Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

bazı serverlara denge gelmiş. Mesela asmodian açamıyosun fln.. çok saçma olmuş bu sistem. Exp bonusu fln verip teşvik etseler anlarım da şimdi arkadaşlarla aynı serverda oynayamıorum çünkü adamlar izin vermio. Sen de 50 euro werip bu oyunu alıyosun, saçma geldi bana mail da attım sert bi şekilde hehe.. Sistem nası ne zmn açılır bilen war mı? Belli bir yüzdeye gelince mi elyos oranı yoksa açılan her 5 elios için 1 asmo tarzı bişi mi yapmışlardır..
Sosyal ağlarda paylaş

mumi said:

forumlarda biraz dolaştım ama kesin sonuç bulamadım.
early access key le oyuna başladım. daha sonra veya hemen şimdi bu keyi upgrade edip accountu pre-order, normal veya ce yapabilir miyim?
bilen, deneyen var mı?

şu anki accountunla gir account management sayfasına
orda storedan oyunu al, normal ya da CE. bitti.

ama kalabalık serverlarda karakter açma hatasına düşme. saatlerce sıra beklersin.

typoo
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:

mumi said:

forumlarda biraz dolaştım ama kesin sonuç bulamadım.
early access key le oyuna başladım. daha sonra veya hemen şimdi bu keyi upgrade edip accountu pre-order, normal veya ce yapabilir miyim?
bilen, deneyen var mı?

şu anki accountunla gir account management sayfasına
orda storedan oyunu al, normal ya da CE. bitti.

ama kalabalık serverlarda karakter açma hatasına düşme. saatlerce sıra beklersin.

typoo

aslında problemimi dile getireyim.
open beta da iken us key le aion game account oluşturmuştum.
dün gece sitenin birinden pre-order key aldım. aldım ama bugün öğlene anca geldi maile key. bende sabahleyin daha pre-order key gelmeden early access key aldım ucuzundan. 300 kişi sıra bekledim 45 dakka. oha demiştim. şuan girmeye çalışıyorum 4000 lerdeyim. :) pre-order key gelince upgrade etmeye çalıştım ama upgrade seçeneğinde early access key le açtığım game account yok. sadece eski us beta zamanı açtığım account yada create new account seçeneği var. ticket attım bekliyorum.
birde olayın şu kısmı var. dün gece sitede pre-order satılıyordu şimdi yok. siteyi de ifşa edeyim g2play.net
dün akşam order ettikten sonra bana gelen mailde
Aion: The Tower of Eternity EU Pre-Order (FULL GAME) yazıyor.
bugün öğlen gelen mailde:
Aion: The Tower of Eternity EU (FULL GAME) yazıyor.
bana ne gazladılar anlamış değilim.
yeniden account oluşturup sıfırdan başlamak istemiyorum. 10lvl bi char yaptım bi daha aynı yerleri oynamak istemiyorum.

uzun oldu biraz. başınızı ağrıttıysam affola. :)
Sosyal ağlarda paylaş

bLaQ said:

bazı serverlara denge gelmiş. Mesela asmodian açamıyosun fln.. çok saçma olmuş bu sistem. Exp bonusu fln verip teşvik etseler anlarım da şimdi arkadaşlarla aynı serverda oynayamıorum çünkü adamlar izin vermio. Sen de 50 euro werip bu oyunu alıyosun, saçma geldi bana mail da attım sert bi şekilde hehe.. Sistem nası ne zmn açılır bilen war mı? Belli bir yüzdeye gelince mi elyos oranı yoksa açılan her 5 elios için 1 asmo tarzı bişi mi yapmışlardır..

o dediğini warhammerda denediler malesef olmuyor.herkes destro açıyor.istediğin kadar avantaj ver dez avantaj ver sonuç zerg wins oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

dengelenince sayılar, açılıyor.

%52 - %48 bence denge yani, o yüzden saçma geldi ve açılmıyor karakter. %50 %50 de tutmaya çalışıyolarsa sırf bi daha böle olmasın diye oynamıycaım bütün eng serverlarında bile sabah 7 de kalkıp karakter açtım sıra beklemeden girip. Benim gibi bi sürü insan yapmıştır şimdi orda %50 oldu diye denge mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...