Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablodan Adsl Kotalıya mı?

circirbocugu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar sımdı ben kablo net kullanıyorum hızım 256 ..Babamlar 1mb hıza gecıp kotalı 6 gb sanırsam adsle gecmek ıstıyorlar..Ben kararsızım..Acaba kota dolar mı falan dıye...Ornegın ultıma falan oynuyorum..Onun harıcınde ınternetım rahat gunun 10 15 saatınde acık..Yanı Kota bana sorun yaratır mı?Bır turlu karar veremedım acıkcası gecsem mı gecmeyıp kabloda mı kalsam?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten şuan ben evde 512 kabloyu kullanıyorum.

Babam ve kardeşimde 2048'i Adsl'i kullanıyorlar.

Bazen arıza falan oluyor ADSL'e takmak zorunda kalıyorum kabloyu,allahım anlıyorum neler çektiğinizi.512 kablo ile 15-25 arası ping alırken 2048 adsl ile 30-50 arası alıyordum.50 ping ne yapar demeyin 40+ pingde hayatta oynayamam :) Yıllardır böyle alıştım...

ADSL kullanıcılarına allah sabır versin cidden,dikkatli kullanın arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

telekom un tuzagına dusmeyin. 256k sınırsız kablo su anda en iyi tercih gibi gozukuyo. ya da biraz daha para verebiliyosanız 512k sınırsız.

telekomun yuksek hız veriyo ama yanına da kota yerlestiriyo. ne anladık o zaman biz yüksek hızdan? içim rahat download yapamayacaksam ben yarı hızda olsun sınırsız olsun di mi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

kablo iyi bir tercih değil özel sektörü kanun dışı yollarla kovduklarından beri kablo sürünüyor ben 5 sene adsl in 2x para ödeyip kabloda kaldım sırf bağlantım temiz diye nezaman bu türksat ın insafına kaldık hadise bozuldu ben günlerce 16k ping gördüm bir allahın kulu sorunumu çözemedi ne teknik servisleri ne bakım ekipleri işe yaramaz zira bakım ekiplerinin sokaktan toplama ali dibo usulü adamlar olduğu bilinen bir gerçek

şimdi bende 4gb kotalı adsl var smile dan aldım en azından karşımda muhattap olunabilecek birileri iyi kötü çıkıyor özel sektör için veli nimetsin ama kota hadisesi sınırsıza alışmış adama ızdırap geliyor altın kafes misali .Buarada ben sıfır dl ile 15 günde kotamı dolduruyor msn in bile yediği kotanın hesabını yapar oluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...