Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.2 aciklandi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Cloak of shadows verdiler daha ne ya yuh? Direk win button casterlara. Bir tek lock fear atıp drain life çekerse kurtayor.

Magelerin fire tree'ye acil buff lazım. Herkes frost, fire olan mage çok hızlı ölüyor, ama yeterince güçlü değil. Özellikle diğer frost mage'ler ve warlocklar dalga geçiyor adeta. Fireball action bar'dan çıktı, kullanılmıyor bile artık. Buff ver blizz, alev kullanmak isterük.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh pala nerflerine alıştım artık...

şuraya yazıyorum 5-6 ay sora uplarım artık. Warhammer ın çıkışına yakın paladini öle bir bufflayacaklar ki bütün millet şaşacak.

Şu anda kafaları rahat oynayacak başka bir oyun olmadığı için istedikleri gibin eziyorlar.

bana "sen niye oynusun" diye sorabilirsiniz. Arkadaşlarım wow oynuyor arena ya healer lazımmış o yüzden derim :D Paladini veya benzer bir class ı healbot olmayan başka bir oyun (doğru dürüst olan bişey ) çıksın anında ekibi toplayıp oraya akacağız :P
Sosyal ağlarda paylaş

@ numberten

Saka mısın ? ustunde 5 stack wound + mind numb + sureklı dmg yıyosun cleanse mı atıcan heal mı atıcan , bılıp bılıp bılmeden bı zahmet yazmayın pf

Ha blizz forumlarında palalar oneri olarak stack olan poisonları 5 stackde olsa 1 stack gıbı gorup cleanse ıle temızlıyebılelım demısler.

Bu aralar bol bol palalar forumlarda agladıklarından bole bısı gelebılır.

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 16:12 tarihinde, Souffless tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
@ numberten

Saka mısın ? ustunde 5 stack wound + mind numb + sureklı dmg yıyosun cleanse mı atıcan heal mı atıcan , bılıp bılıp bılmeden bı zahmet yazmayın pf

Bir kere senin wow hayatın kadar pvp yaptıgımdan emin olabilirsin bu bir.

İkincisi ben paladin oynamadım hatta cleanse skillinin açıklamasını bile geçenlerde okudum.

Sadece cleanse? yazdım yani bir yardımı olmuyormu manasında OOO LAN CLEANSE VAR NOOB NASIL KESİLİYOSUN ZUAHAHAH desem bu çıkısını anlardım da neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

arastirmalarin verdigi verilere gore ilk karakteri pally olan vatandaslarin %80 i FRP den "oyy oyy ejderha kesem ben cok soyluyum kendimide heallarim oh mis pally power ftw" seklinde geldikleri ve wow pally lerinin support/healer class i oldugunu gorunce ret-arded tree siyle bi halt yapamiyinca "BUFFF PALLIES ZMOFG !!!111!111oneone"
seklinde topicler actigini gozlemlemistir
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz paladin açmaya geldik, gimp cleric çıktı karşımıza. hayır cleric bile fort save vs death spell atan sınıf, versinler o clerici kaldırsınlar bu paladini bari. ama işte o olayları da priestlere verdiler lol

paladin tonlarca oyunda gördüm çeşit çeşit, en gerizekalısı wow'daki. ve daha aptal bir sınıf yapılabileceğini sanmıyorum. survival var güya tek başına lock veya rogue cast yaptırmadan deviriyor. tbc ilk çıktığında imp conc aura biraz denge sağlamıştı ama onu da berbat ettiler, illumination zaten 2,5 yıllık talent resmen yarılandı. gitsinler ignite yarılasınlar bakalım mageler uçak çarptırır blizz ofislerine. şimdi bosac ve bof da yokedilince işte plate kalıyor geriye. onu da 41 prot filan yaparlar almayan mail giyer artık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arastirmalarin verdigi verilere gore ilk karakteri pally olan vatandaslarin %80 i FRP den "oyy oyy ejderha kesem ben cok soyluyum kendimide heallarim oh mis pally power ftw" seklinde geldikleri ve wow pally lerinin support/healer class i oldugunu gorunce ret-arded tree siyle bi halt yapamiyinca "BUFFF PALLIES ZMOFG !!!111!111oneone"
seklinde topicler actigini gozlemlemistir

araştırmalara göre bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan kitle 90% larda ve sanırım sende onlardan birisin.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kapakla laf sokmakla pek bi ilgisi yok
benimde ilk karakteirm pally idi hatat serverda asil nickimle aldigim tek chardi ama sam ve burda yazdiklari sagolsun basindan hic bulasmadan biraktim

paladin dedigin kodumu oturtur undead keser arada arkadaslarini veya kendini iyilestirir
hatta uzun bu sure oyundaki asil tanklarin pally oldugunu sanmistim warrior ne alaka kendini iyilestiremeyen adam tankmi olur mantigi
sonra pally lerin dps lerinin dusuk oldugunu tek support larinin cacik dk lik blessingler oldugunu (1.9 yoktu daha ortada) ve endgame de filan healbot tan baska seceneklerinin olmadigini ogrendim kactim

bilen bilir beni pally hastasi bi adamim ben cogu oyunda main im ya pally dir yada pallyden kirma knight olurum

ama wowda yok bu wow un pally leri cok bayik

zaten wow da anormal bana gore 3 class var

hayalkirikligina ugrayan aradigini bulamamis pally ler

cabuk levelliyim gerisi yalan aga diyip hunter acan sonra oyunda adam gibi oynamasi en zor class oldugunu farkedip yada edemeyip underdog kalan huntardlar

3. ise mage ler
kimse ustune alinmasin en cok kucuk cocugun toplandigi sinif mageler o yuzden adlari cikmis wow un aglayan class i diye
magelerin yaklasik %40 i bu psikolojide cocuk veya cocuk kalmis insanalr cok eglenceli tipler ama hiperaktiviteleri bi noktadan sonra bayiyor
forumalrda ozellikle her konuda aglama potansiyeline sahip mageler var

horde da bu problemler daha zor cikiyor ama ally tarafi sorunlu bu konuda
Sosyal ağlarda paylaş

merak ediyorum hangi oyunbu paladinlerin ham koddumu oturtuğu hem yaktımı cozurttuğu hemde kanser falan iyileştirdiği?

d&d desem ordada paladinler supporttur yahu, fighter kadar zarar veremezler cleric kadar heal edemezler, saveleri yüksektir ölmezler falan işte ordada wow daki gibiler.

siz ne sanıyodunuzda nasıl bi ahyal kırıklığına uğradınız?
Uther deseniz hani, kendiside wowdaki paladinler gibi yanındaki warrior tiplemelerinden daha az hırcındır lider ruhlu takılan bir amcadır, keza kendisini son gorduğumuz zamanda mountain kignlerden daha az zarar verip ama heal edip bide ölmüyodu işte.

valla merak ediyorum ne sanıyodunuzki? diablodaki gibi hammerdinmi olucaktınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gayet harika bir class Paladin, tamamen eksikliğini görüyorsun bir Raidde, blessleri olsun direct healları olsun. Çok özeniyorum keşke bi 70 paladinim olsa bırakırım warlockla oynamayı. Herkesin bir görevi var. Cuce'nin de dediği gibi Paladinler hiçbir zaman combatta iyi damage yapamaz bir warrior gibi hybrid class oldukları için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...