Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

very grand master warrior var mı aramızda

Dynun

Öne çıkan mesajlar

pvp de ağlıyorum ben. aslında herşeyde ağlıyorum.

kum torbası olmaktan başka çarem yok gibi gözüküyor ama sağda solda efsanevi warrior videoları gördükçe de gaza geliyorum.

ilk vuruş yapan hunteri imkanı yok alamıyorum.
rogue'ları da dodge modge tınmıyor artık. doğruyorlar.
warlock priest hiçbişi demiyorum zaten
mageleri nedense çataçuta kesiyorum bi tek.
paladinlerde monitörü kapatıyorum zaten direk :P
vs vs

neyi yanlış yapıyorum acaba, nası girilir combata, nası çıkılır
nedir ne değildir , ayrıntılı bişeylere ihtiyacım var insan soğuyor be chardan =/
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi efm kendi arms warrior pvp tecrübelerimden tavsiye vermeye çalışayım. Roglara karşı en önemli silah Overpower. İmp. Overpower aldıktan sonra rog her dodgelayınca kafasına gömüceksin 2k dmg dodgeladıgına pişman olucak. Warlocklara karşı death wish, berserker rage gibi özellikleri açıp feare karşı immune olduktan sonra onemli bir avantaj sağlıyorsun. Priestlere karşı da aynı şey geçerli bir de mortal strike atınca prieste tadından yenmez. Huntera gelince direk hamsting atıp dibinden ayrılmamaya çalışmak önemli. Paladin konusunda warriorlar güçsüz gerçekten, mortal strike bir yere kadar yardım ediyor ama ds acınca bitiyor olay. Bir de imp. cleave alıp cleave atmak hoş oluyor. Talent olarak 36/23/2 kullanıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, şimdi ilk olarak spec'in ne?

Sonrasında mesela PvP için olmazsa olmaz addonlar vardır, Spell Alert olsun, EnemyCast Bar olsun, ScT olsun.

Sonrasında ne taktikler kullanıyorsun onları yaz.

Mesela StanceDance macroların var mı?

Veya çok önemli keybindingler hazır mı?

Yanında pot taşıyor musun? Etrafında dönmek için mouse mu, klavye mi, macro mu kullanıosun?

Çeşitli durumlar için farklı itemlerin hazır mı?

Ekipmanın nasıl? Kalkıp elinde mavi, 5 man dungeondan düşen axe ile mi oynuyorsun?

Ne biliim, bu saydıklarım o dediğin "warrior god"ların kullandığı şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

trinket değişikliğinden sonra hunterlar baya kolaylaştı. frost mageler hala imkansız. roguelar genelde kolay sadece evasion + adrenaline rush fln açan ocmbat sword roguelarda zorlanman lazım, onun dışında gangren özetlemiş işte. gear ve spec çok önemli armory linki ver istersen
Sosyal ağlarda paylaş

Latency problemin olabilir veya warrior sana uygun bir class değildir. Ben hunter ile başladım outdoorda gayet iyiyken BGlerde keyif alamadım. Sonra priest ile devam ettim ki %98 PvE idi sonra Walocku keşfettim ve çok keyif alıp baya başarabildiğimi de düşünüyorum. Ama rogue ile PvP yaptığım zaman hem latencynin hem de şansın benden yana olması lazım.
Kısacası warior ile beceremiyorum diyorsan başka class ile dene derim.
Sosyal ağlarda paylaş

add-onların hepsi yok , item equip ve stanceler ile ilgili addonlar var. olmassa olmazlar nelerdir? link pls

180 civarı latency var pek sorun olmuyodur sanırım.

Ben full fury gitmiştim, birisi wowhead linki gönderebilir mi =)

Combata nasıl girilir giriş gelişme sonuç istiyorum tecrübeli birinden zahmet olmassa.

two hand cızz mıdır? illa 2 tane 1 hand mi takmalıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gear önemli. Bence guzel bi 2h'in varsa su talent guzel (axe'ye verdim armsda- sword ya da mace varsa o 5 talent oraya kayar )
http://www.wowhead.com/?talent=pV0xdAioM0dbZVVhb0xRZM
Combata giriste chargela dalıp bas hamstingi, sonra berserker stance-mortal strike-cleave-whirlwind gibi kombinasyon yap kendine. Oynadıkça nerde ne yapman gerekiyorsa yapıosun, başta becerememen normal warrioru.
Sosyal ağlarda paylaş

hazır warrior konusu geçiyoken ben de talent sorayım bari. level kasmak için önerdiğiniz talent buildi nedir? bir de mesela level 20, 30, 40 vs. de de instance lara gireceğim için tank talenti olmasa da tanklık yapabilir miyim böyle düşük level instance larda. şişmeyelim sonra dps diye warrior almaz kimse gruba.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük levellarda eline bi shield alıp çok rahat tanklık yaparsın. level kasmak için ben arms gitmeni tavsiye ederim, ama ilk fury'den cruelity'yi alıp 5leyerek. arms'ta axe spec alıp crtini 5daha arttırırsın axe kullanarak, sonra ms alıp fury'den gidersin. 60 olunca istersen respec edip fury falan gidebilirsin. 60 öncesi hit, crit ve ap düşük olucağı için çok zor anlar yaşayabiliyosun fury'yle, hatta heroic strikeın bt'den yüksek vuruyo olur level kasarken genelde :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...