Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cimbom'da hedef Saviola!

Szasstam

Öne çıkan mesajlar

tuncay büyüsün de gelsin konuşsun.
6 ya çıkmasın demiş adnan polat şimdi okudum, 3-4 yıla yayılarak arttırılsın demiş. akıllıca bir açıklama da çok belli sebebi,
"şimdi paramız yok şimdi artarsa fb azar başedemeyiz, 3-4 seneye yayarsanız borçları belki az bi kaparız da transfer kapasitemiz artar." demek bariz.
ama bencilce yani bu açıklama. sie go derim buna.
saviola ile ilgilenmiyoruz da demiş, "paramız yok plx" demek bu da.
3-4 seneye gs miras arsaları satmadan 130 milyon doları kapasın da görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın 3-4 seneye 130 milyon dolar borç kapatmaya ihtiyacı yok.
Bence yabancı kontenjanının sınırsız bırakılması Fenerbahçe'nin ölçüsüz transferlerine kapı açacaktır; yeni Deividler ve yeni yıldız eskileri bol sıfırlı meblağlara takıma doluşur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Galatasaray veya Beşiktaş'ın transfer politikaları çok başarılı demiyorum zaten sınırsız yabancıyı daha çok fenerliler savunduğu için Fenerbahçe'den örnek verdim.
Ligin kalitesi yükselmeden ve özellikle sağlam bir futbol altyapısı kurulmadan yabancı sayısını sınırsız bırakmak Türk futbolu için zararlı olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

malik, dün sporx sitesinde yazdılar.

Real Madrid'in yeni teknik direktörü Alman çalıştırıcı Bernd Schuster, Barcelona'nın yıldız futbolcusu Arjantinli Javier Saviola transferini doğruladı.

Katıldığı bir programda soruları yanıtlayan Schuster, Saviola ile ilgili sorulan bir soruya, "Evet doğru Saviola ile anlaştık. Çok ufak detaylar kaldı. O, tam istediğim gibi bir futbolcu. Hızlı, genç ve golcü. Bize çok şey kazandıracaktır" diye yanıt verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız R.Madrid neresine sokacak nerde oynatacak Saviolayı merak ettim. Gerek yoktu, hele elde Robinho falan varken...

Eto'o nun intikamını mı almaya çalışıyolar napıyolar...

Gerçi Eto'o da Figo'nun cevabıydı..

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 17:32 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger
üye [şikayet et]
§ 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 23:33 [ güncelle ] [ özel msj ]
Saviola yavaş gelsin nereye geliyor? Hadi diyelim delirdi tsl de oynamak istedi, gs parasının neredeyse tamamını lincolne yatırdı nasıl verilecek parası.

said:
diablo
üye [şikayet et]
§ 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 23:40 [ özel msj ]
galatasarayın muhasebesinden sen sorumlusn herhalde

kasa mı yaptı galatasaray yönetimi seni.

hemen teşhisi koyuolar anlamıyorum.

edit:typo bi yazamaadım :)

said:

Passanger
üye [şikayet et]
§ 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 23:50 [ güncelle ] [ özel msj ]
Öf diablo gsnin lınderoth+lıncoln+savıola transferlerını kaldıramayacağını herkes biliyor boş boş konuşma.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm olsun 50 milyon dolar çok farketmez :p

Zaten tüm kulüplerin aşağı yukarı 100+ milyon dolar borcu var. Ama GS de daha bi bıçaksırtı durum. Bisürü de saçıyoruz etrafa... 3 tane yabancı stoperimiz var şu anda hem sınırlı yabancı kontenjanı açısından lüks hem de etrafa para saçmak demek... Orhan Ak'ı da satamadık fenere yahu bi 5 milyon dolara verirdik, tuttunuz mis gibi Orhan varken 34lük Carlosu aldınız :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bakma sen Carlos'a reklam yıldızımız o. Zilyon tane forma satışı olacak, ben de siparişimi verdim. Avrupa'da tur geçemesek bile Carlosumuz var, yeter :)

Galatasarayın Divan kurulu ile ilgili haberleri okudumda, kurul üyeleri bile bilmiyor Lincoln hangi parayla alındığını :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ligin zevkli geçmesi için başta 2 yöneticinin dillerine hakim olması lazım. Aziz Yıldırım ve Adnan Polat taraftarları fazlası ile geriyorlar, zaten tahammül kalmamış kimsede aha ot dedi dalın diyorlar. Yine aynı sahneleri yaşarsak Green Street Hooligans filmi gibi olur sokaklarımız.

Ben Lincoln'ü değilde asıl Linderothu merak ediyorum, sessiz ve derinden geliyor çok tehlikeli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...