Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar lag bolgesel.. Yani lagdan kacmak icin kanal degistirebilirsiniz. Sayet ben kanal 1 deyken lagdan oynayamiyordum, ama kanal 4'e gectigimde lagdan eser yoktu.. Ben head-start'ta 0 lag oynadim, latencyde yoktu (115 ms vardi, YF kullaniyorum). Yapabiliceginiz seyler, kanal degistirmek (deneme-yanilma ile) ayrica YF kullanabilirsiniz alman serverlarina baglanaraktan.. Private store olayi cok yardimci olucaktir cunku onceden kimse oyundan cikmiyordu.. Serverin 10% u 20% si afk olarak private store kurmus uyuyan tiplerden ibaretti... En azindan siralar daha hizli ilerliycektik ne kadar astronomik olsa da.. Dun 3 kisilik sira beklerken 5 dakika gecti, kafayi vurucaktim duvara..
Sosyal ağlarda paylaş

oyun tadımı kaçırdı.yükledim update ekranı açıldı 100 dk göründü ohh ne güzel akşam karakteri açıp lvl 10 falan olurum dedim.şimdi 150mb da 35-40 arası hızla 5-10 sn yükleyip bağlantı koptu yeniden bağlanıyor diyor.bu gidişle 500 mb lık update i 5-6 saatte bitirecek.

beklerken cd-key le acc açayım dedim yaklaşık 25-30 kere denememe rağmen acc bölümüne giremedim hep bağlantı hatası verdi diğer siteler saniyesinde açılıyor internette problemde yok.

hepsini hallettim desem bu seferde sıra bekleme,başlangıç yerindeki yoğunlukla karşılaşıcam.inşallah oyun oynama aşaması başlagıç aşamasından daha keyifli olur :)

bu yazı bittiğinde 3-5 kere daha denedim acc sayfasına girmeye şansa bala girdi bu seferde sanal kartta limit olmadığı için açamadım inşallah cd-key sakata gelmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

ozgurtrk said:

Ping konusunda buradakini yapin. Microsoftun support kisminda da var aynisi. Youtube

buna benzer bir olayi WoW'da kullanmistim.. latency'de cok buyuk bir azalma olmustu.. Hicbir sakatlik yoktu.. Deneyip AION'da sonuc alan var mi?

@mortis : Onceden oldugundan hicbir farki yok diyebilirim. Senle de onceden konustugumuz gibi benim tek oynama nedenim baska bir alternatifin olmayisi. Oyunun iyi olmadigindan dolayi boyle soylemiyorum, sayet oyun cok iyi, ama ben yenilik ariyorum.. Ve AION'da pek yenilik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...