Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue combo point

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

şuanda mevcut abilitylerin ve talentlerin combo point toplamaya pek musait değil
fakat ileriki levellerde boyle bi derdin kalmayacak neredeyse kullandığın her skillden combo pointi gelecek
mesela bi örnek vermek gerekirse Cheap Shot ilk çıkışı yaptın diyelim
2 combo point direkt oradan geliyo zaten vs vs bunun gibi çok örnek var

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 11:10 tarihinde, porsuk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

degil
sinister strikeın talentını diosun herhalde
o tip mana cost enery cost fln düsürentalentlar genelde PvE yönelikli oluolar . Hiç rogue oynamadım ama sinisterın enrgysinin 3 düsmesi ilerde raidlerde boss fightlarında uzun vadede epey fark yaratıyor olması bakımından faydalı oluyordur herhalde.
Sen daha lvl 20 olarak talentına öle üstün körü bakarak karar veremezsin heleki yeniysen oyunda
O yüzden bence /who 70 rogue fln yap ya da tanıdık bul tavsiye al lvl kasmak için en iyi talent build nedir fln die
Mage olsa ben yardım ederdimde rogue için baska bulcan :)
kesin bu forumda vardır öle bi baslık rogue talent fln die arattır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de yeni baslamış biri oldugundan sana öğüt vereyim
Low lvl instancelara (dungeon) adam bulcam pary bulcam die kendini paralama çok daönemli diiller geç git ya
Gene de lfg yap lfg menusunu kullan ama off adam yok die de üzülme alacagın itemlar geçici olcak nasılsa

En sevmedigim kelime öbeği "Boost me plix" oldu zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Sinister Strike Kullanarak her vurusunda 1 combo point doldurursun. Zaten Rogue olarak Sinister Cok öneli degil skillerin senin için pek bir avantajı yok.

zten lvling'de yada pve yaparken ambus felan pek avantajlı oldugunu zannetmiyorum. sana tafsiyem lvling yaparken Sublety Olman lazım Homo Kullananırsın hem agi ve ap fazla olur hemde homo az enerji yediginde dolayı combo pointler daha cok olur.

zaten lvl kasarken ass yada combat cok avantajlı degil sublety git. Cheap Shop + 2 Homo sana 5 combo point yapar bu 5 combo point toplaman 5sn sürmez

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 15:34 tarihinde, 4Ever tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

walla bu başllık şukela olmuş benım ıcın zıra
bende yenıyım wowda lvl 22 bi rogue um var. bende anlamıyordum o combo lar nası yapılyıo acep ne iştir bu iş falan diye. level yetmıyomus ogrenmıs olduk.

ha bide mantıken o sinister strike ın energy costunu falan azaltmak mantıklı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun bir süredir Rogue ile oynuyorum. 3 Yıldır.

Combo Point'in Skillerin bir bonusudur. Combo point üzerine kurulu oyun oynuyacaksın ona göre talent yapıcaksın

Sen her vurusunda 1 combo point doldurursun. Eneji tabiki biticek ama mana gibi degil combatta enerji dolduyor biraz bekliceksin tekrardan vurucaksın.

2 Sinister Vurdun Enerji bitti yukarıda 2 combo point duruo sonra enerji dolunca tekrar vurucaksın bi sinister 3 point sonra tekrar. böye böyle combo point biriktiriceksin 4 5 oluncada patlatırsın evis'i critlerse deyme keyfine.

Rogue Olarak Dagger yada Sword'mu kullanıcaksın buna karar vermen lazım ama bu ileriki lvllerde olcak iş 60+ olunca karar verirsin şuan icin pek önemli degil.

seni şuan yapman gereken duzgun bir talent yapmak enerji en iyi seviyede kullanıp hızlı combo point doldurarak iyi damage vurmak. bunun içinde en iyi talent Sublety hem Dagger hemde sword kullananlr için ideal bir talent

Talentten alacagın bufflar ile %10 agi %10 ap fazla homorage skill. homo'dan özellikle bahsetmek istiyorum sinister gibidiy ama farklı az enerji ister ve sinistere göre daha az damage verirsin ama sürekli vuracagından dolayı saglam combo point biriktirirsin.

yani benim enerjim bitti diye 2 combo point diye bişi yok sen o karaktere ataklı oldugu sürece o combo pointlerin saklanır ve ister eviscrate ile istersen kidney yada diğer büyüler kullanırsın.

poison büyüleri pek kullanma Cheap Shop acılına normal kas combo pointini biriktir ve o combo pointini Eviscrate yada Kidney Shop icin kullan diğer skiller için bosa harcama.

dedigim gibi combo point üstüne bir oyun oynucaksan sublety gitmelisin o kadar hızlı combo point doluyor ki sen bile şaşırırsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayış stili kişiden kişiye değişir mutlaka ama PvE için -ki buna level kasmakta dahil- Combat ağacı vazgeçilmez.

Aradaki farkı en azından kendimden örnek vererek söyleyeyim. Subtlety ile gayet güzel PvP yaptım ancak kendimden 2 level yüksek mob'larda zorlanmaya ayrıca kaza ile aggrolanmış 2. mobların gelişi ile ya bütün cooldown'ları kullanarak ya da ölerek level almaya çalışıyordum.

Combat ağırlıklı yani blade flurry'si, zamanı uzamış slice and dice'ı, gelen silah skill'leri ile daha az miss'leyen ve 20% şansla da olsa damage verdiğim her offhand atağına karşılık 15 energy kazanmak inanılmaz hızlandırıyor gerek level almayı, gerekse instance'larda ki damage'ı.

Tabi tüm bunlara karşılık topic konusunun cevabı yukarılarda kısa ve basit şekilde açıklanmış; mob'lar o level'larda combo birikmesine fırsat kalmadan ölüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

combat gibi bir tree varken subtlety ile leveling buyuk yalan, hele hemo falan gulunc seyler o noktada, yanindan gecme...

kap imp sinister strike'i sonra assassination'dan malice/remorseless attacks, sonra guven ve husu icinde yuksel combat tree'de

mh agir vuran sword/mace olsun offhand'e de hizli bir seyler (mumkunse daggerki sonralari weapon skill kasmakla zaman kaybetme)

energy 2 saniyede bir +20 tickler, oyle "aa bitti combo point uretemiyorum" diye kafaya takilacak bir husus degildir
Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz bu topicden okuduklarıma biraz kendım deneyerek anladım combo point olayını

3 hafta oldu sonucta baslayalı wowa :P

lvl 24 oldu anca ogrendık. Gauge edıyorum 1 combo point gelıyor, Backstab yapıyorum 1 tane de oradan etti 2
arka arkaya 3 tane sinister takıyorum. toplam kaç etti? 5

basıyorum eva ya çaat 5 combo pointe denk gelen damage i vuruyor çaat diye.

guzel guzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...