Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılın 11 i

nocom

Öne çıkan mesajlar

Herkes kendi 11 ni kurabilir

4-4-2 benimsediğim için ;

Martinez ( Sakarya )

Uğur ( Antalya ) - Lugano ( FB ) - Hakan Balta ( Manisa ) - Volkan ( Antalya )

Arda ( GS ) - Serdar ( BJK ) - Mehmet ( Kayseri ) - Tuncay ( FB )

Bobo ( BJK ) - Mehmet ( Sivas )

Yedekler ;

Orkun ( Erciyes )
Bekir ( Antep )
Alex ( FB )
Umut ( TS )
Gökhan ( Kayseri )
Ali ( Antalya )
Şenol ( Antalya )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hmm Super Lig'in Gol Kralı yedek.Çok objektif olmuş.Sen yeni yeni kadrolar yaz kendince.

hay allahım ya baggio sende illa nocom nıckıne laf vurcan ya

Çok objektif olmuş.

o 11 benim kendi kurduguğum 11. objektifliğin anlamını biliyormusun ?

anlama sorununuz yok demi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Objektif degil evet, ne var ki bunda?

Senin demek istedigin "objektif olsun demedim herkes kendi isine geleni atabilir" ise bisey demeyiz tabi haklisin, Serdar'i orta sahaya yazip Alex'i yedege atarsan objektif falan olmaz ama. Yok illa objektif diyosan futbolla ilgili buyuk sorunlarin var demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Objektif degil evet, ne var ki bunda?

Senin demek istedigin "objektif olsun demedim herkes kendi isine geleni atabilir" ise bisey demeyiz tabi haklisin, Serdar'i orta sahaya yazip Alex'i yedege atarsan objektif falan olmaz ama. Yok illa objektif diyosan futbolla ilgili buyuk sorunlarin var demektir.

gece gece güldürdün beni Allahta seni güldürsün. ben kendime göre 11 yazmışım, herkeste kendi 11 ni yazabiliyorum diyorum. ama anlama sorunu olanlar kalkmış hiçte objektif değil diolar :=)

neye kime göre objektiflik ? anlıyormusun orada yazdığımı ? kendime göre yazmışım 11.

forumda 2-3 haftadır birisi bişi yazsında laf vurayım tipinde bekleyen insanlarsınız.

hay açmaz olaydım bu konuyu valla ya. hata bende gerçekten. içimden geldi yazayım dedim, 2-3 tane saçma sapan insan gelmiş hiçte objektif değil diyor. yok futboldan anlamıosun falan lafları :=)

ya lanet olsun yazmıycam hiç bişi kendi kendinize laf vurup durun, insanları soğutuosunuz buradan, tebrik ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyvah yav, yazsaydin.

"Ben objektif oldugunu soylemedim ki :)" diyip gecistirebilicegin seye ANLAMA OZURLU MUSUNUZ diye girisip sonra kim kimi neden sogutuyo diye kimseye duygu somurusu yapma oncelikle, sevinirim.

Ikincisi, Alex'i ben cok da sevmiyorum sahsen. Yavas biraz, 3 mac oynuyosa 5 mac oynamiyor. Sayilara bakiyoruz ama; Alex ligin gol krali, asist kralliginda da ucuncu. Onu yedek koydugun bir 11'de herkesin superyildiz delidivane olmasi gerekir diyor insan, en azindan yerine yazdigin adamin. Bu da Serdar kardesimiz oluyor, asist ve gol kralliklari tablosunda sonuncu bile olamiyor, tablonun disinda kaliyor. Her ne hikmetse bu Serdar BJK'de oynuyor tabi ve senin kadrona Alex'i yedek birakarak giriyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

şaka mı yapiosunuz ya. serdarın yerine alexi koyarsan her maç 15 gol yersin.

serdarın yerine aurelio niye yok deseniz tamam kabul de alexin yeri olarak serdara mı göz diktiniz yani... ön libero olarak da bu sene aureliodan sonra en başarılı isim de serdardı zaten yılın 11ine seçilmesinde herhangi bir sakınca göremiyorum beşiktaşı bobo ve gökhanla birlikte taşıdı resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sakin biraz, fikir belirtip konu açtıgında eleştri ve yorum illa gelecektir. Attıgın mesaja herkes tamam deyip bıraksa mı anlamı olacak. Forum burası, yapılan eleştrilerden dolayı soguyacak iseniz forumdan zaten anlamını kaybeder. Forumun amacı bu.

Germeyin birbirinizi, hitap ederken karşınızdakinin de sizin gibi bir insan oldugunu unutmadan düzeyli şekilde mesajlaşın.
Sosyal ağlarda paylaş

4-4-2

Tolga(TS)

Uğur ( Antalya ) - Tomas ( GS ) - Hakan Balta ( Manisa ) - Volkan ( Antalya)

Arda(GS)-Mehmet(Kayseri)-Alex(FB)-Tuncay(FB)

Ümit Karan(GS)-Gökhan(Kayseri)

Martines(sakarya)
Lugano(FB)
Appiah(FB)
Şenol(Antalya)
Serdar(BJK)
Bobo(BJK)
Kezman(FB)

6 yabancım var 5 i yedekte :P

ortasaham biraz boş kalır heralde boyle olursa :P

[ Mesaj 27 Mayıs 2007, Pazar - 15:52 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Martinez ( Sakarya )

Uğur ( Antalya ) - Lugano ( FB ) - Song ( GS ) - Volkan ( Antalya )

Mehmet Topuz ( Kayseri ) - Appiah ( FB ) - Alex ( FB ) - Arda ( GS )

Ümit Karan ( GS ) - Gökhan Ünal ( Kayseri )

Orkun ( Erciyes )
Tomas ( GS )
Ümit Özat ( FB )
Ali Bilgin ( Antalya )
Gökdeniz ( TS )
Tuncay ( FB )
Bobo ( BJK )

[ Mesaj 27 Mayıs 2007, Pazar - 16:13 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar(FB)

Uğur ( Antalya ) - Lugano( FB ) - Volkan ( Antalya)

Aurelio(FB)

Arda(GS)-Mehmet(Kayseri)-Alex(FB)-Tuncay(FB)

Bobo(BJK)-Gökhan(Kayseri)

Orkun (GS)
Edu(FB)
Servet(Sivas)
Koray(BJK)
Deniz(FB)
Ali Bilgin(Antalya)
Ümit Karan(GS)

[ Mesaj 27 Mayıs 2007, Pazar - 16:14 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Haha pardon hata yapmışım Tuncay'da, İlk yarı performanslarını da göz önüne aldım ben. İlk yarıda Appiah da süperdi Song da... Song zaten bence (dikkatinizi çekiyorum bence diyorum tartışma çıkmasın) Türkiye'nin en iyi defansı. Adeta top ayağına yapışıyor, tereyağından kıl çeker gibi çekiyor topu forvetten. Arada bir sağlam dribling falan da atıyor ileri çıkıyor vs. Hayranım ona.

Appiah da ilk yarı bayağı iyiydi diye hatırlıyorum.

Tuncay'a gelince, iyi olabilir ama yerinde Arda var bence. Bir de Tuncay çok ideal bir yedek de oluyor ayrıca. Hem forvet hem 10 numara hem sol kanat oynuyor çünkü nerde adam lazımsa sok içeri.

Ha ilk 11 de oynar, da ben Arda'yı tercih ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...