Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alım-Satım Topici

Dev

Öne çıkan mesajlar

Alchemist sponsor aranıyor!
Potion'ları full keg olarak alacağım ve istediğim potionlar şu 3'ü:
*Greater Cure
*Greater Heal
*Total Refresh

Her seferinde birer keg dolusu alacağım ve biri bitince boşu verip dolusunu tekrar alacağım. (İlk alımı 2gün içinde yapacağım.)

İlgilenen kişiler lütfen özel mesaj ile istedikleri fiyatı ve eğer varsa ekstra durumları belirtsinler. Makul bir fiyata hemen sözleşme imzalayabilirim :)

(Bu şekilde bir anlaşma halinde başka birisinden potion almayacağım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gznin aktif olduğu köprü girişinden sonraki noktada ama dönüşte gz olarak geçmesine rağmen belirtilmeyen noktada guard indiren çok oldu bize. Yani çirkinleşiyorlar zaten çirkinleşecek arkadaşlar. Ama ben o evin orada durmasının ayıp veya terbiyesizce bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sen de evini brit çiftliğinin yanına koymuşsun. O zaman da orası yasak olsun. Var mı böyle mantık ? Bence yok...
Sosyal ağlarda paylaş

Dev
üye [şikayet et]
§ 29 Haziran 2007, Cuma - 15:15 [ özel msj ]
Valla gznin aktif olduğu köprü girişinden sonraki noktada ama dönüşte gz olarak geçmesine rağmen belirtilmeyen noktada guard indiren çok oldu bize. Yani çirkinleşiyorlar zaten çirkinleşecek arkadaşlar. Ama ben o evin orada durmasının ayıp veya terbiyesizce bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sen de evini brit çiftliğinin yanına koymuşsun. O zaman da orası yasak olsun. Var mı böyle mantık ? Bence yok...

evimc ok daha cirkin bir noktada, cirkinligin sok kalesi serisinin ilki oydu, ikincisini de diktik. izleyin.

ayrica page atip aglayan bug var bu noktada diyen genc arkadasa da anlattigim gibi, gz icindeki birine attack verirsen 10 sn icinde uzaya kacsan guardlanirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...