Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihilum down by Kungen

LastManStanding

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Helcaraxe said:
adam haklı ki para fln dışında , raid spotta hep aynı isimlerin olması , sen o anda online olsanda raide almamaları fakat o adam 10 dakka geç gelse bile anında raide girmesi fln var böle şeyler

hangi guildde yok abi çoğunda var bu. ensidia fan clublar var bi de anlamıyorum. bu herifler ne kadar para kazanıyor onu merak ediyorum ben. yoksa oynanmaz yani, sanmıyorum onların ben zevk aldığını birşeyden. zorunlulukla bir araya gelmiş insan bütünlüğü eğer blogdakiler doğruysa
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:
Her byük guild bi xploit bulunca sömürüyor yani bunu yapmayanı yok.

Zaten büyük bir guilddeyseniz blizzard sağolsun büyük guildleri tester olarak kullandığından kesin bosslardaki bug larla falan karşılaşıyorsunuz. Bir bug yüzünden bir boss u 3-4 hafta kesemeyince bişey yok ama yine bir bug sayesinde bir boss u kolay kesince sorun mu oluyo? E kolay yolu varken neden zor yolu ? Kim olsa yapar yani . Biz PC de yapıyoduk. Ne biliyim KR de yapıyodu Nihilium da yapmıştır falan fıstık.

Yine her guildde kankacılık vardır. Büyütülecek şeyler değil.

Böyle şeylerinde dışarıya yansıtılması kötü birşey bence.

topic eski, ama ilk postu okuyunca ben de böyle düşündüm.

instancelar ilk geldiğinde bazı noktalar abartı zor olabiliyor. düzeltilene kadar kesilmesi imkansız olabiliyor. e düzeltildiken sonra da aynı anda 30 guild o bossu kesebilecekse, düzeltilmeden bir şekilde kesilmesi, "world first" yapmanın garantisidir.

aynı bossu 250 kez kesmeye kalktığında ister istemez bir bug buluyorsun. bug bulunca kesilebildiğini görüyorsun ve kesiyorsun.

"aa bug varmış, boşver elleşme" diyeceğini zannetmiyorum kimsenin. zaten olan bug'ı kullanmamak nasıl mümkün olucak o da ayrı mesele. aslında bakarsak, bossları öldürmenin metodu "açıklarını bulmak" oluyor. bakıyorsun adam 3 tane mirror image summon ediyor, mirror image'lere değil de bossa odaklandığında çok kolay kesilebildiğini görüyorsun. buna da taktik deniliyor. peki bu durumda taktik ile bug'ın ayrılabileceği nokta neresidir, bence tartışalacaksa bu konuşulmalı.

(saki nihilumda çok oynadım da kungen'in avukatıymış gibi adamı savunmuşum. lol )
Sosyal ağlarda paylaş

bi de geçen gün kungen'in armory'sine baktım da oha dedim. direk kungen/nihilum'a özel achievementlar varmış. "world first" achievementlarının hepsini toplamış adam. achievement var da sadece kungen alabiliyor :P (ya da onla birlikte o dungeona gitmiş olanlar)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
bi de geçen gün kungen'in armory'sine baktım da oha dedim. direk kungen/nihilum'a özel achievementlar varmış. "world first" achievementlarının hepsini toplamış adam. achievement var da sadece kungen alabiliyor :P (ya da onla birlikte o dungeona gitmiş olanlar)

Abartmayın arkadaşlar :) Adam bildiğin öküz işte... tauren
Sosyal ağlarda paylaş

The person behind Ensidia, Kungen, Mackzter and Meka is no less than the Crown Prince of Dubai, son of Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum. As I mentioned earlier, he’s been in the "scene" for years, he was a member of a number of top guilds with his brother and eventually ended up in SK-Gaming.

-----

Also, as far as I know, all SK members who migrated should have gotten 250 euros each (cut down from 300 as originally promised), and Nihilum members who joined the merge should have gotten 100 euros each. Ok, that is not a lot of money, but if you take into consideration that only a few, SPECIFIC Nihilum members got the cash under the "excuse" from Kungen that only veterans would get compensated, while at the same time quite a number of REROLLERS who joined Nihilum during the last couple of months got the money as well. I doubt that the Sheikh would run low on money if he payed everyone 250/transfer (if not 300 and you took the difference?), so WHERE did the money from Nihilum members who got screwed go? If you calculate how many people got fucked over, the figure would reach at least a few a thousand euros. Straight down Kungen’s pocket?

o blogdan quoteladım... süpermiş ayol.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nedir abi? İşiniz gücünüz mü yok, BBG evine çevirmişsişniz ortalığı.

Yahu hakkaten anlamıyorum. Adam orda oyun oynuyo burda milyonlar takip edip kavga ediyo savunuyo saldırıyo ona falan.

Adam şerefsizin önde gideni olsa guildine her pisliği yapsa nolur, süper efendi adam olsa nolur? Adam pot'la itemla raide adam almışsa kime ne faydası zararı var bundan? Hatta hepsini geçtim bi üstteki gibi adam dolandırsın milleti parayı cebine atmış olsun biz napalım?

Adamlar şımarmış ünlü hayatı yaşıyo her yaptıklarını magazin yapıyo, millet de deli gibi takip ediyo. Yani "onun selüliti var bu playback yapıyo sahneden" diye birbiriyle atışan televole ünlülerinden farkı ne? Ne değişir öyle olsa/olmasa?

First kill'leri de açıkçası hiç umursamıyorum. Hani 1 sene sora öldürsen nolur hemen öldürsen nolur falan.

Bu kadar ciddiye niye alınıyo bu adamlar? Alt tarafı adam toplayıp dungeon raid yapıyosun işte. "İsmet abiler ilk öldürmüşler onu" ne farkeder? Mahmutların guildinde acaip torpil dönüyomuş, biz napalım?

(edit: linkteki topic silinmiş, o yüzden okumuyorum, buradaki tartışmalardan çıkardıklarımı yazıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yahu hakkaten anlamıyorum. Adam orda oyun oynuyo burda milyonlar takip edip kavga ediyo savunuyo saldırıyo ona falan.

Adam şerefsizin önde gideni olsa guildine her pisliği yapsa nolur, süper efendi adam olsa nolur? Adam pot'la itemla raide adam almışsa kime ne faydası zararı var bundan? Hatta hepsini geçtim bi üstteki gibi adam dolandırsın milleti parayı cebine atmış olsun biz napalım?

Adamlar şımarmış ünlü hayatı yaşıyo her yaptıklarını magazin yapıyo, millet de deli gibi takip ediyo. Yani "onun selüliti var bu playback yapıyo sahneden" diye birbiriyle atışan televole ünlülerinden farkı ne? Ne değişir öyle olsa/olmasa?

First kill'leri de açıkçası hiç umursamıyorum. Hani 1 sene sora öldürsen nolur hemen öldürsen nolur falan.

Bu kadar ciddiye niye alınıyo bu adamlar? Alt tarafı adam toplayıp dungeon raid yapıyosun işte. "İsmet abiler ilk öldürmüşler onu" ne farkeder? Mahmutların guildinde acaip torpil dönüyomuş, biz napalım?

(edit: linkteki topic silinmiş, o yüzden okumuyorum, buradaki tartışmalardan çıkardıklarımı yazıyorum.)

negzel yazmşsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Futbol!
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor sen anlamayabilirsin ama bunun arkasında (çok olmamakla birlikte) belli miktarlarda para dönüyor.

Senin gördüğün gibi iş sadece "Mahmut abi, dinozoru ilk ben kestim kılıç düştü" muhabbeti değil olay.

E haliyle, işin ucunda para olunca, anlaşmazlıklar ve bu tür muhabbetler oluyor.

Yani, eğer bu insanları tanımıyorsanız, olaylarla fazla alakanız yoksa veya neden bahsedildiğini tam olarak bilmiyorsanız, bırakın gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bişekilde yapmışlar ama, bugla exploitle. Futbol maçı gibi ne kadar iyi veya düzgün futbol oynadığın önemli deil. Aldığın puan maç sonundaki skora bakıyor. Yanlız benim anlamadığım kungen bwl başladığında oyuna ara vermemişmiydi. Öyle bi söylentiler vardı, öyleykende bunlar olabiliyosa demekki sistemi iyi kurmuşlar her şekilde işliyo. Awakein guildi ani terkedişide zamanında çok şeyler söyletti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...