Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Ali Güneş nedir ya onu geç fistan :)

mehmet yozgatlı gerçekten iyi adam,rüştü içinse fikrim değişmez alınmaması gerekirdi sadece Fener'in anlaşma imzaladığı adamı kapmak için,ha birde Fener taraftarının bile her ne kadar dövmüş,her ne kadar küfretmiş olmasına rağmen sevdiği biri takıma katıp,ego tatmini yapan bir başkan sayesinde oluyor bunlar..

Demirören tüpçüsü Beişktaş'i bırakana kadar bu kulüp batmaya,ezilmeye,dalga geçilmeye mahkumdur.Ne yazıktır ki koskoca camiada sesi çıkan bir tek adam bile yok şuna karşı...

Neyse konuya dönelim,biz 3 iyi kaleci ile ne yapacağız;
Hakan
Rüştü
Murat
Hiçbiri yedek beklemeyi hak etmiyor ama ben seçecek olsam Hakan'i 1. kaleci seçerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Müthiş iddia... Son bomba Tuncay mı?
Rüştü ve Mehmet Yozgatlı'nın transferinin ardından İngiltere'ye transferi gündemde olan Tuncay'ın da beşiktaş'a transfer olabileceği iddia edildi

nesta ile ciss kaldı şimdi, rüştü ve yozgatlı transferleri çok iyi bence.

nesta ....

bu arada runjenin gideceğini kartalhaber 1 ay önceden duyurmuştu ama rüştüden bahsetmemişti :D
Sosyal ağlarda paylaş

yozgatlı için tebrik ederim sessiz sedasız adamı aldılar iyi bi oyuncu beşiktaşta iyi işler yapar ama bu rüştü nün işi ne onu anlayamadım gereksiz bişey adam emeklilik için resmen bjkye gelmiş biz niye aldık ne düşünce ile bilmiyorum bide ilk onbirde yer verirler bu adama
Sosyal ağlarda paylaş

Ertuğrul Sağlam'in Hakan yerine Rüştü'yü ilk 11 almasını düşünemiyorum bile...

Bana kalırsa Beşiktaş'a son zamanlarda gelen en iyi kaleci Murat'tı.Yani bilmiyorum ben bu adamı seviyorum bir çok eksiği olmasına rağmen.Adanaspor'dayken çok iyi kaleciydi,Beşiktaş'a geldiğinde çok sevinmiştim.Neyse hayırlısı Hakan artık yeni favorim :)
Sosyal ağlarda paylaş

rüştü napti ya? fenerbahçeyle özdeşleşmişsin sen abi. yüz bin euro mu fazla veriyolar ne yapiolar? 1. kaleci mi olacaksin sanki beşiktaşta? Fenerbahçeyle tamamen bütünleşip tarihe geçecekti. şimdi 2 yıl bjk kulübesinde oturup aptal bi jübileyle bitirecek olayi. Büyük hata büyük... hoş gerçi fb ona bi jübile ayarlar belki ama. benim gözümde bile düştüyse, fanatik taraftarlarin gözünden ne kadar düştüğünü tahmin bile edemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

amaç son mesajta açık zaten. rüştünün yılın transferi olduğunu bende düşünmüyorum ama sonuçta şu an fenerlilerin bir kısmı sinirli, bir kısmıda üzüntülü. yılların rüştüsü bu kolay değil. şöyle bişi düşünün, bülent korkmazın fenerde oynaması gs lileri ne kadar üzerse, rüştününde fener dışında gs yada bizde oynaması o kadar üzer.

bugüne kadar hiç bir çirkefliği bulunmayan bir oyuncunun yıllarını verdiği ve sembol olduğu bir kulüpten ayrılmasından sonra eminim hiç bir kimse bu olay için üzülmedim diyemez.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben üzüldüm, 500 bin euro fazla alicam diye.. yani tamam profesyonellik ama kac senen gecti be kardesim zaten tas catlasa 2 sezon sonra jubile yapacaksin mecburen.

ha bjk tarafina gelirsek, demiroren aklinca misilleme yapti collin kazim olayinin uzerine, 1.5 milyon euro az parami yazik valla. iki kaleciye 3,5 hatta daha fazla galba para verilmez, koc gibi hakan arıkan ı aldın zaten.

yozgatli olayina bakarsakta her turlu turkiyede her takimda iş yapar, gitmese iyiydi zico yuzunden gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Rüştü'nün gitmesi FByi çok etkilemez, belki transfer konusunda biraz sıkıntı çekerler şimdi ama fazla sorun olmaz

gitmesine de çok şaşırmadım çünkü kendi taraftarından dayak yemesi, bir anda unutulmuş vazgeçilmiş gibi bir hava yaratılması ve son olarak da şampiyonluk gecesindeki olaydan sonra açıkçası vay anasını demedim :)

neyse merak ettiğim burda ve daha pek çok yerde FBnin kalesindeyken de milli takım kalesindeyken de yerden yere vurulan -ki büyük kısmına katılıyodum- Rüştü'nün BJKde neler yapabileceği :)

ya da şöyle açık konuşayım; Rüştü Mondragon ve Runjeden daha iyi bir kaleci midir şu son geldiği noktada?

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 08:03 tarihinde, BlackRose tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

rüştü mondragon ve runjeden iyi midir şu anda bilemeyiz sezon başındaki form durumuna bakacağız

ancak atlanan birşey var;

yabancı kontenjanını runjeyle harcamak değer miydi?

1hafta önce elde olanlar runje:maaşı+yabancı kontenjanı
şimdi elde olanlar rüştü:yabancı+runjenin bonservisi

bence takım bazında genel olarak bakınca muhtemelen bir önlibero transferine izin verecek bu işlem

ha rüştü alınmasaydı hakana teslim edilseydi? bence de öle olsaydı keşke ama beşiktaş taraftarı masum değil hakanı yer bitirirdi. şimdi en azından 2 kalecimiz var biri formsuzsa diğeri oynayabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Yıldırım Demirören'den şok transferler gelmeye devam ediyor!!!11

Ali Güneş, Tayfun, Murat Şahin, Mustafa Doğan, Rüştü ve Yozgatlının ardından fenerbahçe'nin tribün liderlerinden Sefa'yı da beşiktaş tribünlerine kattı.

Bunun yanında Celal kolot'un yaptığı açıklamaya göre fenerbahçe asbaşkanı Nihat Özdemir'le yapılan transfer pazarlıklarının sürdüğü, Nihat Özdemir'in Beşiktaşa prensipte evet dediği öğrenildi.

Demirören yönetimi temmuz ayının başında Fenerbahçeliliğiyle bilinen ünlü sanatçı Alişan için de düğmeye bastı. Genç sanatçının Beşiktaşa sıcak baktığı öne sürüldü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...