Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pantolon Solcusu

silencer

Öne çıkan mesajlar

said:
Ne biliim ii bi mühendislikte burslu okuyorsan saygıyla eğilirim istediğin üniye de bk atabilirsin derim ama tutupta en dandik bölümlerden birine girmişsen lütfen ünileri küçümseme...

özel üni.ler için açılan bi başlıkta da belirttiğim gibi; özel okulda girdiği mühendislik sağlam büyük lab.lar gerektiren bi mühendislikse ve ona rağmen diğer üni.lere (hem de teknik üniversitelere) bok atıyorsa adamı kaale dahi almam ancak zekasının çok parlak olmadığını düşünürüm kısaca
diğer yandan silencer ın yaptığı yaklaşım (bi iki kişi daha var ama isimlerini hatırlamıyorum) çocukça sadece.. eğlenmek için birebir idi.. ama artık kantarın topuzu biraz kaçtı. hani önce "bak bak cevap verdiiim" şeklinde şımarık çocuk kıvamında idi ve absürd bir mizah anlayışı ile değerlendirilip çekilebiliyordu ancak sonraları cozutmuş denilebilir ve "hahaha şişko! şişko patates yarım kilo patates!" (bölemiydi bu yahu) gibi bir şey ile birilerine saldırmak oldukça bayağı..

yani bu kadar mı düştün?

kasmayın bu kadar yahu..

neyse bi çilekli yoğurt kapar yatarım, 10'da biyomekanik anlatıcam hala bitmedi düttürü analizler.. düttürü düt düt düt. [lam 64bitlik işlemcisi olan ve istanbulda oturan varsa bi mesaj atsın abilerim ablalarım! 2ghz 2gb ram lepitap'ım yetmiyor vallahi! =( bööle desktop ile takılıyorum ben de analizler bitene kadar.. 32bitlik işlemcinin gözü çıksın emi?]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"kapasitenin bittiği yerde şiddet başlar"

ha benim yerimde bana şiddet gösterisinde bulunabileceğini düşünüyorsan, o da ayrı bir olay tabii, öyle birşeyden sonra adım atabilirsen internet kafeye gidip paticikte anılarını anlatırsın.

ben şiddet gösterisinden filan bahsetmiyorum, böyle bir kaygın varsa başka birilerini aracı edebiliriz, izmire gelip giden dominic ya da penth var mesela.

sadece izmirin en iyi üniversitesinde okuyan doruk'u görmek istiyorum, konuşmamız filan da şart değil hahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vayy onlar döver demek beni..

neyse, o kadar istiyorsan resimlerimi yollayayım sana, neden bu kadar görmek istediğini anlayabilmiş değilim.

resim meselesi değil bu ahah, ben seni gözümle görmek istiyorum.

hayır çünkü, burada bülbül şakıyorsun ya, gerçek hayatta da bu kadar akıcı konuşup konuşamayacağn konusunda tereddütlerim var.

bu nickini verdiğim insanlar da seni dövecek filan değiller, sadece aracı olabilirler, "bu herif beni dövecek" gibilerinden fikir yürüttüğün için önerdim sadece bunu.

dayak imasında filan bulunmuyorum, yüzüncü kez tekrarlamak isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

@silencer emin ol klavye başında öten asosyallerden değilim, aslında forumda bulunduğum en uzun geceyi senin sayende yaşadım, gayet geniş bir arkadaş çevrem, sevdiğim bir kız arkadaşım, gayet de şenşakrak bir çenem var, biraz merakını giderebildiysem çok mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...