Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grats Me!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

farkında olmadan? (ve en az cevap yazan ben olarak) 1k mesaj atmışım hayret neyse bi tebrik ediyim dedim kendimi sizlerde bişeler derseniz sevinirim hiç biyerdede post fln kasmadım süper cok hoşuma getti :)

:tebrikz:

:-)[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi ya kardesim bir direnmeyinde bir sistem gelistirin. Su kadar mesaj yazmissin diyin dimi ama,
Bu kadar forumlar actiniz siteler actiniz(GAzzzz GAzzz) Bunu mu yapamiyacaksiniz.
Peh guldurmeyin...pauahahahahahahahhahahahahahahahaha
neyse hadin yapacaksiniz, yaparsiniz,[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :
bi garip hissediyorum walla kendimi
ne hayvani cazibem warmış yauw

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
(olurya bir aksilik olmadi burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

Asil ben nasil gecemedim 100 i onu dusunuyorum,[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :

Sosyal ağlarda paylaş

Şimcik kaç mesaj atmışsınız bunun önemi ne? Mesela karşınızdaki kişi 1000 ve üzeri mesaj atmışsa daha bir ciddiye alıp ilk mesajı ise daha mı az dikkate alıyorsunuz. Kısaca kaçıncı mesajı olduğundan kime ne. Bence şu 1000 - 5000 resmi filan bile kalkmalı. Mesaj kasmakta ne demek yav, Lol ki ne lol... Eskiden UO'da stat kasardık ama mesaj kasmak :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 14 October 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
Şimcik kaç mesaj atmışsınız bunun önemi ne? Mesela karşınızdaki kişi 1000 ve üzeri mesaj atmışsa daha bir ciddiye alıp ilk mesajı ise daha mı az dikkate alıyorsunuz. Kısaca kaçıncı mesajı olduğundan kime ne. Bence şu 1000 - 5000 resmi filan bile kalkmalı. Mesaj kasmakta ne demek yav, Lol ki ne lol... Eskiden UO'da stat kasardık ama mesaj kasmak :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

tabi ya. Isyan cikarip devirelim o tombul kediyi yuvasindan sonra silelim tum mesajlari.
o zaman esitlik olur buralarda.,... Nerdesin Yuri, nerdesin Mikael. Hadi devrim yapalim
* kastigini fark eder ve yerine oturur *[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...