Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine fallout 2

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

save i geri al . patlatmanı istemiyor sorunu çözmeni istiyor diye biliyorum .Ben tamir ettim ve o zenci pilic in binasında en soldaki odadaki adamla konustunmu citizen yapiyor seni.

Ya beyler sorunu çözemedim hala . Marcus u bir türlü grubuma katamadım .Catpaws da buldum. gittim Marcus a önce okudu dergiyi bir kaç saat sonrada şişme karıyı verdim kullandı üstünede bi rat bilmem ne içkisini içti exp. verdi bana ama grubuna katılıyım diye birşey söylemedi . Nasıl bağlıyıcam bu adamı

[ Mesaj 19 Ağustos 2007, Pazar - 00:16 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Onların hepsi çıtır çerez yav ana questle bi alakaları yok. Ama çok sağlam upgrade ve yeni silah (gauss pistol burda geliyo galiba) bulabileceğin bi şehir. Bide mafya babalarından birini feci yargılıyosun orda. Daha doğrusu ailesini yargılıyosun eheh. Eğlenceli mekandır boks olsun çalınan araba olsun. Ama oyunun hangi aşamasında gittiğin önemli. Ben power armor aldıktan sonra gitmiştim bi keresinde, e haliyle herkesi öldürüyosun o durumda made manliğin bi anlamı kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yerde daha takıldım :p çok zahmet veriyorum ama : bu sefer araştırdım nette genede çözemedim. Şimdi New california dan vault 15 sorununu çözmem istendi . Gittim vault 15 e rebeccanın kızını kurtardım , vault 15 e girdim temizledim çıktım içeriyi. Vault 15 deki tüm questleri bitirdim yani.

*Şimdi. Vault 13 ü bulmam lazim . 2 şekilde bulabilirsiniz demişler . 1.'si vault 15. içindeki bir bilgisayardan. içerde 3 bilgisayar var 3 ündende birşey ögrenemedim. Bir ana bilgisayar var elektrik saglıyor galiba onu tamir için bir parçaya ihtiyacınız var diyor ama ne olduğunu söylememiş.
* NCR de bir doktor dan 10000 altına alabilirsiniz demiş. önce doktorla konusun sonra eski bir madenci tekrar doktorla demiş ama madenciyi bulamadım birtürlü barlari marları tüm ncr yi gezdim herif yok ortada.
Nasil bulucam vault u

[ Mesaj 15 Eylül 2007, Cumartesi - 20:17 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...