Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kediler hakkında miyavvvvvv

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

benim kuzenler kedi alacak burdada kediciler bol nerden kedi alınır istanbulda anadolu tarafında olursa iyi olur
birde beşiktaş iskelesinin arkasında ufak hayvan pazarı orası nasıl güvenilirmi ama pekte bişey yok orda neyse bilen varsa söylerse iyi olur tavsiye olarak..
söylemezseniz 4 siteye daha açtım bu konuyu ona göre..
Sosyal ağlarda paylaş

kedigen diye bir site var,
tavsiye ederim. süfer şirin vede bi o kadar yararlı bir sitedir.

kedi cinsi olarak da paticik official kedi cinsi siyam kedisi'dir. aklında olsun :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
- adriann, aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn...

[Bu mesaj karakedi tarafından 04 October 2003 14:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi iran kedisi hodo kedisi bu isler yanlis bence. sokaktaki kediler bilmem bindokuzyuzonda sokaga atilmis filanca iran kedisinin van kedisinin bilmemkacinci gobekten torunu iken tutup da yok efenim cins istiyoruz demek hayvan sevgisine aykiridir bence. bu isin ozu sevgidir soy sop degil. eger yok soyle cins alalim boyle mins alalim deniyorsa bence orada sevgi temeline dayali bir arkadas almaktan cok mobilya alma olayi vardir eve.

git sokaktan 1 aylik yuruyen ve miyavlayabilen bi yavru kap getir evine. evinde elinde buyusun, 5 yil sonra maymuna donersiniz hep beraber evin icinde yuvarlanirsiniz altli ustlu. su an bizdeki durum bu.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın en estetik hayvanlarıdır. Büyük kediler(Panter vb.) daha güzel oluyo ama ev için bildiğimiz kedi çok şirin bir varlıktır
Aşmış gözleri vardır bu hayvanların.Karanlık için yaratılmışlar[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

zaten zor ikna ettik.takıntıları var annesinin felan.sokaktan hastalıklıdır aidslidir felan diyorlar.ama kedilerde 100 150 milyondan aşağı yok.bu sokaktan alınca hastalıklı felan çıkarmı aldıktan sonra özel bakım lazımmı önceden nerden aşı yapılır pahalımıdır aşı mutlaka gereklimidir
Sosyal ağlarda paylaş

yahu 5 yasindan beri kedilerin burnunda yasiyorum, daha bugune kadar sokaktan alinip hastalikli olan kedi gormedim. sokaktan alinan kedi ishal oluyor vs oluyorsa suc SAHIBINDEDIR. hayvandir dayanir diye sogukta sicakta birakip cocugu hasta ederler. hayvan gelir miyavlar sikintisi vardir hasta olcaktir ya da hastadir, `aaa ilgi istiyo` derler.

git sokaktan kap bi zibidi tipini begendigin. maymun olursunuz beraber. hayatim kedilerle gecti her denk getirdigimde de suratindan burnundan agzindan operim. daha ucuk kapmis degilim kediden 20 yildir. herseyi nasil yapacagini bilirsen sorun olmaz. bi de hicbi kedinin belinden kuyruguna dogru olan kisimlariyla oynasmayin cok kizarlar. tabii 5 yildir beraber yatip kalkiyosaniz sinirli tolerans gosteriyolar.

kisirlastirmanin eger kedi 2 yasina kadar cinsel iliskiye girip olgunlasmissa ve yeterince sevgi veriliyorsa bi mahsuru yok. bizimki de aniriyodu kisirlastirdik simdi hosbesiz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

her firsat buldugunda opucen kediyi. yumulucan burnuna ve biyik bolgesine. tabi dikkatli opucen, oyle tuyunu emmiycen. kist olayi anca oyle olur. bi de cok sIkIstIrmiycan hafiften isirir gibi yapip birakinca ya da inceden tutunca ya da kafasini obur tarafa cevirince anliycan ki yeter diyo zttir git.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

abicim parayla satin almak yaziktir. bir suru guzel kedi var sokakta alacali bulacali. her parayla kedi satin aldiginizda pet ticaretini daha buyutuyorsunuz, daha cok dukkan acilip hayvanlari 50x60 cmkare kafeslere koyup mal gibi sergilemeye basliyor. 5 metre uzakta benzeri varken sokakta. yapmayin bence bir dostluk baslatacaksaniz bi iyilikle baslatin gidin sokaktan kurtarin birini.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

dıkkat edıyorumda ne zaman bır kedı almak ıstese bırısı cıns kedı ıstıyor dıye neredeyse kufredeceksınız ınsanlara. Ama kopek almak ısteyenlere boyle bırsey olmuyor. Benım ıran cınsı kedım var, sımdı kızanlar olacaktır kesın aranızdan. Neden sokaktan almadım dıyede sıze hesap verıcek degılım. Bırakın ısteyen ıstedıgı cıns hayvanı alsın. Sokaktan almak zorunda degıl kımse. Her cınsın kendıne has ozellıklerı var. Sımdı ıran kedısı ıle sokaktakı kedıyı karsılastırdıgımda arada daglar kadar fark var. Iran kedısıde bence dıger kedılerden kat kat daha guzel ve sırın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...