Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

17k hp li huntard

druenler

Öne çıkan mesajlar

onu yapabilen tek class rogue'du. ki başka classlar için pek bi imba gözükse de tek gösterdiği rogueların ne kadar cooldownlara bağımlı olduğu :) armorsuz player öldürmek için scale olmayan ability + birsürü cooldown lazım, ki maalesef hunterda fazla yok bunlardan :P ilginç olurdu yine bu adamla duel yapmak
Sosyal ağlarda paylaş

rogueların cd ye bağımlıyız demesine hastayım af edersinzi ama.

e kaldıralım o zaman cd leri, bizdede yok hiç utality.

ne olsun istiyosunuz sinister+evisle herkezi kesmekmi istiyosunuz anlamıyorumki ben.

ha onuda yapıyosunuz oda ayrı bişi arada bi sprint acarak coğu classı karşınızdaki cok kral sizinde gear cok cöp değilse sinister spamle hala roguelar abya adam kesiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş zaman kullandım farkındaysan. şu anda eskisi kadar cooldown dependant değiller CoS falan geldiği için ama hala en basitinden bir hunter falan kesmek için sprint vanish bilmemne harcıyorlar. ikisi de 5 dk cooldownlu.
ayrıca rogue oynamadım fazla lvl 60dan sonra o yüzden zaten fazla yorum yapamam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue olarak en büyük sorunum, lag. 10 oyunda 5 maç kaybediyorsam 4 tanesi latency farkı yüzündendir. Shadowstep cs yapıyorum. Out of range yazıyor... Tam o yazıyı görerken kafamda 3-4 tane dot bir de boyum kadar pyro uçuyor üstüme. Ne zaman ileri gitin? Ne zaman beni gördün? Ne zaman onları cast ettin?
Sosyal ağlarda paylaş

ewt war öle bir video world of roguecraft diye. arat google da 98213 tane sonuç çıkarır. sırf bu video için siteler yapıldı=) ayrıca bu video kolpa filan değil birçok forumda kestiği adamlar tarafından küfürlere maruz kalmıs eleman. sıkılmayıp tek tek okumustum bütün commentleri. aynı videoyu TBC'de çekebilir miydi? çok zor artık bence...

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 13:39 tarihinde, piya_erdem tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...