Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xaty git kumda oyna

robinson

Öne çıkan mesajlar

Messor, orada fark ettiysen sana özellikle saldırmadım ilk başta. kaçtım durdum, hatta ilk başta ben başkasıyla uğraşırken geldin sen de yardımcı olmaya çalıştın ona. onu kestikten sonra bire bir kaldık ve ben uzaklaşırken peşime takıldın. preaos'tan geldiğin belli, zamanla öğrenirsin ona bir şey demiyorum. o halde rahatlıkla kaçabilir veya kendimi kurtarabilirdim. zaten öyle de yaptım bir süre ama baktım peşimi bırakacak veya pes edecek değilsin. ben de paralyze atıp nolcak şimdi dedim. tamam vs. deseydin zaten bırakırdım. herhangi birşey demeyince devam edeceğini düşünüp kestim ben de. diğer kişileri lootlamamın sebebi de canlanıp canlanıp cesetlerini alıp tekrar gelmeleri. o aldığım itemları bankama veya kendime saklamadım, horde yaratıp içine koydum. sonra da horde'u release edip itemları yok ettim sadece. Dün gece olabildiğince o olay dışındaki kişilere bulaşmamaya çalıştım ama sen de girdin araya.

Neyse gereksiz bir gece oldu, karşılıklı biraz sinir de olunca herkesin huzuru kaçtı. umarım tekrarlanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

benide Lexius kesti.
sphere den sonra ninjitsu ne bilmiom aldım kitabı bi kac silah zırh aldım lex'e dedim iki büyü deneyeyim ne bu ninjitsu.
adam durdu vurdu hide falan oldu. napıyon olm bi büyü atcam falan dedim neyse, bakınıyorum yok.
sonra çıktı adam hiyaa huya kesti öldürdü beni reslemeden de gitti. ya sabır dedim. bişi denicektik adamın yaptıgına bak. herkesin gözünü başka şeyler bürümüş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dev
üye [şikayet et]
§ 20 Haziran 2007, Çarşamba - 16:50 [ özel msj ]
hayır mesela dün de Dela kesti beni defalarca. hatta reskill yaptı. hatta şerefsizlik olsun diye itemlarımı alıp alıp bankaya attı falan. ama gelip de buraya dela git kumda oyna yazmadım ake. be relax, betadan sonra geçer hehe

dela git kumda oyna yazmak yerine, ibne dela diye vendor koyan, delanoresse ibnelerin sahi degil midir diye anket acan, dela diye fake karakter acip bana flow veren bir mal bebesin sen.

+ pvp bilmiyorsaniz factiona girmeyin, cikin yeni char acin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dakika bir dakika skillcapin 1200 olmasından dolayı evalintini 500 yapıp tek kalvasla adam indirmek ne zamandan beri "iyi oynamak" oluyor? Kutlarım dela, iyi oynamaya yeni bir tanım getirdin.
3 sayfa birşey tartışılmış hiç okuyayım bir diye bir düşünce yok. Bas ok tuşlarına en son mesaja bak mesaj at.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...