Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 Ağustos - 1v1 PvP Turnuvası

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

11 Ağustos Cumartesi günü 1v1 PvP Turnuvası olacak yine. Kurallarda geribildirimlere göre yapılmış bir kaç değişiklik var. Onun dışında arena kenarlardan 1-2 kare daha küçük olacak muhtemelen ve ortadaki masa kalkacak.

Savaş kuralları:

- Rakibi öldüren maçı kazanır
- Loot yok
- Her türlü item ve skill serbest
- Summon yasak
- Pet yasak
- Binek yasak
- Yenilgiyi kabul eden ölmeden önce PES yazarak çekilebilir
- Saniye ile kısıtlamak istemiyorum ama çok uzun süre stealth kalmak olmak yok. Yani hide'ı iyileşmek için yada kaçmak için kullanmayalım. 10 saniyeden fazla stealth kalarak seyircileri ve karşı tarafı sıkmayalım.

Item limitleri:
- En fazla 30'ar reg
- Toplam en fazla 20 potion (keg taşımak haliyle yasak)
- Toplam en fazla 20 bandaj

Onun dışında genel kurallar:

- Turnuvaya katılan katılmayan herkes maçları izleyebilecek
- Turnuva sırasında istenmeden alınan MC olursa silinecek
- İki taraf anlaşırsa kuralları o maç için değiştirebilir: Mesela iki taraf anlaşırsa loot olabilir, potion yasaklanabilir. Ama iki tarafın da -sadece o maç için- kabul etmesi lazım.

Turnuvası sırasında vakit kaybetmemek için eşleşmeleri önceden yapmak yararlı oluyor. Bu yüzden katılmak istiyorsanız karakter isminizle forumda bildirin yada oyunda page atın.

Ayrıca muhtemelen ertesi gün 2v2 PvP Turnuvası da olacak. Onun hakkında bilgiler de yakında geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum da bu sınırlandırılan eşyaları siz verceksiniz de mi?

edit: örn. bir odaya kegler halinde potion koyun, 20 tane boş şişe verin sıradaki kişilere, isteklerine göre doldursunlar. ayrıca istiyorlarsa reg poşetlerinden fln verin.

edit2: bu arada 30 reg sayısı çok az. mage vs. mage için neyse dengelenir de warriorlara karşı yetmeyebilir. 30 reg dediğiniz 1dk'da biter, hadi en fazla 2dk olsun. ama maçlar 2dk'dan çok daha uzun sürüyor.

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 19:37 tarihinde, xaty tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

30 reg cok az bi kere, ustune wrest thief fencerla mageleri tuketirsin mesela. her skillin serbest olmasi kotu.

vur parablow, cal reglerini sonra kes adami ustune hide + stealth olmaz pvp turnuvasinda.

soyle soyleyim, 20lik regle cikiyorum ben normalde bucsdan pk mage charimla, sonra bi adam kesip ondan reg bulup devam ediyorum. eger adam yatmazsa ya da loot yoksa kuyrugu al bacak arasina kac, pek olmadi gerci de. 30 reg cok az. her skill de serbest olmaz.

delikanli dovus olsun herkes kazansin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...