Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

said:
hagi bilinmezdi ya.

said:
20 yaşındayım evet bilmiyorum.

Biz 94 Dünya Kupası'nı, dolayısıyla Hagi'yi TV'den izlerken sen daha okuma yazmayı öğrenmeye çalışıyormuşsun dostum.
Bilmemek ayıp değil de kendin bilmiyordun diye tüm Dünya'yı da bilmez zannetmek bir ayıp.

Ha o kupada Carlos yoktu, o zamanlar bilmiyorduk Carlos'u.
Sosyal ağlarda paylaş

Off resmen bu insanlarla aynı takımı tutmaktan utanıcam nerdeyse. At gözlüğünüzü çıkarın. Ben Fenerbahçeliyim. Her maça gitmem ama fırsat buldukça maça da giderim. Türkiye'de oynayan gelmiş geçmiş en büyük yabancı oyuncu Hagi'dir. Ha bu arada yaşım 18 olmasına rağmen söylüyorum bunu. Bence çok da yaşla alakalı değil at gözlüğü ile alakalı biraz bu olay :)

Yarın başka bir yabancı Hagi'nin yaptıklarını yapsın. Forma rengine bakmaksızın açıkça söylerim en iyi yabancı budur diye. Keşke bizim de bir Hagi'miz olsaydı da UEFA'yı alsaydık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mike cevap vericektim ama yeterince rezil olmuşsun ;=)
daha fazlasına gerek yok.

Fifa listesi ile site anketini karşılaştırmak aşmış bişi.
Bu ikisini bir tutabildiysen herşeyi bir tutabilirsin karşılaştırma yeteneğin aşmış senin LOL

Gangren zaten yapmıyoruz ki ,
Yarın öbür gün Roberto Carlos kendini birkez daha aşar burada kimse birşey demez.

Diyecek adama gene aynı şekilde futbolu öğren denir :=)
Ki şimdi olay roberto carlosa döndü.
Arada Alex > Hagi diyenler vardı LOL

[ Mesaj 26 Haziran 2007, Salı - 17:52 tarihinde, Szasstam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...