Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.2 aciklandi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

sam bi patch de de paladin nerflendi demesen kendimi yakcam taksimde

illumination nerfinden sora millet ağlıyordu siliyoruz paladinleri diye
ee niye hala paladin en iyi healer?

şu oyunda shaman gibi fakir bir class varken diğer classların ağlamasına hiç anlam veremiyorum

ayrıca süper olmuş yine rogue lar bufflanmış^^
Sosyal ağlarda paylaş

Blind duration'ın düşmesi ve sap'in 10 saniye olması oyun stilini çok değiştirecektir çünkü restealthden önce bandaj basacak pek vakit kalmıyor. Zaten artık trinket blind'a da çalışmaya başlayınca etkisini iyicene kaybetmişti. Artık blind sap'in ardından gelecektir. Ama ben de katılıyorum o cooldown ile rogue baya bir güçlenmiş oluyor. Camo da iyicene yalan oldu Dirty Tricks + blind change ile.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sam bi patch de de paladin nerflendi demesen kendimi yakcam taksimde

çünkü şaka gibi ama her yamada kallavi nerf geliyor kaç aydır, aç patch notes'u oku.

said:
illumination nerfinden sora millet ağlıyordu siliyoruz paladinleri diye
ee niye hala paladin en iyi healer?

değil. kim diyor? priest en iyi healerdı ve hala en iyi healer.

said:
şu oyunda shaman gibi fakir bir class varken diğer classların ağlamasına hiç anlam veremiyorum

sorma canım çok fakir, adamlar paladinin pvp healerlığıyla ilgili ne varsa yokettiler ve priestler de ağır assist yediğinden (druidler 2vs2-3vs3 harici zaten birşey yapamıyor fazla) resto şamanlar en iyi pvp healer olacaklar yamadan sonra. enhancement desen iyi, elemental desen müthiş zaten daha ne? her spec hem raidlerde hem pvp'de çalışıyor en azından. (enhancement pvp zayıf sadece)
Sosyal ağlarda paylaş

o sıralama kişisel görüşümdür
whinadin dolu oldugu için ortalık
bilmiyorum nesini zayıf buluyorsun sam ?
pom dısında cok iyi spell yok healing için,son patch notlara bakarsanız poh,lolwell,circle of laughter bufflandı ilerde bunları babystep olarak improve edeceklermişki bu spelleri PVE de kullanan varsa kendisini burdan tebrik eder saygılarımı gönderirim.low tier talentların bi kısmı son derece gereksiz kalıyor hayır adam gibi bi healing tree olsun ondan alalım ama olmuyor boyle
Sosyal ağlarda paylaş

30sn CD si olan hunter traplerinin duration in 10 saniyeye cekilmesi GG olmus bence

allahtan pvp yapmiyorum fazla yapicagimida sanmiyorum bu saatten sonra

pvp yapicaksan lock yada rogue acican
lolcoil vs cloak of skillz
bide blind cikti basimiza

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 20:33 tarihinde, Viktor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Poh nasıl kullanılmaz ya daha iyi tüm gruba etki eden bir heal varda bizmi bilmiyoruz?
Innerfocus + Poh çok kez hayatlar kurtarır.
Onun dışında bütün healerlarda bulunan heal türleri mevcut (aoe,direct,jump,grup,hot vs) ve yanında shield var.
Kötü derken çekmeye çalıştığın konu mana reserve ise bu priestin profesyonelliğine/gearına bakar kullandığı ranklere falan bakar.
Öte yandan coh (Zaten dünyanın en yalan 41 puan talenti) ve lightwell gerçekten gereksiz heal türleri fix edilecek denmişti milattan önce hala beklemekteyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hah selamlar herkese forumlar dönmüş anca gördüm :P
Herneyse bir paladin olarak raid buff olayının bir nebze düzeltilmesi geçte olsa iyi oldu ama diğer yönden bazı saçma sapan nerflerın yapılması (bknz. Freedom zımbırtısına) komik olmuş sıkılmışlar paladinlerde birşeyler değiştirelim demişler yapmışlar kutlamak lazım zaten oyunu yavaş yavaş öldürüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

priest cok kötü healer boktandır demek istemedim ordaki sıralamada eşit gear/performans olarak diğerlerine göre daha kötüdür dedim.priest oynuyorum druid shaman resto talentlarıyla kıyaslayınca cok berbat geliyor açıkcası holy/disc tree benzer abilityler tabikide var ama high tierda bulunuyor talent point yetmiyor,kötü healer derken holy kısmını yetersiz buluyorum sadece
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...