Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Illidan pwned by Nihilum!

aente

Öne çıkan mesajlar

maiev warden, bunu en büyük ne suçlusunun başına 10000 yıl dikmişler. sonra bütün ekibini, arkadaşlarını öldürüp kaçırmışlar. üstüne üstlük bunu her yakaladığında tekrar müdahale edip serbest bırakmışlar keyiflerince. ben de piskopata bağlardım yani. :p

maiev'in kişisel sorunu bu illidan onun kardeşini kötü yaralıyor, öldürmeye niyetli ama abisi kurtarıyor illidan'ın. maiev de öldüremese de hücresinde çürümesiyle yetinmek zorunda kalıyor. olayı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihilum vs ne olursa olsun bu kadar kolay olmamaliydi asmis bisi olmaliydi ve cok uzun bi sure daha alinamamli efsane seklinde itemler konusulmaliydi bu konuda blizz sicti bence ayrica itemler ne kardesim öle pokemonmu oynuoz wowmu oldu artik silah 1k vursun buyuler 20k vursun hpler 300k olsun komik olmaya basladi bu is ama neyse .......heralde wowun bokunu cikartip starcrafta yoneltcekler milleti taktik sanirsam ....
Sosyal ağlarda paylaş

@cons,
güzel espiriydi ama cidden güldüm. Dalga geçme veya taş atma yok :D kelimelerimde.

İllidianı sevmeme sebebim ise tarih. Sen git well of Eth. den suyu çal, sonra git mount hyjalın tepesine boşalt. Zaten hapse girme sebebide budur.

Ama şu yukarıda yazdığım küçük paragrafn içersinde dünyayı nasıl yönelndirdiği ve dünyanın tarihinin bu karakter sayesinde nasıl oluştuğuna bakın birde.

Kötü yaptın blizzard hemde çok kötü.

Akamanın tnaklayışı ilginç, yorumlardan birinde Akama sizin illidianı kesmenizi istemiyorsa, potlarını vermeyecek falan yazıyor. Bunda bir olay var demek ki, peki Maiev nasıl çıkıyor?

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 02:50 tarihinde, Asphodel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'ın kötü yapması ayrı, illidan'ın bacısına sövmek ayrı kavramlar.

Illıdan'ın bahçeden çiçek toplayıp, kötü adam olmasını mı bekliyordunuz ? Illıdan warcraft'ın en karizmatik hero'suydu, çoğu kimseye göre, bu yadsınamaz.

Warcraft'ın baba adamlarına posta koyması, karşılıksız aşk yaşaması ve herşeyden önemlisi "i'm blind not deaf" vecizesi ile kalbimizde taht kurmuştu.

illidan stormrage asiliğin simgesidir.

Ama siz bunu tutup, ''nihohohhohoo, amın düdüğü, nasıl kestiler götünü, iyi oldu, zaten salağın tekiydin, yok orda öyle yaptın, zaten maldın, bacına kolum girsin'' tadında anlatırsanız, en hafif tabiriyle ayıp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar abartılı anlatılmasa da, Illidan yaptığı hiçbirşeyde başarılı olamadı.

Queen Azshara'nın sağ koluydu, bir Quel'dorei gibi davrandı.

Well of Eternity'den Vialları çaldı, Maelstorm'u yaratan patlamadan sorumlu.

Aşkı yüzünden Shan'do ile kavga etti, yakalandı ve hapse atıldı.

Hapisten çıktı, ruhunu Kil'jaeden'e sattı, gerisini biliyorsunuz zaten (wc3 + tft)

Şimdi bu adam karizmatik olabilir (gerçi isteyen istediğini söylesin, LichKing'in miğferi + Arthas > *) ama bir o kadarda beceriksiz.

Vash, Kael ve Akama olmasa zaten Magtheridon'u da alamazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi imdi imdii
lore da bir eksik olmadan eventle oldurulmus illidian.
Yani akama ve 25 adamını statise koydum azınıza sıcıcam derken Maiev buna süpriz yapıyor.
Zaten akama ve maiev bunu 25 kısısız de alırdı =).

Ayrıcaaa ben o silahların fake oldugunu dusunuyorum.
ÇÜNKÜ
Bunlar legindary olmamalı, artifact yani kırmızı olmalı.

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 11:27 tarihinde, Suark tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...