Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Dark_Soul said:

sonunda bende geldim,yalnız ben beta eu key ile oynuyorum,keyi girdikten sonra surdan clienti indir dedi,clintte aion(us) yazıyor,launcherden regionu eu yaptım,şimdi ben eu damı oynuyorum us damı?
Birde oyun icinden pinge nasıl bakıyoruz.
bende 2 server gozukuyor:
ariel
azphel

oyun çıktığı zaman eu da oynayacaksın ama şu anda eu da coğrafik olarak beta server yok, oynadığımız serverlar amerikada, oyuna girebilmek için launcher settings den region ını eu yapman yetiyor client yanı client. oyun içinde pinge bakamıyorsun ama ortalama bişey söylemek kolay
Sosyal ağlarda paylaş

beta bitti serverlar kapandı :D

şuan us serverda pink pek sorunlu değil ama kullanıcı sayısınada bağlamak lazım 10 lvl olduğu için ve oyunu bilen , bilemeyn bir çok kişi pek oyunda olmadı gerçi 10 kanal vardı betada belkide sayı çok bölündü o yüzden. Us de rahatsız edecek kadar lag olacağına inanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

e yuh simdi geldi serial..

bu seriali almamin tek sebebi cin serverinde oynamam ile us-eu serverinde oynamam arasinda serverlerden ileri gelen gecikmenin oyun dinamikleri ve skillerin seri kullanilmasindaki etkisini gormek istemem. eger skill ve oyun dinamiklerinde beni rahatsiz eden gecikme serilik vs serverden ise oyun belki tatmin edici olabilir.

cin serverlerinde onceden de dedigim gibi kiytirik moblari kesmem icin kullandigim 8-10 skill icin gecen sure cok feci bayiyordu umarim bu sure serverin eu-us de olmasi ile azalir.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şimdi ciddi bir mevzum var benim destek bekliyorum.

- oyunu aldığım yer bana 10 € kapora sonrasında 24.99 € dedi bende 10 € ödeyerek digital olarak aldım

- sonra gelen emailde 10 £ yazıyordu ve adamlar oyunun 39.99 € değil 39.99 £ olduğunu sitede grafik problemi olmuş dediler.

- bende kardeşim ben bunu bu fiyat yazdığı için aldım sen 39 € fiyat gösterip nasıl 39 £ çekersiniz dedim.

- bu yaptığınızı aion beta forumlarında firmanızın ne yaptğını anlatan bir konu açıp destek isteyeceğim ayrıca banka ve avukatımada bu konu hakkında danışacağım dedim.

- betaforumlarında konuyu açtım aiononline nın bu sitelerden alabilirsiniz dediği bir site böyle böyle böyle yaptı dedim aiononline da biz o siteyi göremedik dediler bende resimleri çaktım :) gösterdim.

- konuyu cevap yazanlar haklı olduğumu söylüyorlar ama topic e ne kadar baskı olursa o kadar etkili bir çözüm üretileceğini düşünüyorum.

- konuya içinizde beta oyuncuları varsa birşeyler yazarlarsa çok memnun olurum

-- http://betaboards.aiononline.com/showthread.php?t=6148
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...