Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xaty git kumda oyna

robinson

Öne çıkan mesajlar

3 im por da öldüm bende..

said:
Bir birlik kuruyorum. Bu birlikte 2 bölüm olacak. Birisi destekleyecek bölümü, diğeri desteklenecek bölüm. Destekleyecek olanlar item ve PS kasarken işlerine yarayanları alacak. Yaramayanları birlikte desteklenecekler için ayıracak. Herşeyin bir kişiye yarıyor olması imkansız. Tek account olacağı için bir kişinin sadece bir PvP karakteri olacaktır ve bu tip dışındaki itemlar (örn. mage karakteri olanlar için warrior itemları) destek fonuna akacaktır. Bu fondaki eşya ve ps'ler düzenli aralıklarla desteklenecek kişilere ihtiyaçlarına göre dağıtılacaktır ve serverda geri kalmaları önlenecektir. İhtiyacı olan kişiler o anki item ve skill durumuna göre seçilip gruba alınacak veya gruptan çıkarılacaktır.

Kuracağım bu sistemde bana katılmak isteyen ve destekleyenler arasında bulunurum diyenler parmak kaldırsın. Böylece hep birlikte sorunu ortadan kaldırmış oluruz. (Tabi söylenmeyen başka bir problem yoksa)

Bunu söyleyen adam böyle davranırsa vay halimize
Sosyal ağlarda paylaş

Deadwoll, 6 kişi 20 kere tek Kalvasta yattığını söylüyor. Ne Evil Omen ne birşey sadece adam kalvasını hazırlıyor koşuyor ve boom headshot. Kendimiz de denedik. 120 evalint 120 magery 120 inscribe maksimum 55 kalvas... Ki xati 110 magerysi olduğunu söyledi. Aquilla dene istersen istediğin kadar kendini editle 100ü geçerse kalvasın tamam diyecem. Yani artık ne kullanıyorsa, 500evalinti mi var, arkada birşey mi açık bilmiyorum artık.

Xaty, ilk öldürmelerde bizde eğleniyorduk. Ahaha xaty bizi kesicek diye aramızda dalga geçiyorduk. Ama bu olayı büyüten sensin. Faction savaşlarının etiğinden bahsediyorsun ama sorarım sana, 120-200 flamestrikela adam öldürmek ne kadar etik? Ayrıca neyi test ediyorsunki beta diyorsun? Beta oyun içi mekanizmasını test etmek içindir, insanların sinirlerini değil. Ayrıca flamestrike'ını test ediyorsan neden ben bug bölümünde "flamestrike şöyle yapınca bug falan" yazısı göremiyorum?

Bu kadar insan niye forumda dagada dugada yazıyor bir düşün. Alt tarafı bir özür. Hiç birimiz senden böyle bir hareket beklemiyorduk...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya bi ara yanlışlıkta skill cap 1200 olmuştu o zaman karakter yaratmış herhalde 500 eva int i vardı. neyse zaten öyle bir sorun kalmadı.

Bunu söylemiştim, mümkündür diye.

Daha sonra gittim PvP yaptım Xaty'le. Gayet makul dmgler veriyordu.

@Sage, 120 inscription, 120 magery, 120 evalint en yüksek skill değerleridir kabul fakat artı olarak, Evil Omen, spell dmg. itemler, corpse skin, curse gibi fire resistle oynayan büyüler de senin attığın kal vasın dmg'ini etkiler. Eğer sana birisi 70 fire resistin varken 30 vuruyorsa Flame strikela 0 fire resistin varken aşağı yukarı 100 vurabilir.
- Sanki ben Xaty'i savunuyormuşum gibi geliyor size ama anlatmak istediğim farklı. RunUO'da bir büyünün verdiği dmg hesaplanırken bir dünya etken var o dmg.i etkileyen.

Bir de bir arkadaş sen de git kale yparsınız gibi bir tepki vermiş. Skill Cap'lerin sorunlu olduğunu ilk farkeden ve page atan bendim 2-3 gün önce mi ne. Eğer bug abuse edecek olsaydım ederdim. Hem madem o size pre cast yapıp kal vas sallıyordu. Siz de ona blood oath atsaydınız, kendi de ölürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

al işte abi 70 fire resistim vardı adam necro büyüsü çekti 53 oldu tamam orada sorun yok da. Bunun üstüne kalvas atıp 224 vurması beni benden aldı. Betada amaç eğklenmek değil hataları bulmak. Alın size hata işte adam başlı başına bir hata. Betada bunu yapıyor eğlendiğini zannediyor. Bir de pişkin pişkin bana reskill çekildi diyor. Lütfen betada bunları yapan adamlar asıl serverda giremesin. Madem burada biz bize olacağız o zaman bunları yapan, düzeni bozan insanların da aklı alınsın bir daha yapmaya yeltenmeyecek cezalar verilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen aklımdan geçenler şunlar. Ben zaten noob olmuşum spheredan sonra, şuanki hiçbirşeyden anlamıyorum. Baya insanın profili de bu. Zaten nostalji dota diyince sphere hevesiyle girip kırılmış hevesi birçok insanın. Onu geçtik, öğreniriz elbet mantığıyla birşeyler deneyelim diyoruz. Pvp sistemini kavrıyayım diye girdim factiona. Reskill mi dersin, abuk subuk şeyler mi dersin alayını yedik. Bu ego açlığı çeken xaty arkadaş bankada gayet mazlum dururken geldi bir kalvas ile öldürdü. Dedim hpm 10-15 ti sanırm yeni reslendiğim için ondandır. Toparladım herşeyimi, attım büyülerimi vesaire gittik iki kapışıyoruz. Yine bir bok oldu adama saydırırken paralyz yedim (bildmediim bir noktadan olabilir). Sonra xaty den gelen cevap. "eee? şimdi nolcak?"tı. Kalvasını attı kesti. Ondan sonra ghostmode da baktımki iki tane afk olan elemanı da kesti lootladı bir de. Arkadaşı tebrik ediyorum. Başarıya ne kadar aç olduğunu öğrenmiş olduk. Tek bir targetlama ile adam kesmenin zorluklarını da paylaşırsın bir ara. Elimde her türlü stat skill edit olanağı olmasına rağmen sıkıldım yani 3 günde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...