Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

Attığı golleri vuruşları çalımları görünce ,
açıkca duygulandım eskilere gittim :/

Keşke bir kez daha onun gibi bir futbolcuyu izleme şansım olsa , bir kez daha onun gibisi gelse...

Bu kadar konuşuyoruz boşa.
Onun yeri dolmaz.

Şimdi açık yüreklilikle Hagiyi mi şuan türkiyedeki başka bir futbolcuyumu takımınızda isterdiniz.
Eğer başka futbolcuyu hagi yerine diyecek varsa, tebrik ederim kendisini. Gerek yok daha fazla konuşmaya...
Sosyal ağlarda paylaş

ya carlosu hagiye tercih etmek gerçekten çok komik. carlosun ne yeteneğine ne karizmasına ne karakterine bi lafım yok ama karşılaştırma çok komik.
herşeyden önce carlosun mevkisinin oyuna etkisiyle haginin mevkisinin oyuna etkisi arasında uçurum var ki hagiden bahsediyoruz yahu, 10 numaranın hakkını veren bi adamdan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok boşuna bir tartışma olmuş.Roberto Carlos gerçekten süper bir transfer.Ama Hagi ile kıyaslamaya gelince,2 sene bi Türkiye'de oynasın ondan sonra yine tartışalım bu topic altında.Çünkü aynı muhabbetleri başka yerlerde ortega ve anelka veya ne bileyim felipe için de yaptılar zamanında.Eh ne oldu?ortega kaçtı,anelka düzgün oynayamadan gitti,felipenin durumu ortada.(Bunlar sadece hatırladıgım isimler)Bence "gelmiş geçmiş en iyi yabancı transfer" isme değil takıma sağladığı katkı ile değerlendirilmeli.Ve bence şuan için en iyi yabancı transfer Hagi'dir.Ha roberto carlos,ronaldo,adriano,lincoln,maradona,pele vs vs daha iyi olabilir mi,bunu ancak önümüzdeki seneler görebilicez.
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaraylilar haginin turkiyede yaptiklarindan dolayi en iyi transfer diyor fenerliler sadece turkiye degil diger kazandigi basarilarada bakiyor gelenlerin-gidenlerin.

ben roberto carlosun en iyi transfer oldugunu soyledim cunku turkiyeye bakmiyorum basindan beri de soyluyorum turkiyede kimin ne yaptigi beni ilgilendirmiyor ozaman konu cok karisir. zaten hakan sukur var galatasarayli bulent var, pvh var, sergen var var da var yani

roberto carlos en iyi deyip hagi de en kotu demiyoruz, bu kadar celallenmenin anlami nedirki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
galatasaraylilar haginin turkiyede yaptiklarindan dolayi en iyi transfer diyor fenerliler sadece turkiye degil diger kazandigi basarilarada bakiyor gelenlerin-gidenlerin.

Zaten türkiyede yaşamıyormuyuz ? nerde ne yaptıklarına bakarak yorum yapmamız gerekıyor ? Ortega ya o zaman super trasfer diyelim. Birde Fenerliler diye genelleme yerine kendi düşüncem desen daha mantıklı olurdu. Avrupada iyi oynamış türkiye ligine gelince yamulmuş futbolcularla dolu mazi. O yüzden sadece türkiyede değerlendirmek daha mantıklı geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Hagi-Carlos için en güzelini Emre Belezoğlu söylemiş.

Roberto Carlos için "Çok büyük bir oyuncu. Türkiye'ye gelmiş geçmiş en kariyerli oyuncudur" diyen milli futbolcu, "Benim kendi görüşüm Roberto Carlos çok büyük hizmetler verecektir. Bir Hagi'nin Galatasaray'a verdiği hizmetleri inşallah Roberto Carlos da Fenerbahçe'ye verir"
Sosyal ağlarda paylaş

İyi transfer iş yapabilen, yapabilecek yaşta olandır. Ayrıca katkıda bulunduğu başarılar da tartışılmaz Hagi'nin. arlos büyü oyuncu ama ne kadar katkı yapar ne kadar başarıya imza atar Fener'de onu zaman gösterir. Fener'den ayrılınca onlara bakarak söylemek lazım en iyi diye.

Ayrıca Hagi de Madrid ve Barça formalarını giymişti yanlış hatırlamıyorsam. Kariyersiz adam değil

Ki Maradona hiç o süper büyük takımların formalarını giymedi. ama Maradona :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşlar az önce yeğenim BAHÇELİEVLER FENERİUM´da ADRIANO forması gördüğünü hatta tezgahtarın kolinin içinden açıp baktığını yerine koyduğunu ve 10 NUMARA olduğunu YEMİNLER ederekten bana geldi anlattı.O bölgede oturan ve bakabilecek renkdaşlar var mı acaba?

Feneryumyumda ADRIANO baskı mayo-bikini-boxer-gstring markalı ürünlerin %50 indirimli satışları başlamış, emmioğlu görmüş, hatta o sırada plazmada ronaldinhonun klibi varmış, fenere gelmesi an meselesiymiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bu arada ben hagi kötüdür dememiştim konu nerelere geldi =)

benim demek istediğim şudur orda BANA GÖRE alex türkiye sınırları içinde hagiden daha fazla katkı yaptı çünkü bu adam toplam golün yarısını atıyor attırıyor türkiye liginde ve takım dağılma aşamasındayken aldı şimdi yükselişe geçtik sayesinde ve hagide çok iyiydi türkiye de ama avrupa da ekstra esktra iyiydi alexten ben orda bunu demek istedim konu nereye geldi =)
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Nelle sede dell'Inter è appena arrivato o, visto che siamo nel week end, arriverà nelle prime ore di lunedì 25 un ricco bonifico proveniente da Istanbul. Più precisamente dalla banca d'appoggio del Fenerbahce, con il Galatasaray la squadra più prestigiosa (e ricca) di Turchia. Causale del versamento: l'arrivo in gialloblù di Adriano. La destinazione Fenerbahce per l'attaccante brasiliano sembrava una delle tante voci di mercato. Invece il "rumor" sta diventando ora dopo ora più concreto. Ancora non è chiaro se la cifra in arrivo dalla Turchia nelle casse di via Durini riguardi la comproprietà o il prestito, di sicuro Adriano è il protagonista di questo balletto turco. Possibile che a soli 25 anni il bomberone di Rio accetti una destinazione magari calcisticamente non di primissimo ordine? Sì, perchè forti su di lui sono state le pressioni di due connazionali che per Adriano rappresentano tantissimo. Zico e Roberto Carlos. Il primo, icona del calcio carioca e del Flamengo in particolare (proprio la squadra dove è cresciuto l'interista), adesso allena il Fenerbahce; Roberto Carlos, dopo 11 stagioni al Real Madrid, ha appena detto sì alla squadra turca (e al suo mito Zico), con tanto di fastosa presentazione lo scorso 18 giugno a Istanbul. Con Zico in panchina (che per inciso ha vinto al primo colpo nella stagione 2006-07 conquistando il 17esimo scudetto e superando così i rivali del Galatasaray) adesso il Fenerbahce punta a una grande Champions. Appuntamento a Ferragosto per l'andata dei preliminari. Quasi certamente con due esplosivi mancini (munuscolo, please...) in campo: Roberto Carlos sulla fascia sinistra e, al 99 per cento, Adriano al centro dell'attacco.[/spo]

bunu yazan türk mü çok merak ettim. 25 haziranda türk yöneticilerin italyaya gelip işi bitirmeye çalıştıklarını, ve bunu transferden çok gs ile olan prestijden kaynaklandığını belirtiyor. yazı biraz uzun. en sonda carlos soldan ortalıyıp adriano golü yazar dio ^.^ değişik bir yorum. eğer türk değilse iyi analizde bulunmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...