Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DPSADIN

Astral

Öne çıkan mesajlar

Yok öyle birşey bone ilerde talent treeler köklü değişirse bilemem ama anca dondurmamı eritirler şuan healde ise big respect yani.

.....ki bu topicde paladin konusunda sami dinlerim mesala rank 14 oldugu günü hatırladım birden millet paladin sux sux diye bağırırken ki aynı kişiler bu topicde bence genel oalrak bazı kişilerin arasında sorun var.

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 11:35 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eger bi retro paladin dmgda 1000 dmg inc 35% crit changeli firemagemi gecerse

güzel abicim kimsenin böyle bir iddiası yok ki, don kişot gibi yeldeğirmeniyle boğuşuyorsunuz. paladin 25'lik raidde yerini hakeder diyoruz ve nedenini açıklıyoruz. kendi yaptığı dmg + bonus olarak sağladığı dmg tek bir mage ile yarışır hatta geçebilir (geçmemesi zor hatta) lakin. bu şekilde de "yerine bir mage daha koyarım" demenin anlamsızlığı ortaya çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi bu Sam'in iddası. Retribution olan bir paladin'in yer bulabileceği.

Bazılarımız da diyor ki: "Hayır olmaz, çoğu raid genelde ya bir Pure Healer tercih eder, ya da bir Damage Dealer alır."

Konu bu, biz biraz saptık bazı yerlerde, birkaç theorycraft şeyettirdik mesela.

Bazı arkadaşlarda: "Uu laf sokayım, cool olayım" modunda takılıyor, ne yapalım, ööle işte yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin dps versiyonunu seviyorum çünkü uğraşmak lazım diğer hiç bir sınıfın dps mantığı olmadığından kolay yapılmıyor diye görüyorum.

ŞAHSEN guildmaster olsam 25 man raide ciddi dps gearlı paladin gelip spot istese veririm, bazıları main damage dealer seçer seçim meselesi ve SETUP olayı.

Matematiğe döktüğümüzde dps veriyor güzel arkadaşlar bu çekememizlik nedir?
Bubble çok mu can acıttı ?
Kesemiyormusunuz paladin ?
Hoşunuzamı gitmiyor ?
En kral sizmisiniz yoksa?
Yoksa Raide yerinizi paladin mi alıyor?

Yoksa yoksa...

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 11:50 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ehe çok eğlenceli, "rogue 3 paladinin dmg'sini verir" filan sallamanın sınırı yok. fantom kızılmaske mübarek rogue değil.

sallama değil kardeşim ben 2 hatta 3 paladan bahsettim
ama sırf sen paladin oynuyosun diye savunma mekanizmanı çalıştırıp
bu şekilde konuşman 1 paladinin 1 rogue ile aynı dps sınıfında demen olur
önceki sayfalarda yazdıklarımı oku inkar etmedim paladin dps yapar dedim
ancak bu dps pvp de etkilidir
buzamana kadar dmg konusunda gerçekten aradığını bulan bir paladin tanımıyorum
sen buzamana kadar rank 13 pala charını silmeye kaçkere karar verdin bu forumlarda
hatırla sam. Niyetim karalamak değil kardeşim ama anlayın artık oyun mantığı bile musade etmiyor

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 11:56 tarihinde, porsuk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tabi bu Sam'in iddası

valla bir link verdim, gidin baksın şüphesi olan. TK raiderlar var dedim. adamlar dmgmeterlerini postluyor. "dps'leri çok kötü öbürlerinin yoksa geçemezler" bahanesine sığınmayacaksanız gidin bakın. bir yerimden sallamıyorum yani, yapan insanlar var. burada "paladin dmg yapamaz" diyenden theorycraft filan da görmüş değilim, bir zahmet pastelersin gözümden kaçtıysa bir şekilde. "yerine rogue/mage alırım" söylevinden öteye gitmedi.

hybrid charı olmayanlar kendilerini şaman/druid/priest baskısı altında hissediyor da en son paladin kaldı ondan çekiniyorlar izlenimi veriyor.. :p

ekleme:

said:
bu şekilde konuşman 1 paladinin 1 rogue ile aynı dps sınıfında demen olur

2+2=5 yani? o da güzel.

arkadaşlar türkçe ile anlaşamayacaksak yormayalım kendimizi. lütfen. ne dediğim ortada, sağa sola saptırmaya çalışmayın rica ederim.

[ Mesaj 15 Haziran 2007, Cuma - 11:55 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

"Sam'in iddası" derken, sallıyor demedim farkındaysan :)

TK şu anda, eskisi gibi bir instance değil, evet hala kredisi var ama çok da büyütmemek lazım.

"Yerine mage/rogue alırım" mantığı, ben raid kursam, hala geçerli olur.

Söylemden de ileriye gidemem çünkü, şu anda oyunu oynamıyorum, böyle bir SS veremem.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam
said:
2+2=5 yani? o da güzel.

arkadaşlar türkçe ile anlaşamayacaksak yormayalım kendimizi. lütfen. ne dediğim ortada, sağa sola saptırmaya çalışmayın rica ederim.

bu 1024x768 lik saçma açıklamandan sonra durum bariz
bu saatten sonra bu konu benim için tartışmaya kapanmıştır
Sosyal ağlarda paylaş

gangren ben TK'ye gidenleri gördüm o başlıkta, black temple'a giden de varsa oraya yazmak durumunda değil ille ki tabii..

nomak duruyor, healer olarak raid yapıyorum halen.

porsuk en güzeli arkadaşım, kabul etmemek normal ama anlamamak değil. yorgunluğa hacet yok ikimiz için de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...