Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Templateleriniz

Voys

Öne çıkan mesajlar

@Osso; unuttuğum bir şey olduğunu biliyordum :P . Orada son skillerden birini silip onu yazabiliriz sanırım. 1 seneyi aşkındır UO oynamıyorum WoW oynuyorum terimler allak bullak.

120 mage
120 eva
120 resist
120 resist
120 anatomy
100 bazen wrestling bazen parry

Abi sen kaç senedir ynamıyosun? Beni de geçmişsin :P 240 resist kasamazsın bir chara :D

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 17:31 tarihinde, deadwoll tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

malibu 240 resist akıllara zarar dfasdfas

aos da pvp işine giremem abi kaldırmaz bu yastan sonra bunye/zeka/sinir sistemi

oynicaksam craft yada pvm bard/mage fln açarım

100 fishing
100 cooking
100 carpentry
100 tinkering
100 tailoring
100 lj
100 bowcraft

recovered from shipwreckleriniz benden ;)

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 17:34 tarihinde, Sintisyzer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Necromancy, spherede warlock oynamayı sevenlerin seveceği bir skill diyeyim. Mageryle ve warrior skilleriyle çok uyumlu çalışıyor. Mesela pain spike diye bir büyüsü var, çok hızlı cast ediliyor 20 30 arası dmg vuruyor, baya bir stamina götürüyor, ama resist spelle bağlı olarak 4-5 sn içinde verdiği dmg geçiyor. Mesela sen MFysen, elinde pick hammerla adama evil omen (adamın sana vurduğu physical dmg kendine de vurur) , pain spike, pys tym ( bu cast isminin kısaltılmışı adını hatırlamıyorum - bir sonraki dmgi arttırır ) ve armor ignore (bu da pick hammerin özel abilitysi, poison ya da paralys gibi düşün, adamın ARsini 0 kabul edip dmg veriyor.) atıyorsun. Adam ölmese bile (150 160 hpli playerler olabiliyor runUO'da) staminası bitiyor, sen de in bal nox vs. atıyorsun iki de vuruyorsun direk ölüyor. Zaten eğer üzerinde reflect set varsa, adama evil omen at pain spike at dibine gir sana vursun ölüyor. (mesela adam sana 20 vurdu diyelim, reflect setin ve evil omenin varsa ona 32 vuruyor sen hiç bir şey yapmasan da :P)

Chivlary (paladinlik mesleği :P) ise forceun aydınlık yüzü diyebiliriz, karman ne kadar yüksekse o kadar etkili kendisi,
Mesela Cons Arma diye bir skilli var onu attığın zaman vurduğun adamın en düşük resistine vurursun (mesela cold resisti 20 ona vurursun. Normalde ARsine göre dmg verirken cold resistine göre dmg vermeye başlarsın.)
Divine Fury diye bir şey var, o da attack speedini arttırır. Ya da Obsu Vulni var, karman ne kadar yüksekse o kadar iyi healler ve hızlıdır. Paladin büyülerinin çoğu koşarken atılabilir, yani instanttır. Ya da cleanese with fire var, üzerindeki poisonu kaldırır ama karmana göre dmg verir sana. Eğer karman 15000 ise 4-5 falan vuruyor.

Championlardan da psler düşer bunlar 100 olan skill capini 110 115 ya da 120 yapabilirler. 3 farklı değerdeler.

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 23:17 tarihinde, deadwoll tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...