Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

yönetimden bir tanıdıktan öğrendiğime göre gerçekten adrianoyla ilgileniyorlar... Ben bu haberi 3 hafta önce almıştım o zamanda kiralama olarak teklif götürdüklerini söylüyorlardı yani kiralama olayı en baştan vardı. kiralama olarak da intere yüklü bir para önermişler yıllık 7milyon gibi... Diğer bi etkende ziconun adrianonun idolu olması. Bunu adrianoyla ilgili yaptığım araştırmalardan öğrendim... Şuan için olması zor gibi ama olursada pek şaşırmayacağım bu etkenden dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lorrotar
üye § 20 Haziran 2007, Çarşamba - 09:37 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

rewendor bi sen kaliteli taraftarsın zaten bi cimbomlular kaliteli burda.ya siz ne için konuşuyosunuz bok atmak için değilde bi anlatsana.ben okudum baktım herşeye millet aklı sıra kafa buluyo.avrupada başarısı olmamasına rağmen avrupa kalitesinde çokta güzel top oynayan bi takımız.ipimi filan antudan koparmadım.buraya sizden önce gelmişimdir.ortalık lüzumsuz taraftar dolduysa bunlar sizsiniz haberiniz olsun.gelip saçma sapankonuşup hala millete laf atmayın

Özür dilerim, gösterdiğin kadar sığ olmadığını düşünmüştüm, hata etmişim. Hala fanatizmle hareket ediyorsun burada. Ayırmışsın biz siz diye.

Avrupa kalitesinde güzel futbol oynayan bir takımınızın olmasının konuyla alakası nedir? Ben hiçbir alaka kuramadım çünkü.

Benden önce geldiğini inan hiç sanmıyorum. Hatta seni şu son dönem hariç ortalarda da görmedim nedense. Hiç inandırıcı bir iddia olmadı. Ama bunun da konuyla alakasını göremedim ben? Konu eskilikse hani eski olan haklıysa zaten kaybettin, ama bunun eskilikle alakasını da göremedim. Neden bu komik sidik yarışına girme isteği?

Şu ana kadar objektifliği bozmadan ve hiçbir takıma saldırı amaçlı mesaj atmadan şurada tartıştım ben. Oysa senin tek yaptığın fanatizm dolu mesajlar, sağa sola atılan ağız dolusu laf, sürekli bir saldırganlık. Bu halinle bir de utanmadan gelip sakın başkasını lüzumsuz olarak nitelendirmeye kalkma.

Hayır ağzından salya saçarak komik komik mesajlar yazıyorsun, sonra bir de utanmadan millete laf atmayın diyorsun, sifonunu çek bi zahmet.

Adama kendine çeki düzen versin diye düzgün mesaj attık, iyice komedi çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

adriano gibi bi adam kiralamak istiyorsan o parayıda vereceksin hocam.

madem fenerbahçe olarak avrupa klubu olduk cart curt diyoruz artık 7 milyon eurolar 15 milyon eurolar büyük para sayılmaması lazım. bak lyona adamlar keitayı 15 milyon euroya bodmere 6 milyon euro veriyor ki bunlarda gelecekleri olan adamlar.

artık para 10 olunca 15 olunca çok büyük para filan dememek lazım. bütçemiz gayet iyi şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Benden önce geldiğini inan hiç sanmıyorum. Hatta seni şu son dönem hariç ortalarda da görmedim nedense. Hiç inandırıcı bir iddia olmadı. Ama bunun da konuyla alakasını göremedim ben? Konu eskilikse hani eski olan haklıysa zaten kaybettin, ama bunun eskilikle alakasını da göremedim. Neden bu komik sidik yarışına girme isteği?

Şu ana kadar objektifliği bozmadan ve hiçbir takıma saldırı amaçlı mesaj atmadan şurada tartıştım ben. Oysa senin tek yaptığın fanatizm dolu mesajlar, sağa sola atılan ağız dolusu laf, sürekli bir saldırganlık. Bu halinle bir de utanmadan gelip sakın başkasını lüzumsuz olarak nitelendirmeye kalkma..

Hayır ağzından salya saçarak komik komik mesajlar yazıyorsun, sonra bir de utanmadan millete laf atmayın diyorsun, sifonunu çek bi zahmet.

Adama kendine çeki düzen versin diye düzgün mesaj attık, iyice komedi çıktı.

iyi en azından komikmişsin ben sende hiçbişey yok sanıyodum.bakmazsan görmezsin rewendor onuda diyim.eskilikse konu kaybettin filan demişinde.eternal(abim olur kendisi)ile birlikte geldim ben buraya kime sorsan bilir o ne zaman gelmiş bi sor bakalım.kim daha köklü filan tartışcaksak dünkü çocuksun sen diyim(mecazi anlamda yanlış anlamayın =P )asıl ben seni görmüyodum daha önce.eski acc filan varsa banlanık veya yenisini aldıysan eskisinin nickini filan sölede ona göre yaziyim.ayrıca yazdıklarım nedense bitek sana ve bana karşı olan öbürlerine karşı komik ki bunuda anlamıyorum.gerçekleri filan kabullenemiyonuz heralde.gelip burda beni aşağılamak amaçlı paso konuşup durmayın mesaj komikmiş nesi komik ya.bikere göreceli zaten sana göre komik bana göre değil ona göre normal arkadaş.saçma sapan şeylerle insanları aklınız sıra aşağılamayın burda.sorunumuz ne yani onu bi sölesene sen.benim senle sorunum objektif olmaman olaya hep anti-fb kral-gs yönüyle bakmanda sen olayı komikliğe filan getirdin.senin sorunun ne benle onu bi anlatsana.Türk futbolunu düşünmüyonuz fener kısmını düşünüyonuz sora gelip burda biri adriano fenere gelebilir dediğinde inşallah gelir değilde UAZHUAZHAUH FOTOMAÇ!! diyonuz

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 18:45 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hala antifb gs muhabbetinde kim eski sidik yarışındasın sen, kusra bakma fazla beklenti içine girmişim senden, bu kadar sığ bir düşünce yapısında ve bilincini kaybedecek seviyede fanatik olduğunu bilmiyordum, dediklerini ciddiye almak ve düzgün cevap vermek gibi hataya düşmüştüm de. İnternetin kötü yanı işte, kimle neyle tartıştığını bilmemek...

Ha bana objektiflikten uzak mesajlarımı göstersene son olarak. Lütfen göster, hadi bakayım neymiş seni kızdıran objektiflikten uzak antifb mesajlarım. Hadi durma lütfen göster. Bakalım neymiş o antifb mesajları :) Doğru düzgün sağlam anti fb mesajımı gösteremezsen bi daha futbol bölümüne ayak basmayacaksın ama, tek mesaj bile atmayacaksın.

Ha edit yapmışsın mesajına ona karşılık: Bu nasıl bir mantıktır? Adriano fenere gelir demişsin. Biz de "Adam kariyerinin zirvesinde, daha yaşı genç, üstelik dünyanın gözdesi gelmez. Fotomaçın yalan haberi o" demişiz. Bu mudur antifb? Eğer buna antifb? Eğer buna anti fb diyosan zaten gerek kavrama kabiliyetin gerekse fanatizm ve objektifliğin konusunda çok ciddi şüphelere kapılacağım. Şurada gayet normal bir gelir mi gelmez mi tartışması dönmüş sen salya saçana kadar bu mu anti fb?

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 18:54 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaa Adriano'nun kariyeri mi düşüşe geçmiş?? :D:D

Düşüşe geçen kariyerini onu deli gibi isteyen birçok takım varken Fenerbahçe'ye gelerek mi toparlayacakmış?? :D:D:D

Sabah spor servisi döktürmüş yine, sadece Fotomaç balon yapmaz. Yoksa kadıköye büyü yaptırdıkları gibi Adriano'ya da mı büyü yaptırmışlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Fotomaçın örnek gösterdiği siteye baktım baya yalan bi site. Hayır o değil site fotomaçı yalanlamış resmen. Fotomaç Ronaldo için tamamen anlaşıldığını ama gece hayatına aktığı için beklemeye geçildiğini yazmıştı. O sitede fener milanla konuştu ama başarılı olamadı yazmışlar :D

O değil de Adriano o yaşta o kariyerde Fenere gelir mi hiç?? :D

Bi de gelse de Avrupa'da yine başarısız olsanız ne gülerim haa :D
Sosyal ağlarda paylaş

SON DAKİKA ALINTISI

said:
Arkadaşlar az önce yeğenim BAHÇELİEVLER FENERİUM´da ADRIANO forması gördüğünü hatta tezgahtarın kolinin içinden açıp baktığını yerine koyduğunu ve 10 NUMARA olduğunu YEMİNLER ederekten bana geldi anlattı.O bölgede oturan ve bakabilecek renkdaşlar var mı acaba?

[ Mesaj 21 Haziran 2007, Perşembe - 01:44 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...