Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooo whine thread ooo

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

dual wiledları bilmiyorum etmiyorum,sevmiyorum,uraşmak istemiyourm,ama evet 2-h olarak şu an oyundaki en iyi hunter silahları sırasıyla

legacy ((karazhan))
sonic spear ((shadow labs))
blackened spear(( thrallmar rep))

ama shoadw labse bir , biri heroic olmak üzere 3 kere girersin,4 -5 kerede girersin.

o legacy opera eventte cronedan düşüyor,karşına crone çıkması %33 şans...croneun baltayı düşürme şansı yaklaşık %15.

ölme eşşeğim ölme...ha deymezmi,değer,ben legacyimi alana kadar her hafta gireceğim krazhana,onun dışına bistediğim pek loot yok.

sonic spear ise %11 drop ratele,alması daha kolay,legacyiin ne zaman düşeceği belli değil,bari ona kasayım diye uraşıyorum.

thrallmarr speari var zaten onu kkullanıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

dual gidilmez yahu hutner icin mantikli diil resmen two hander diye bagiran benimgibi "gromm babanindir saygi plz" diyip gorehowl haciladiysaniz heralde raptor kodummu oturtuyor :P

murmur a gelirsek omrumde en tiksindigim instance shadow lab belkide
maraudon gnomer filan halt etmis
igrenc direk
ilk girisimde retri pally main healerdi daha lvl69 dum valanos longbow ile su mavi guzel agi ve hitli chest dustu vorpil de olmaz dedim ciktim priest le degistim
ilk murmurumda sonic dustu
ikinci murmurdada dustu
ucuncu murmurdada dustu hatta dedim birine ap basitiriyim degistiririm agi AP arasi kararsiz kalirsam
dorduncu murmura silah zoruyla soktular gene dustu DE ettim hatta dedim ulan su salak sey in droprate %100 mu hicmi baska sey dusmez

daha zonrada shadow lab yapmadim bi daha lower city rep im guduk kaldi tek auchu key i eksik :P

e efendim ilk steamvault ta hem shoulder hem leggings cikti

AMA shatar ile exalted oldum botanicayi bastan sona ezberledim 43534 defa yaptik gerizekali chest cikmadi
dedim bu cikmiycak felstalker midir ne halttir onu yaptiram topladim primalleri yaptirdim ertesi gun dustu salak chest

cok abudik bi sansim var
violet eye ile revered im kac aydir yapiyorum karazhan daha bir defa kirmizi gapsonlu giz denk gelmedi guilde
bi t4 eldiven dustu koskoca akrazhandan bide haftalar sonra attumen in zoptirik crossbow u

bu gece aran-prince arasindaki olaylari kasicaz
prince in bow u bekliom efm :P
hatta itiraf ediyim gecen hafta rogue un isi cikti prince de birakti ikinci hunter i aldilar dedim bow duser bu salak alir (herifin gear benden cok daha iyi ama feral tank ile warrior tank arasinda kaliyor damage i -.-) diye 2-3 arkadasi buyuk bi entrikayla kazikladim ve raid den cikmalarini sagladimki ertesi gune kalsin
kestik
gene gorehowl ile priest cloak cikit pfff

sans dileyin gece alirsam kiymetlimissssss i atarim mesaj :P
Sosyal ağlarda paylaş

viktor,senin realmine transfer oluorum SL yapacaz.

sonic spear düşene kadar

heh.

spack thrallmarr polearmında ap var ama socin spaerdaki +hit ve sta,eziyor geçiyor o küçük ap farkını,legacy bir geliyor 2sinie eziyor,tam anlamıyla nir hutnerın silahta isteyebielceği herşey

hayvani agi/api/mps

tadından geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Arena kasmaya başlamıştım 2 ay önce ilk defa, ilk kurduğum parti 1200 ratingde süründü 200 200 aldık puanları, sonra arkadaşım server değiştirdi, başka birisiyle deneyelim dedim, o da olmadı bilgisayarı bozuldu vs. sonra önüme geleni alıp öylesi oynayarak puan kasmaya çalıştım, 976 puan oldu öyle böyle derken, sonraki hafta bug oldu puan gelmedi bana vs. Baya bir saydım sövdüm geçen çarşambaya da tamam dedim bu hafta tamam alcam off handi, 4 hafta geç kaldım arena itemine, küfretim kendime derken 2. sezon itemleri geldi :D . 1125 puana gittim merciless off handini aldım 97.8 dps ^^ .

Şu an da yanıma bir rogue buldum 2v2 arenada karşımıza warrior + paladin ya da 2x arms warrior gelmezse kazanıyoruz genel olarak. ( Daha ilk kez pvp yapmamıza rağmen beraber, 1.6k rating yaptık bir oturuşta :P )
Sosyal ağlarda paylaş

sv den plate healing helm ramparts heroicden shoulder kaciniya gidiyorum bilmiyorum. sv yi saydim tam 27 kere kestim boss u dusmedi. ramparts da bi 15 kere falan gitmisimdir. bunun yaninda karazhan dan da ne helm ne de maulgardan shoulder drop dusuo ole kaldim 2 item yuzunden enchanlardan oluyorum. Diger dandik item a da basmak istemiyorum. Basacam o gece dusecek sora siyiracam :)

Bu topic iyi olmus aglama duvari gibi bu arada hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Hallowed gearları lanetli :D 2 hafta uraş sonucu Hallowed Chest çıkarabildim. Ondan sorna ne kadar uğraşırsam uğraşayım Hallowed parçası düşüremiyorum dungeonlardan. Arkadaşlarım irdiğinde linkliyor bana bak ne düştü diye deli oluyorum bana düşmüyorlar :D Sırf o yüzden Karazhan'a giremiyorum. Yakında yeni set yapıcam kendime Tailor olup o kadar delirdim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Moroes'in cep saati dışında her item ilk seferde düştü heralde. Kzye ilk girişlerden birinde rogue yoktu, çakma t2 görünümlü setin 4 parçası düştü hepsini aldım. Terestian'dan staff ilk seferde geldi. Bi keresinde alchemy quest için ilk boss a çağırdılar mechanara. Yeni lvl 70 olmuşum ilk defa gircem. Thoriumwave cloak düştü. Idol of Ursoc ikinci UB'de düştü. O sonic spear ı kaç defa de ettiğimizi bilmiyorum. Yine kzde rogue olmadığı için hunterlardan birinde moroes dagger var.

Hahahhha zavallılar sizi ağlayın daha muhahahahha >)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bıraktığım anda gruul's lair'a serverda ilk giren 2 guildden birindeydim, oyunu bırakalı 3 ay oldu , geri dönüyorum yarın akşam sınav sonrası , ve ben bıraktığımda karazhana başlamamış olan guild şu an SSC ilk boss , TK ilk boss indirmiş , magtheridon , gruuls lair ve karazhan farm durumunda...

GERİ KALDIM LAN AĞLAYACAM :(

Edit : 9 tane SV heroic yapmama rağmen düşmeyen wrathtide longbow'u düşüren naga bossunada küfürlerimi yolluyorum buradan. Hala 64.5 damage per secondluk gunla geziyorum yahu!

[ Mesaj 24 Haziran 2007, Pazar - 00:55 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet cok pis kufur edicem
#@$#@$#@$#@$#@@$#%#$%@#$!@

efendim chess den ilk defa su hunter t4 le ayni grafige sahip slayer boots dustu
2 hunteriz birtanede noob enchant shammie var aranda acidik adama dusen kafaligi biraktik ikimizde istedigimiz halde

herif geldi benim botlara "HORAAAAAY NIHAYET LAAAN" yorumumdan sonra hemde rollayip kapti
allah belani versin diye bagirdim ama sesimiz ulasmadi tabi

ayalrdir kas allahin noob u ilk raidinde gelsin alsin
isin komigi guildun en kotu gear a sahip hunteri konumundayim aptal sansim yuzunden ama en cok damage i ben yapiyorum "alma ne olcak damage in iyi zaten aggro cekersin eki eki" diyor Guildmaster menapozlu teyze

nerden koydular su shamanlari alliance a beah ne guzel idare edioduk bazen susak retri palli ler cikiyordu filanda sorun olmuyordu
UO olsaydi yemin ederim reskill manyagi yapmistim allahin acini
gelmsi ozur diliyor bide raid de oldugunu unuttum M8
fakyu salak dranei seni bide ehrifin yuzunden aran da 4 kere FW yuzunden wipe yedik
Sosyal ağlarda paylaş

t2 lerin popüler zamanında öküz gibi bwl farmlioruz 1 t2 set parçam eksik oda belt kas babam kas aylar geçti ve belt düştü ama g ya yeni gelen dangalak diorum ona burdan hala ona olan kızgınlıgım geçmedi :D sen git belt i loot la yanlışlık la oldu dedi tabi ben o ara pc ye reset attım gittim yattım olayı unutmak için :)
Sosyal ağlarda paylaş

daha en mc de raggy inmemişti ben hala magister set diziyordum en son parça olan head için 37. kez scholo yapıyordum saat olmuş 5 ben ins e gidicem.. sabah 7 de kalkıp işe gitmem gerekti.. şeytana uydum gittim scholoya son bosstan da magister düştü.. babalar gibi lootladım.. sonra annemi uyandırdım.. dedim ara patronumu çok hasta de.. ben çok sevinçilim ama uyicam :) ( o gün kalbim huzur dolu uyumuştum pişman deilim )
Sosyal ağlarda paylaş

daha fazla whine

can i has sum cheese wid it ?

dün lwyyi 375 yaptım

kafamı şe edeyim

bi daha crafting profession alırsam böle olayım,dün,365 den 375e geçip bir parça epik craft etmek için 600 gold harcadım

2 epik craft edene kadar bi 300 daha harcıyacam sanırım

36 primal fire 36 primal shadow farmlıyacam...gemler alccam enchantlar...

epic mount var,çantada raiding potlarım stoklanmış,toplam bi 700g fln var,o yüzden sorun yok neye harcıyacamki parayı diyorumda...ben moneyfuda 3 hane görmeyi seviyorum

gitti paralarım
Sosyal ağlarda paylaş

E 375lemeden bilmiomuydun maliyetleri?
Tabiiki öle olacak craft epic demek kimseye baglı kalmadan sadece kendi çabanla çok iyi bir item kullanabilecen demek. Bir raid guildi arena takımı vs ile uğraşmadan süresi senin çabana baglı item elde etmek demek.
Bunun bir bedeli olmalı elbette... 1000kere sonic spear duşmemiş buna whine yapta , craft itema yapma bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...