Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Second Generation

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Ulan düşünüomda ilerde çocuğumuz büyüse falan böyle 16-18 arasında bi yaşa gelse biz hala burda takılıyo olsak. komik olur valla.. Çocuğumzun ne yazdıını falan bakıp okusak.. forumdan dogru hadi çocuum yataana falan die mesaj atsak.. :) Valla çok gırgır olurdu. Düşünüyorumda hepimiz böyle 40-50 yaşında tipler olarak bıdıbıdı ediyoruz. çocuklarımız forumda bizden yakınıyo falan. biz cevap atiyoruz. Oy oy çok komik olurud valla. Ps: Ema aplanın çocuğu olmak istemezdim valla. O terlikler tehlikeli valla... :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah
"olum ne küfrediyon millete forumlarda, bak bir de adam olmuş bizi oyunlarda yeneceğini zannediyor, dooru yatanağına hadi bakıyım"

güzel olur da bakalım bizim çocuğumuz olcak mı?

çocuğumuz olması için bir kadınla evlenip yuva kurmamız gerekiyor..
kadınla evlenip yuva kurmak için para gerekiyor.
para için iş gerekiyor.
iş için üniversite bitirmek gerekiyor..
üniversite bitirmek için ders çalışmak gerekiyor..
ders çalışmak için yarın erken kalkıyor..

off off ne kasıcam çocuk doğurmaya ya.. bi de bıdı bıdı etçekler..
yarın kalkmıyorum sabah..[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaşlar ben oluşabilecek alternatif diyalogları çok merak ediyorum :))[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

Bide düşünsenize mesela bizim estel_Jr garbagelik topic falan açıyor ya da ema çekiştiriyor bunu falan.. Ben çocugumu savunmak modunda ama ablası o daha küçük ne yapsin çocuk işte eki eki falan diye kıvırıyorum. (bi yerde babalık duygusu tabi) Utanır bide insan çocuğu adına :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

Jedi Estel:i feel a disturbance in paticik.
Padawan estel_Jr: Yes master i sense it too.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

bone olm dinime küfreden imansız olsa. Ulan babacum falan gibi bi adam olsan tamam konuşma hakkın olacak. Seninde göbeğin var lan...[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

eeytere bea.. beyler agır konuşturacaksınız beni.. yeter ama yani..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

yıl: 2001, yer: eminönü vapuru kşiler: baban ve ben
-oğulm şu gemiyi görüyormusun
-hee
-sana girsin
(5 sn sonra)
-baba
-efendim
-o geminin var ya
-ee
-fabrikası da sana girsin
-hmm ii imş

yıl: 2003 yer: paticik forumları kişiler: babacum ve babacum_jr
(babacum_jr benim bir topici uplamıştır)
-ahuhauha baba çok lamermişsin yaa
-aslında sana adam olamazsın demedim geyik olamazsın demiştim ama sen gittim lamer oldun...
-ya baba bi sktr git yaa
-bu hafta sonu sana paticik yok
-böhüehüeee :([hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben bildim bileli (kısaca uotr den beri) 14 yaşında o hiç büyümüyo e tabi terliklerin büyümesi beklenemez[hline][b]Ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam! / Düşlerimden geçenleri kitaplarda bulamicam / Hangi deniz nereye dökülüyor bana ne, / Ben içimde boğulurken... / Hala aşkın olduğu bir yer varsa söyle; dokunulmazsam ölücem /// Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam / Düşündüm, kararlıyım; / Ben adam olamicam! / Madem her şey basit bi formül, / Mutluluğu söylesin kimya! / Benim kimyam feci halde bozuldu; / Anlamsız geliyo bana dünya /// Kendimi kendimden çıkartsam sıfır kalmaz / Bu matematik bizi kandırıyor hocam / Elde var sorular... gözyaşları... boş umutlar.. / Hesaplar tutmaz.. / Tutmaz hocam!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...