Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kidou Senshi Gundam 00

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

"Gundam is serious business" diye gerginlik yaratmanıza gerek yok, yeni bölüm çıktığında zaten gayet normal bir şekilde tartışılıyor. Bölüm yokken biraz geyik yapılmasının ne sakıncası var, bu sizi niye bu kadar geriyor anlayamıyorum. Alt tarafı bir anime olduğunun farkındasınız değil mi bunun? Sanki şahsınıza küfredilmiş gibi tepki veriyorsunuz bazen, garip kaçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@Monthius
Sözüm sana değil yanlış anlama. (Senin de benim de account'unun olduğu birkaç forumda da dikkat edersen kimse ilgili topicde imagedum yapıp konuyu sabote etmeye çalışmıyor) Bölüm gününde de olsa olmasa da burada malum adamların yaptığı tek şey imagepost & seriyi izleyenleri aptal yerine koymak, üstüne de gidip biz kişisel hiçbirşey yazmamışken TERBİYESİZLİK YAPMA !!! yazmanın amacı ne? Yada sadece her mesajda konuyu paspas etmeye çalışmaya çalışmanın başka bir açıklaması varsa -kimden olursa olsun- inanın bana sebebini dinlemek isterim. Merak ediyorum, şimdi gidip hala imagedumplara devam ederlerse bunu yapanların en sevdiği animenin topicinde eheheuhe lol bunu mu izliyorsunuz mu demem lazım artık?

Saygı istiyorsanız saygı göstereceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

@Monthius
düzgün cevap atsın adam eyvallah fakat bu şekilde karşılık verirse kusura bakma ama gerginlik olur ister istemez. Baştan düzgünce fikrimi belirttim. Attığı cevaba bak. ondan sonra takıl sen dedin dedim mevzu uzamasın diye ki uzatacağını biliyorum terbiyesizlik yapma demiş. Buraya çok yazardım ya nese.
Lütfen tartışma uzamasın. Konunun içine daha fazla edilmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu altforum kimsenin şahsi malı değil
Bu thread kimsenin parsellenmiş arazisi değil
Şurda mesaj atan herkes 00ı en az bir diğeri kadar seviyordur

Sana güzellikle cevap verip, tanımasamda irl arkadaşımın daha önce laf arasında bile olsa senden bahsettiğini hatırlayıp, saygı gösterip "efendi" diyorum sen gelip "takıl sen" gibi bir karşılık verebiliyorsun. Böyle usluba öyle cevap terbiyesizliktir dünyanın neresine gidersen git.

Threadin başlarına bakarsan diziyi ne kadar sevdiğimi, ne kadar savunduğumu görürsün. Gene sevdiğim ve ilgilendiğim için o kadar fazla resim, 4koma vs arayıp bulup, okuyup, gülebiliyorum. Bu komik bulduğum şeyleri de başka insanlarla paylaşıyorum. Konunun sabote falan edildiği yok. Atılan resimleri bir iki obsesif fanboy dışında herkesin katıla katıla gülmesi de bunu gösteriyor zaten.

Git bak forumdaki ilgilendiğim dizilere attığım mesajlara. Birçoğunda gene öyle komik resimler bulup koymuşumdur, gene hepsinde insanlar gülmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

4chan'dan başını kaldıramayanlarla, 1 satır yazdıysa 10-15 kez imagedump yapanlarla tartışmak zaman kaybı zaten

BÖLÜM 19:

spoiler

-Bölümde beni hayal kırıklığına uğratan tek şey Mr Bushido'yu dövüşürken göremememiz, Andrei'in de ölmemesi oldu onun haricinde ortalamanın üstündeydi.
-Kısa olsa da Hallelujah'ı görmek güzeldi
-Healing kaçmayı başardı ama Revive Tieria tarafından esir alındı
-Regene'nin ihanet planı yüzünde patladı.
-Anew Innovator gibi davranmaya başladı ve "uyandığı gibi" [???]'ı vurdu.
-Nena'nın er geç bir haltlar karıştıracağı belliydi ama yine de şaşırttı bizi. WLM'ye üzülmedim pek de Hong Long'a uğurlar olsun.

sabırsızlıkla bekliyorum şimdi 20yi

2 ayrı ihtimal var sanırım ya GW'deki gibi (düşmanları yenerler ve gundamlar self destruct edilir) yada nerdeyse herkesin öleceği şekilde (favorim) bitirirler.

Ailenizin katili Ali hala ortada yok, ama önümüzde kalan 5 bölümde bir şekilde gelmsini bekliyorum.

Regene'nin tümden niyeti bozup Ribbonz'u karşısına alacak birşeyini göremedik henüz ama öyle birşey varsa da yeni yeni görecek olmamız muhtemel görünüyor.

3. bir sezon olmasını beklemiyorum ama olası bir Movie filan için malzeme bırakırlarsa fena olmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Ep  Lines “Marie” 
01   0   0  
02   1   1  First line of the season: “Marie…”
03  27  10  Rescue operation. First attack of the Marie disease.
04  24   4  
05   9   0  
06   8   3  
07  56  27  Severe Marie disease.
08  10   2  From here on, he is silent.
09   5   0  Trans-Am battery.
10   6   2  
11   7   0  
12   4   0  Trans-Am battery.
13   3   0  Still Trans-Am battery.
14   6   1  
15   5   0  
16   3   0  
17   9   1  
18  15   6  Attack of Marie disease the moment he cannot control his waifu.
19   7   6  Come back Hal, he is hopeless…

Total
205 63 By now, 30% of his lines are “Marie”.

Ancak böyle harcanır bir karakter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...