Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

49.99 ve 59.99 olan fiyatlar aionun kendi sitesinde bile euro olarak görünüyor.Steam dolar olarak göstermiş doğrumudur yoksa benmi yanlış görüyorum :D birde bu steam den almak akıllıca bir işmidir yarı yolda bırakmaz iişallah ?

Birde yanlış hatırlamıyorsam resmi site eskiden diğer sitelere yönlendiriyordu satış yapmak için, artık direk Ncstore a yönlendiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

1.5 patchi 3 gb :)

ehe. 1.0.2.14 den update oluyor su anda..

istediklerim olmus gibi en azindan dogu tipleri gitmis yerine bati tipleri gelecekmis. birde muzikler degisirse daha da iyi olur. su saldiri muzigi falan, igrenc 5. sinif rock :)

SS filan var mı şu batılı karakter modellerinin? merak ettim şimdi,çin betada oynamıştım bence de uyuz bi detaydı çekik gözlü karakter olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

Kanuni said:

1.5 patchi 3 gb :)

ehe. 1.0.2.14 den update oluyor su anda..

istediklerim olmus gibi en azindan dogu tipleri gitmis yerine bati tipleri gelecekmis. birde muzikler degisirse daha da iyi olur. su saldiri muzigi falan, igrenc 5. sinif rock :)

SS filan var mı şu batılı karakter modellerinin? merak ettim şimdi,çin betada oynamıştım bence de uyuz bi detaydı çekik gözlü karakter olayı

valla he bende trink diye alabilirim oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

evet buldum bişeyler google sağolsun. tamamen çekik gözlüleri kaldırıp batı tipi eklememişler,sadece karakter yaratma ekranında "batılı" seçenekler de olcakmış.

"So in Patch 1.5 (which is the NA/EU release) we’re getting a new version of the character creation screen with a lot of western models and features added in."

http://www.youtube.com/watch?v=oRWaLKSSlIs&eurl=http%3A%2F%2Fwww.spooncraft.com%2Faion%2Fnew-aion-15-character-creator%2F&feature=player_embedded#t=22

güzel olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

böyle bir karakter yaratabilirmiyiz şimdi ? cocuk-bebe arası birşey bu be

ve gerçekten bunlardan kaynıyor ortalıkta,çoğunluk ufak karakter açıyo nedense (yüksek ihtimalle üstte bahsedilen tıklama zorlugu yaratma yüzünden).çin betasında da deli gibi cücük kadar karakter dolanıyodu ortalıkta sinirimi kaldırıyodu.yalnız bu patchle "ufaltma" olayı daha da bi abarmış sanki,resmen bebek ya bu =S betada bu kadar küçültemiyoduk diye hatırlıyorum =S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...