Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pantolon Solcusu

silencer

Öne çıkan mesajlar

"bilkent kampüsünde saklandığımı" ima eden biri olmuş. eylülde ankara'da kendisiyle görüşmek isterim, bunu söylüyorum.

polis eskortuyla filan gelebilirsiniz, öyle dayaktır kavgadır ima etmiyorum. yemek bile ısmarlayabilirim size, sadece yüzünüzü kendi gözümle görmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
@silencer emin ol klavye başında öten asosyallerden değilim, aslında forumda bulunduğum en uzun geceyi senin sayende yaşadım, gayet geniş bir arkadaş çevrem, sevdiğim bir kız arkadaşım, gayet de şenşakrak bir çenem var, biraz merakını giderebildiysem çok mutluyum.

doruk, neden savunmaya geçiyorsun ki? ben bunların hiçbirini ima etmedim?

ben diyorum ki, dominic filan da burada olursa (hani dayak diyorsun ya, o konuda güvence olur) görüşelim. gözümle göreyim seni, sen de beni gör, gerçekten eğlenceli olabilir.

bonec mesela, aynı masada sözgelimi otursa benimle, burada şakıdığı gibi şakıyamaz. dayaktır bilmemnedir değil, böyle bir niyetim yok haha.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten niyetini anlayamadım, ama iyiyse bile, net ortamında tanımadığı birisine (özellikle de ben olunca) gerçek hayatta dahi yapmayacağı, hakaretlere varan mesajlar atan biriyle aynı masaya oturamam, üzgünüm ama sanırım şu an buradan kimse bunu yapmaz, yeteri kadar antipati toplamış durumdasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne biçim hikaye böyle.
Hastamısın nesin bana söyle.
Gel gidelim güneylere.
Yenilenip dinlenmeye.
Deliyim ben aslında senin gibisini sevmekle
Deliiiiii...

Başarısız olduysan oldun.
Yıkma kendini zaten yorgunsun.
Ya bu deveyi güdersin.
Ya bu diyardan gidersin
Ya vazgeçer unutursun.
Ya da yolun açık olsun.
Hadiiii...

Dırınınım dırınırınırınım.

Bu felek kimine kavun
Kimine kelek yedirdi
Sevinip de şımarınca
Sana derhal bildirildi
Tabiiiii

Nerde hani o canım gözler
Hani nerde verdiğin sözler
Boğuldum ben gözyaşına
Elimi tutan el nerde
Sorarım kendi kendime
Elimi tutan el nerde
Haniiiiiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gerçekten niyetini anlayamadım, ama iyiyse bile, net ortamında tanımadığı birisine (özellikle de ben olunca) gerçek hayatta dahi yapmayacağı, hakaretlere varan mesajlar atan biriyle aynı masaya oturamam, üzgünüm ama sanırım şu an buradan kimse bunu yapmaz, yeteri kadar antipati toplamış durumdasın.

haha, söz arada beş metre filan sabit mesafe olabilir. ama mutlaka seni görmek istiyorum. kabul edersen tek ricam da şu olacak: yanyana bir fotoğraf çekip, bir başlık açıp koyacağız.

sen az önce de tekrarladığın gibi, seni "kızarkadaşı olmayan, ezik, hilkat garibesi" olarak tanımladığımı iddia ediyorsun. ki ben böyle tek bir kelime etmedim senin için.

şimdi de diyorum ki, madem izmir'desin, gel bir görüşelim, yanyana bir resim çekelim. niyetim kötü değil. "dayak" imasında bulunuyorsun, mesela ben göztepe'deyim, güzelyalı polis karakolu önü olabilir uygun bir yer, "dayak atacak" şüphenden kurtulursun?

sakın imasını bile etmeyin, kimseyi dayakla vesaireyle filan tehdit ettiğim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

o şarkının sonunda filmden repliklerde vardı ya..

-abi böyle bişey varmı ya benzin döküp adam yakılırmı ya
-sen insan diilsin biliyomusun sen insan suretinde bi hayvansın
-abi bak mevzuyu bilmiyosun bi konuşma ya

bol bol aklıma geliyo bu şarkı konu dışında bişeyler okurken mehihiheh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
o şarkının sonunda filmden repliklerde vardı ya..

-abi böyle bişey varmı ya benzin döküp adam yakılırmı ya
-sen insan diilsin biliyomusun sen insan suretinde bi hayvansın
-abi bak mevzuyu bilmiyosun bi konuşma ya

bol bol aklıma geliyo bu şarkı konu dışında bişeyler okurken mehihiheh

onun aklına gelmesi bile birşeydir, saçma sapan 18 sayfa. garbage oldu ortam. siyaset tartışılacaktı hesapta.
Sosyal ağlarda paylaş

@silencer

sen diyorsun ki, dayak imasında bulunmuyorum, ben zaten son 3-4 mesajdır böyle bir imada bulunduğunu söylemedim, zaten mekan izmir, özellikle de benim bulunduğum göztepe olunca böyle bir şüphem olmaz. ayrıyeten:

said:
DoruK, 25 Temmuz 2007, Çarşamba - 04:38 tarihinde demis ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...