Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download edecek şey bulamıyorm diyenler buraya :)

Seperate

Öne çıkan mesajlar

dizi film icin ben mininovayi kullaniyorum
dizi bolumunde her dizinin kendine ait bolumu var sezonlari paket halinde bulabilirsiniz tek tek cekmenize gerek yok yani.hatta bazi dizilerin butun sezonlari tek bi torrentte bile bulunabiliyor.gayet rahat yani

ben coupling(uk) gibi bi dizi ariyorum, olmadigina eminim ole guzel bir dizinin ama belki vardir bir bilen :)

adminlerden bir sinema-dizi bolumu acilmasini rica ediyorum.bole topikler cok olacaktir artik :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet downloadlari konusabilecegimiz, alt bolumlerin oldugu iste Dizi Download, Film Download, Muzik Download, Anime Download vs. diye bir bolum acilabilir boylece herseyi oraya yazar paylasiriz basliklar altinda?

Ya birde birsey soracagim, Prison Break sezon2 bolum 1-12nin DVDRip surumu cikmis SAINTS'ten onu cektimde, hicbiryerde ona uyan TR altyazilari bulamadim o nedenle DVDye yazamiyorum bosu bosuna 4kusur GB bilgisayarda bekliyor, cokta yer yok su an HDTVRip surumlerinin altyazilarinida senkronlamayi basaramadim, elinde senkronlamis olan varmi acaba bu DVDRip surumune gore? Divx sitelerinde halen yok. Yada multisession olarak yazsam DVDyi daha sonra dosyalarin icine ekleyebilirmiyim altyazilari?

[ Mesaj 07 Ağustos 2007, Salı - 18:41 tarihinde, Afterdeep tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

forum.divxplanet.com da emule için ;
dizilerin bütün bölümlerininin linklerini
çıkan bütün filmlerin linklerini
oyunların linklerini
belgesel ve tv programlarının linklerini
istediginiz yönetmenin bütün filmleri şeklinde toparlanmış koleksiyon linklerini bulabilirsiniz

uk coupling seven arkadaşada , kitchen confidential ve how i met your mother tavsiye ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...