Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

archimonde down!

druenler

Öne çıkan mesajlar

said:
adamlar resmen guildleri tester olarak kullanıolar yanlız. kendi içerik test eden elemanları tatilde herhal lol
nasil yapacaklardi baska? icerik testi ile bu test ayni sey mi sence.

adamlarin uzerine gidiyorsunuz da, bu kadar lafi yazmak icin ya hic MMO oynamamis olmak, ya da software nasil gelistirilir bilmiyor olmak lazim.
Blizzard bunyesinde Nihilumdaki oyuncularin yeteneginde 25 tane tester barindirmiyor bunlari test etmek icin. Developerlar test ediyorlar, ama asil feedback oyuncularla icerik karsilastiginda geliyor haliyle.

Ki icerik cok guzelmis anlattiklarina gore gerek archimonde gerek illidan savasi. Nihilum bok ediyor bence oyunu bu derece iyi olarak, Blizzard degil. Cunku normalde, cat diye kesilmez bu herolar, ugras sirasinda da zamanla ayarlamalar yapilir. WoW icin de Molten Core'dan beri bu sekilde bu olay. Ama herifler son 2-3 instance'da cata cuta indirdikleri icin hem Blizzard icin olay daha zor, hem de bircok alt seviye oyuncunun hevesi kiriliyor.

Benim tahminim bu boyle gitmez diyerekten Blizzard bir sonraki encounteri imkansiz yapar (C'thun misali) ve Nihilum'dan baska guildlerin o seviyeye gelmesini bekler, sonra dengeler (bkz: C'thun first kill). Ama boyle yapinca da bu sefer Nihilum kazan kaldirir. En iyisi bu adamlarin oyunu birakmasi : )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
single player bi oyun oynarken sizden önce oyunu bitiren bir milyon insan umrunuzda olmuyoken, burda neden umrunuzda oluyo onu anlamıyorum. siz de kesersiniz büyüyünce sorun etmeyin :)

ehe yalnız çok doğru, bu archimonde denen arkadaş 2-3 günde solo kesilmişti vaktinde zaten. :p

hayır zaten tigole mu ne söyledi, "istesek hayvan gibi yaparız kimse kesemez ama istediğimiz bu değil, boş instancelar değil olabildiğince çok kişinin oyunun içeriğini tecrübe etmesini istiyoruz" ki bu düşünce yanlış değil. ben şahsen haftada 20-25 saat raid yapan biri olarak archimonde'u görmek de kesmek de isterim. başkası da ister. her kapıdan giren kesebilecek diye birşey yok, kapısından bile giremez zaten yapamayacaklar attunement hedesi nedeniyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...