Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager Live

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

Bende betadayım fena değil ancak finans gibi birçok konuyu kontrol edemiyorsunuz, bu konu için daha çok opsiyon lazım, yani stadı büyütmek bilet fiyatları ayarlamak, eğitim kampları vs kurmak/göndermek gibi seçenekler olmalı ki bazı farklar yaratabilsin, oyun şu anki hali ile çok tekdüze ne yazıkki, tek güzel yanı skill sistemi bu sayede istediğiniz gibi kendinizi yetiştiriyorsunuz.

şu anki hali ile uzun soluklu olacağını düşünmüyorum, göreceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
tunch said:
okulum yeterince uzadı , bi de fm yüzünden 1 sene daha uzatmaya hiç niyatim yok..

çok saçma ve bilgisayar başına kilitleyen bi sistem.. oyun sizinle oynuyor , siz oyunu oynamıyorsunuz.

ne kadarda gerçegi kabul edemesem haklısın!

NOT : kendisi swgdeki grafiksel ve lagden oluşan problemimi çözüm sevdigim oyuna dahada bağlanmama sebeb olup beni ekran başında popo büyütmeme imkan veren kişidir..sen mahfettin beni tunch!
NOT-2 : suçu kendimde aramam lazım biliyorum ama böylesi daha kolay :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

kondisyon olayı falan varmı? yani günde bi ton maç yaptım diyosun, yorulma olayı falan yokmu?
oyuncu gelişimi nasıl? ilk 11 de oynattıkçamı gelişiyor yoksa antreman tesislerinin iyi olması yeterlimi?
scouting varmı? varsa nasıl çalışıyor? genç oyuncuları falan daha kolay bulmanı sağlamak için yada potansiyelini görebilmek için oyuncuların, scoutingini parayla geliştirme olayı falan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:
tunch said:
okulum yeterince uzadı , bi de fm yüzünden 1 sene daha uzatmaya hiç niyatim yok..

çok saçma ve bilgisayar başına kilitleyen bi sistem.. oyun sizinle oynuyor , siz oyunu oynamıyorsunuz.

ne kadarda gerçegi kabul edemesem haklısın!

NOT : kendisi swgdeki grafiksel ve lagden oluşan problemimi çözüm sevdigim oyuna dahada bağlanmama sebeb olup beni ekran başında popo büyütmeme imkan veren kişidir..sen mahfettin beni tunch!
NOT-2 : suçu kendimde aramam lazım biliyorum ama böylesi daha kolay :)-D

bunu bilmiyodum

hakkını helal et !
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
kondisyon olayı falan varmı? yani günde bi ton maç yaptım diyosun, yorulma olayı falan yokmu?
oyuncu gelişimi nasıl? ilk 11 de oynattıkçamı gelişiyor yoksa antreman tesislerinin iyi olması yeterlimi?
scouting varmı? varsa nasıl çalışıyor? genç oyuncuları falan daha kolay bulmanı sağlamak için yada potansiyelini görebilmek için oyuncuların, scoutingini parayla geliştirme olayı falan varmı?

yorulma var tabii ama reel zamanda 1gün=oyunda bir gün değil. ona göre düşün.. uzun sakatlıklar bile 3-4reel gün sürüyor.
scouting var ama bölge bölge izliyorsun. skills kısmının altına bak

bi de üye olup olup sonra online olmayanlara kafa atıyorum.. paso AI maçları yapmak kötü bişi..
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda antrenman tesisleri, scout, physio veya coach yok. hepsi senin yeteneklerin olarak var, gelistirmek icin ayni skill i bilmem kac saat calisman gerekiyo ve offlineken skiller gelismeye devam ediyo.

oyuncu gelisimi icin coaching skilleri var. coachingde 3 yildiza eristikten sonra (max skill 5 yildiz) youth team coaching ve first team coaching gibi ek skiller ogrenilmeye hazir oluyo. ek olarak physical, mental, technical ve arkasindan acc, pace gibi tek tek her ozellige ayri skill aciliyo.

kondisyon olayi ise sadece mac icinde veya lacking in match fitness diyen oyuncularda var. arka arkaya yapilan maclarda en ufak bi sorun olmuyo.

anlatinca cok karisik gibi durdu ama oynamaya baslayinca ne kadar kolay oldugunu gorursunuz :)

edit:typo
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tunch, silph ve belegor ilk uc. 2 davetiye daha var.
SI said:

Hi all,

As you've probably all read on the Forums, there will be an opportunity to invite 5 friends to join you as a BETA tester. This was initially meant to happen today, but now it seems we won't be getting the chance to invite anyone until next week.

bi hafta bekliyceksiniz mecburen :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...