Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager Live

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

sira olayi olcaksa mesaj sirasina gore yapmak lazim yoksa digerlerine ayip olur :)

BoaCh, yıldo baggins, khala, Lancelion, Eno ve KillerLord yapalim sirasiyla.

davetiye gelirse bu sirayi takip ederek gonderirim ancak zaten an itibariyle 10 server var ve hepsi agzina kadar dolu diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aldım cevabımı

fmlive knowledgebase said:
A gameworld is the virtual location where you and your team will be based, along with up to 1000 other human managers. There are multiple, separate gameworlds but you can invite friends to join yours and compete against each other for top spot in the gameworld ranking.

A gameworld runs on its own timescale, where 1 entire season passes in the equivalent of 1 month in real-time. Different gameworlds cater to different tastes, for example some running on a faster or slower timescale and some using an entirely fictional player database.

Within each gameworld there are many football associations running official league and cup competitions. Clubs which perform well each season have the chance to battle it out against other top sides to see who really is the champion.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadro seçme olayı çok garip geldi otomatik seçti kendi kendine kadroyu kabul ediyormusunuz dedi .Ok dedim nasıl olsa ilk başta deneme amaçlı oynuyoruz dedik ama çok dandirik bir kadrom oldu. Yaş ortalaması cok yüksek fln...

3 maç yaptım bir tane gol atamadım :) . Sonra baştan başlıyım dedim ama başlayamadım. Hatırlamıyorum şimdi iş yerindeyim ama galiba ligler devam ederken reset atamazsınız gibi bişey dedi. Ben şimdi kendi seçtiğim adamlar ve yeni kadro ile oyuna tekrar başlıyamammı :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...