Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WOD MMO

nightstalker

Öne çıkan mesajlar

:) dancın vs olacagını zannetmıyorum. WoD da var mı ki öyle yerler?

level falan da olmayacaktır muhtemelen, kalıpların dışında düşünün biraz ccp yapıo oynu :p.

Bu arada, torpor bayılma olarak kullanılacka yazıyor. Final death olayı hakkında detay yok ama öyle bir durum var, nasıl yapılacak merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

he şöyle yetolar belli olsun

Kendim için söylemedim, UO jenerasyonundan geliyorum ben de. Karakter silinmesi çok abartı bir sonuç olsa da beni WoD oynamaktan alıkoyacak birşey değil kesinlikle.

Ama oyuncu kitlesinin büyük bölümünü kaçıracak kadar hardcore olması iyi mi kötü mü bilemiyorum, çok az sayıda oyuncu olursa tutunamazsa filan kötü olur. Az olsun öz olsun diyorsak iyi tabii, ama bomboş şehirler görmek hoşuma gitmiyor pek. Bol bol oyuncu olsun ki bol bol etkileşim olsun diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

hardcore pvp tarzında öldün mü tam ölmeli pvpde fark yaratan bir getiri koysalar bari.

çok kötü bir sistem o. rpg değil de competition action oyunu oynamak istiyorsan o ayrı tabii.

wow'da düşük levellı karakterleri lvl max roguelar farmlıyordu. kaçak yollardan lvl kasan adamlar etrafta oyuncu arayarak bezdirene kadar one shot çekip kesiyordu.

hadi diablo gibi bir oyun oynuyorsak eyvallah hardcore oyna da, WOD dünyası hack&slash'ten ziyade social bir dünya. o yüzden klasik Everquest sisteminden ziyade adam gibi bir şey sunmaları lazım.
hardcore pvp wod'da salaklık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir arkadasim wow mantigi ile konusmuyoruz ama sen herkesi wow mantiginda saniyorsun.

mmorpg yapiyorsan eger bir seyleri dayatamassin millete, ya ozel serveri olur isteyen oynar, pvp veya pve veya rp serveri gibi ornegin, olmaz demedim dikkat et.

ya da millete dayatmaz tehlikeyi sunar acarsin bir tag oradan belli edersin isteklerini gercek dunya gibi. herkes katil olmuyor gercek dunyada da..

sonucta CCP yapiyor hedehodoyu gececeksiniz bir ara. sanki adamlar petrol rezervine sahip hobi olarak oyun yapiyorlar :D

degisik bambaska oyun yapamazlar demiyorum sadece gercek olum, pvp de kestim aldim herseyini olayini herkese dayatamazlar diyorum. basit bir sey anlasilabilir olmali.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

ha mmorpg olmaz online baska tur yaratirlar ona diyemem bir sey. ama sonucta wod mmo diye biliyoruz hepimiz. bakiniyorum nete de bir yazida yok hakkinda 2-3 yurume demosu vs.

insallah yeni bir tur olur insallah amin.

adamların hali hazırda yaptıkları işler var. Hiiç zannetmiyorum wow gibi bi oyun olsun. Wow gibi derken, şu anda piyasadaki bütün çok satan mmolar ( 3rd personlar ) wow gibi.
Bak ben diim,
level sistemi falan olmıcak
direk social bi dünya olacak, ki bu konuda eve den çok deneyimliler.
arayüzü bile bambaşka olur diye düşünüyorum, adamlar inovatif. Blizz daha titanı çıkaramdan çıkarıdak dust 514 ü, next gen mmo o zaten.
pvp yi pvp gibi düşünmemek lazım, kasmak die bişi olmaz zira, yaşamak olur.
Zaten yazmış adamlar, tamam casuallar oynıcak ama hardcorelar daha cok benefit alıcak diye. O yüzden unutun şunu farmladım bunu yaptım şu oldu iki günde pvp item topladım ortama akıcam tatavasını =).

Muhtemelen, pvp on olur her yerde. Sanctuaryler olur bide havenlar var işte. Esasen kurala bile gerek yok, çünkü zaten grieferları yani rp ye zarar verenleri masq. i bozuo die humanity düşürebiliosun. Ki oyunda insanların yoğunlukta olabileceğini düşünürsen, open pvp hikaye gibi bişey.

Yani vampirsin, millete çaktırmadan adamı öldürmen epey zor olacak. Öle koptum aktım yapman çok zor, çok güzel kandırman tuzağa çekmen vs lazım. Yoksa hem humanity gidicek hem expose olcaksın insanlar senin vampir olduklarını bilicekler.

şeyi merak ediyorum, dust 514 eve ve wod u birleştirirler mi acaba. Çok efsane bişi olabilir bi 5 sene içinde
Sosyal ağlarda paylaş

cikarabilirlerse goruruz. ccp diyoruz hep de daha adamlar eve online a istasyonda yuruyebilmeyi beceremediler onun yerine zirva bir kaptan kosku koyabildiler oyuna.

cok kucuk bir firma ve su anda ben wod un cikisini 2013 sonu falan olarak ongoruyorum. daha ortada bilgi yok, grafik dahi yok, bir tane carbon diye bir hikayeden animasyon tech demosu var onuda yerse koysunlar oyunada gorelim, mumkun degil lagdan oynanmaz o sekilde bir giysi ile.

ps3 oyunu dust a odaklanmislar oradan fena patlayabilirler acikcasi, zaten oradan patlarlarsa cok daha zor olur wod cikarmalari. eve online eski gunleri gibi degil artik oyundan kazanclari eger cok olsa idi zaten halen kucuk bir firma olarak kalmazlardi ki eve online cilgin para getiren bir oyun degil.

beceremeyeceklermis gibi bir his var icimde... karamsarim yani ccp nin bundan sonraki gelecegi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...