Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowa şu saatten sonra başlamak mantıklı mı ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

pardon görmemişim o kısmını :)

akşam siparişi vereceğim sanırım, bc yi mi wow u mu sipariş vereyim senditten ? diğerini d&r dan falan alırım.

edit : aklıma takıldı, bc keyi wowunki gibi tek başına kullanılamayan bir key , değil mi ?

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 15:59 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

pabufofsd 12k lag varmış, yok oyun bitmiş, pve yapılmazmış falan l337 misiniz arkadaşım ya, işiniz gücünüz yok mu...pvp de yapılır pve de yapılır. pvp de gw çok iyi diyenler var, ama ben burdaki sistemi de eğlenceli buluyorum, pve de her yerde olduğu gibi burda da bayık q'lar var çok eğlenceli q'lar var vs. tabi bazı arkadaşlar grüül, vaşj hanfendiyi sololuyorlar olacak ki oyun bitti falan diyorlar, l2pn00b.
Sosyal ağlarda paylaş

valla başlama diyenlerin yorumu hiçte mantıksız değil.çıktığından beri oynuyorum tbc geldi oynadım epey bide karazhana baktım dedim oyun yaşarmış.asıl gel diyenler sanki oyunu bi patide 2-3 kişi bırakmış gibi konuşuyo.tbc den önce 10m kişi oynuyosa şuan 7m e kadar düştü(örnek gidipte NE 10 U OMG etmeyin).he ama göreceli yani.ben zevk almıyorum artık sen alabilirsin başkaları alabilir.ister başla ister başlama ama bence başlama
Sosyal ağlarda paylaş

@Lorrotar

Şu hiçbir dayanağı olmayan "eskiden daha çok kişi oynuyordu herkez bıraktı" laflarını bırakın lütfen. WoW'un aktif oyuncu sayısı bu güne kadar hiç düşmedi hep arttı.

Elbette oyunu 1 belki 2 hatta 3 milyon insan bırakmış olabilir bunu bilemeyiz ama 3 kişi bıraktı ise 5 kişi başladı ki aktif oyuncu sayısı sürekli artıyor. Wow'un popilerliği günümüzde tüm zamanlarından daha fazla tüm dünyada.

Siz yada başkaları sıkılmış olabilir, ama daha 2 ay önce açıklanan rakamlara göre WoW'da içinde 1 tane bile level 70 charı olmayan aktif accaount sayısı 4 milyon küsürken nasıl insanlar sıkıldı wowun ömrü doldu diyebiliyosunuz onu anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunun bırakılmışlığınından kastım şu.oyunu bırakan acc sini sildirmiyo.satıyo.o yüzden sana istatistiklere ona buna göre oynayan artıyo.acc si olan adam kasamıyo diye char alıyo.e noluyo.2 acc oluyo ortada.adam 1 ini oynuyo ama 2 player gibi görünüyo falan filan.e bırakılmış olmuyomu oluyo.oyun acc sayısına göre diyemezsin bunu.sattığım bide frozen olan acc var.ben oyunu bıraktım ama başkası başlamadı oynuyoken yeni acc aldı.he bunu yapan çok.

GM der 10 milyon kişi oynuyo ama 10 milyon acc vardır aslında.acc sini satamayıp bi kenara sallayan çok veya oyunu oynayan adama satanda çok.en azından oyuna 0 dan başlıyan insan sayısına kıyas

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 18:24 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer boş vakitlerini bilgisayar oyunlarıyla değerlendirmeyi seviyorsan başla tabiiki, zaten WoW'dan ilk üç ay deli gibi zevk alacaksın, oyunu bilmediğin dönemler en eğlenceli dönemlerdir. Yukarıda arkadaşın birisi "yeni başlayan oyunculara Türklerin tutumu ortada" diye bir şey demiş de, ben yeni başladığımda serverimde kimseyi tanımıyordum tek bir arkadaşım haricinde. Birlikte bir guilde girdik adamlar bize 60 lvl halleriyle 8 lvl instancesi farmladılar saatlerce, 40 lvl olduğumuzda binek paralarımızı verdiler, her zaman twink gibi gezmemizi sağladılar. Yabancılarda bu kadar içtenlik yok açıkçası. 3 farklı yabancı guildde bulundum Türk guildleri kadar yardım sever guild az diyorum. Ha ama Türk guildleri bir kaç istisna haricinde disiplinsiz ve karman çorman. O yüzden bir süre sonra ilerleyemiyorsunuz. Tabii bu 3 aylık dönemde değil de 70 lvl olup 25 man instancelara girmek istediğinizde başlayan bir problem.

WoW aldığında TBC ile birlikte en az 6 ay sıkılmadan oynarsın emin ol. Oyuna başlarken tüm serverleri iyice araştır; disiplinli, arkadaşlık ortamı iyi bir guilde girmeye bak, bazı serverler gerçekten berbat oyuncu kitlesi bakımından bazıları çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM der 10 milyon kişi oynuyo ama 10 milyon acc vardır aslında

yanlış, adamlar aktif hesap sayısını söylüyor bu rakam 8 milyon üzerinde şu anda. deaktif hesap miktarı dahil değil bu rakama.

said:
Biraz daha bekle adam gibi Mmolar geliyor

bunu da iki yıldır duyuyorum, vanguard yıkacaktı tahtını güya o bitti lotro dendi, o da yapamadı age of conan şimdi. göreceğiz ama imkansız gibi birşey. kendim de warhammer online düşünmüyorum değil ama onun çıkmasına bir yıl var en az.

taze tutmayı başardılar şimdiye kadar iyi kötü ki değişime adapte olamayıp demode oluyor normalde çoğu mmog iki yılda en çok.

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 19:59 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wowa başlama abi. Wowda eğleniyorsun falan tamam da iyi bir mmorpg değil bence. Biraz daha bekle adam gibi Mmolar geliyor

warhammerı bekliyordum mesela ama o çıkana kadar pühüüü....

siparişten önce son bir soru soracağım : adresi türkçe karakterlerle mi yazayım ? ptt getirecek sonuçta ama senditte postanın adresini yazarlarken o karakterler çıkmayacak falan.. ?
Sosyal ağlarda paylaş

wowdan iyisimi?wowdan iyisi hayat togicik.oturup günde 10 saat oynicana gidiyosun geziyosun takılıyosun girlfriend yapıosun.akşam gelince 2-3 dota-sc atıyosun yatıp zıbarıyosun.bazıları diyo 10 saat oynamıyom öle gece yapcak bişi olmuyo filanda onlar hep yalan bizde okulu aksatmaz diye başlattıkta başladıım sene ne direklerden döndüm
Sosyal ağlarda paylaş

lorrağım, biz de bu lafları çok duyduk, tbc gelmese şimdi ne goller atıyodun sen di mi. dönersin sen yakında fifada kupa al al nereye kadar, ki winning eleven denen konami efsanesi varken.

taypo

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 22:23 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lan daha 2 ay olmadı beni karazhan a migrate için ikna etmeye calısıyodun sdfdsf. neyse iyi eglenceler sana

gelseydin oynicaktık jonklörlük yapma sende asdfds.tbc den 3 ay önce kalaya kadar haftada 1 belki giriodum tbc geldi abimin charı az kastım bitti yani işte gelseydin oynardık belki.işin arkadaş çevresine oynuyodum gari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...