Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyuz oluyorum

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

bizim biyolojiciye uyuz oluyom!
karıya bak lan hem dil bölümüne biyoloji koydurtmuş!hem de tüm sınıfın biyolojisine 1[ben hariç, benimki 0] veriyo, orrspi karı! onu da geçtim sayısallan aynı soruları sorma lan bari bize, bizde insanız.gtoş
bugün de oğlunu getirmiş fener[hemde r.carlos] formasıyla bi de o yüzden uyuz oldum karıya!
vuracam okul bitsin pls

edik:ne demişim lan ben, ingilizce diye saçmaladıım yer biyoloji olcaktı ki düzelttim şu an

[ Mesaj 12 Haziran 2007, Salı - 00:39 tarihinde, FromTheHell tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sayısal ıle aynı soruları soruyormus ıste daha ne ıstıyon bızımkıler her sınıfa ayrı soru hazırlardı

tamam güzel diyosunda aynı derste yazılı oluyoz, ha bi de böyle demişken aklıma geldi.
bizim sınıf öretmeni kopya çektiriyo her derste :D görünce bişey demiyo, diyemiyo iyi niyetini suistimal ediyoz adamın, herneyse biyolojici de biliyo bu olayı.aynı saatte sınav olduumuzdan geçen gün "ibrahim bey[bizim sınıf hocası olur, kopya çektiren] siz benim sınıfıma bakın[sayısal] ben burayla ilgilenirim."dedi.bizim hoca da taam dedi gitti sayısala, onlar mis gibi kopyayı çekti zaten 80+ alan herkes 95+ bekliyo, bizde zaten 45 anca alan sınıf 25- bekliyodu ki öyle oldu.

ben bu hocaya hep uyuz oldum, ölene kdr da olucam
oh lan boşaldım raatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FromTheHell
üye § 12 Haziran 2007, Salı - 00:08 [ özel msj ]

bizim biyolojiciye uyuz oluyom!
karıya bak lan hem dil bölümüne ingilizce koydurtmuş!hem de tüm sınıfın biyolojisine 1[ben hariç, benimki 0] veriyo, orrspi karı!

burada bir yanlışlık mı var? yoksa başka bir dil mi görüyorsunuz?

[ Mesaj 12 Haziran 2007, Salı - 00:33 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce görüyoz :D
ama sorun şurda başlıyo, sadece bizim okulumuzda yabancı dil/ingilizce bölümünde biyoloji var.alan dersi olmamasına rağmen hoca sayısalla aynı soruları soruyo[yane yazık lan geçsin bunlar demiyo, iiycene zorluyo] herksin de karnesinde zayıf geliyo bu ders haliyle.
hadi ders işlesek yine iyi, dil bölümüsünüz zaten diyip derste işlemiyo doğru düzgün.
hain karı
edik:ne diyom lan ben, sinirden biyoloji yerine ingilizce demişim:D şş hala gelemedim kendime yannış mesajı edikliyom.

[ Mesaj 12 Haziran 2007, Salı - 00:40 tarihinde, FromTheHell tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam cok büyük bir hız degil ama cikabildigim en yüksek hız olan 26.7kb yle degilde,230mb lik dosyayı 18.00 dan beri ortalama 11-12kb yle indirmeye ve önümde hala 1 yada hıza bagli olarak 1.5 saat olmasına uyuz oluyorum.Bide tam buraya kadar oyle bi hizla ulastiktan sonra elektrik giderse Tedasa tamamiyle uyuz olurum(dün yine böyle bi durumda kestikleri icin dünden uyuzum zaten)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...