Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler, adam beğenmemiş, sevmemiş, diyor ki "Oyun 2 ay sonra patlar".

Söylenilen sözler kimsenin fikrini değiştirmeyecek veya oyunun 2 ay sonra kötü bir noktaya gelmesini sağlamayacak.

Söyledikleri tamamen yanlış da olsa, tutumsuz da olsa, böyle körü körüne savunma yapmayın. "He" diyip geçin. Adamın ilk mesajına "he" deseniz, bir daha gelip buraya 1 mesaj daha atmazdı. Sonuçta siz bir nevi adamın yaptığı troll olayını destekliyorsunuz, o da bol keseden sallıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tutancmon bence tek hatan su;

arkadaslar bu oyun olmamis ama milleti uyandirmayin takilsinlar kendilerince, 2-3 ay sonra zaten anlayacaklar tarzi, geri kalan cogunlugu tavuk yerine koyman olmus olabilir.

yoksa bizde girdik birbirimize burada oyun olmamis derken ama bunu derken oyuncular olmamis seklinde bir ortam olmadi. her kisi ozgur iradesi ile oynayacak sonucada varacak zaten.

ayrica ne kadar begenmesemde aion ilk kez bir mmo oynayacak insanlar icin hic de kotu bir oyun degil.

bizim gibi kasarlara yenilik sunmuyor sorun orada.
Sosyal ağlarda paylaş

tek yenilik bence sci fi de elle tutululur wow tarzi bir oyun olabilir, cunku konsept cok farkli. millet akar cunku saniyorum ki cogu kiside fantasyden bir bayma mevcut.

blizz bence zaten scifi bir seyler cikaracak. swtor da bu yuzden bence basarili olacak. yoksa inanilmaz yenilikler cikardiklari ya da cikaracaklari icin degil.

ben yenilikten cok , farkli bir evren ve ortam ozlemi cekiyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

bence wowu sarsar,neden sarsar derseniz,wowun gelirlerinin belkide yarısı uzakdoğu kökenli olduğunu düşünüyorum,ve aionun bu herifleri çekmek için yapıldığına inanıyorum,oyunun wowdan quest ve map bakımından eksiği yok fazlası var bence,çünkü addonsuz bir wow a birde aion a bakın farkı anlarsınız,ama dediğim gibi her zaman ben level mantığından baydığım için ikiside gözümde sıfır şu anda :p
Sosyal ağlarda paylaş

bliz zaten şimdilik uzak doğu gelirlerinden vazgeçmiş durumda, gerçi çözümlenmiş de olabilir sorun emin değilim.

Bir arkadaş, swtor a karşı bliz birşey çıkartır demiş, bence yanlış, bliz birşey çıkarır, diğer firmalar onun oyunuyla yarışır. Bu nerdeyse sc den beri böyle. Artı adamlar swtor ile ilgili ilk bilgiler gelmeden önce duyurmuştu next-gen mmo yu ki scfi olacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

yeni bir wow vs aion başlamasın pls

Yok böyle bir amacımız da, aynı sektörde bulunan, aynı türden olan ve aynı ödeme sisteminin kullanılacağı 2 oyunun karşılaştırılmasındaki hata nerede, onu anlamadım açıkçası.

Hani "Oyun betada" gibi bir açıklamanız olamaz, malum oyun uzak doğuda release edileli baya oluyor.
"WoW kaç senelik oyun, AION daha yeni" kavramından yola çıkacaksanız, bence yanlış olur :p
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben kesin çıkarır demedim, belkide böyle bişey planlıyorlardır diye söyledim. Nedenine gelince WOTLK çıkış tarihiyle Warhammer ve AOC aynı zamana denk gelmesi ve bunu blizzardın bir hamlesi olduğu görüşü ki zaten bunu hepimiz takip ettik ve sonuçlarını gördük. Tabi bunun tam terside olabilir, oda ayrı bir konu.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

bliz zaten şimdilik uzak doğu gelirlerinden vazgeçmiş durumda, gerçi çözümlenmiş de olabilir sorun emin değilim.

Bir arkadaş, swtor a karşı bliz birşey çıkartır demiş, bence yanlış, bliz birşey çıkarır, diğer firmalar onun oyunuyla yarışır. Bu nerdeyse sc den beri böyle. Artı adamlar swtor ile ilgili ilk bilgiler gelmeden önce duyurmuştu next-gen mmo yu ki scfi olacağını düşünüyorum.

blizzardın bugüne kadar yaptığı tek bir orjinal ürün yok hepsi bir yerlerden arak artık okadar çok arakladılarki çalacak birşey kalmadı biz yeni IP yapıyoruz diyorlar ki oradaki "yeni" ibaresi benim içi çok şaibeli
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyaları bütünmüş, sonra patlamış, ikiye ayrılmış karpuz gibi.

Elyos halkı çiçek, orman, böcek tarafında kalmışlar, güzel ırk olmuşlar. Asmodian halkı buz, karanlık, mağara tarafında kalmış, metamorfoz geçirmişler, tipleri kaymış.

Bi yerlerde bi Tower of Eternity var, onu NPC'lerden korumak için sonra orta yerde kapışmaya başlamışlar.

Budur.
Sosyal ağlarda paylaş

CBT5 için voice üzerinde durmuşlar.

AionSource said:

Closed Beta event #5 (CB5) is incoming, ladies and gentlemen, and it's coming with a respectable shipment of fixes, improvements and fine additions which we have worked hard to complete since the previous event. To give you an overview, please find below a pure list of things to expect for this coming weekend:

* New Sound files have been added
o NPCs should now have a greet and farewell voice
o Cutscenes will now have voice
o Race Prologues are now available when you create a new character for Elyos and Asmodian
o Tutorial videos are now available in game via the help menu
o Player voices are now available at character creation
o System voices are now available
* New NPC Dialogue/Quest text for Theobomos and Brusthonin
* Various Localization fixes
o Broken HTMLs have been fixed
o Various grammatical errors have been fixed
o Various Glossary term fixed
* 2 New servers added for each territory

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...