Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cinler

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Cinlerin en çok sevdiği mekanlar
1-Banyo
2-Eşik altı
3-Mutfak (genellikle geceleri,hele yerde ekmek kırıntıları varsa gelme oranı çok yükseliyor)
4-Karanlık köprü altları
5-Yatak altları

En çok musalla tolduğu insanlar
1-Cenabet dolaşanlar
2-Para ve altın ile çok fazla ilgilenenler
3-Bana cin gelmez diyenler
4-Cin çağırma seansına katılıp daha sonra gelmeyince tek başına kalanlar
5-Cinleri aklına çok getirenler

itiraf comda yayınlanmış bir itiraf

gold23; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: İstanbul
Kayseri'de öğrenciyken sürpriz yapıp, Konya'daki anneannemlere, köye gittim. Yemeğimizi yedikten sonra gece yatmak için tavan arasındaki odama çıktım. Yatalı 5 dakika olmuştu ki, ensemde bir nefes hissettim. Hiç olmayacak kadar sıcak bir nefes. Korkumdan arkamı dönemedim ama gözüm açıktı. Olayın şokuyla bacağımın arasındaki battaniyeyi can havliyle sıkıştırıyordum. Heyecandan sesim çıkmıyordu. Birden, arkamdaki şey battaniyeyi çekmeye başladı. Korkumdan arkama bakamıyordum. Merakımı yenmeliydim. O şey her ne ise onu görmeliydim. Sırtüstü dönmemle gözüm birden kapandı. Gözümü açamıyordum. Üzerime bir ağırlık çöktü. Ne elimi oynatabiliyor, ne gözümü açabiliyor, ne de sesimi çıkarabiliyordum. Sadece bilincim açıktı ve düşünebiliyorum. Aklıma gelen tek şey Felak ve Nas suresini okumaktı. Okur okumaz üzerimdeki ağırlık birden kayboldu. Sabaha kadar bildiğim bütün duaları okudum. Hiç uyumadım. Sabah da kahvaltımı etmeden, hatta kimseye bir şey açıklamadan hemen ilk otobüsle evime döndüm. Bunu ilk defa burada anlatıyorum. Eğer böyle bir şeyle karşılaşmış arkadaşlar varsa lütfen benimle paylaşsın. Bu yüzden sürekli "X Files" dizisini bile izlemeye başladım.

- Cinlerin varlıgı vardır ama Allah istemedikce onlar bize yaklasamazlar..

- Cunku onların apayrı bir dünyaları vardır. Nasıl bizim dunyamız varsa onlarında var.

- Cinlerin Müslümanı,Hristiyanı,Yahudise,Kafiri,Satanisti her türlüsü vardır.

- Ama hic bir zaman bir insana zarar vericek cesaretleri yoktur. Allah katında cok buyuk bir günahtır.

- Bunu onlar da biliyorlar.

- Cinlerle ilgilenen bilim adamları vardır. Onlara zarar gelmiyorda size mi gelicek..

- Karabasan diye birsey yoktur. Kesinlikle hayal ürünü bir seydir. Aşırı sitres ve yorgunluktan bizi sanki birisi boguyormus veyat olduruyormus gibi gelir.

- Fakat öyle degildir. Bu da bir kabus dur. Bunları unutmayınız.

Allah herzaman yanınızdadır. Unutmayın...

[ Mesaj 05 Ağustos 2007, Pazar - 00:12 tarihinde, nukbasliklikiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Cinlerin en çok sevdiği mekanlar
1-Banyo
2-Eşik altı
3-Mutfak (genellikle geceleri,hele yerde ekmek kırıntıları varsa gelme oranı çok yükseliyor)
4-Karanlık köprü altları
5-Yatak altları

bak canım, müslümanlığa göre sen bu varlıkları göremezsin zaten, onlar istemedikçe, o zaman eşik altıymış, yatak altıymış, karanlıkmış, köprü altıymış bunlara ihtiyaçları yok cinlerin. zaten göremezsin. ha hristiyansan bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...