Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Savaşları

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

abi adam sniperla redeemeri vurmak gibi bi salaklık gerçekleştirdiğine göre hepimiz öldük demektir ki bu resimlere de hiç gerek yoktu.[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

öldük lam üzümcü öldük
fuck... i'm dead diye bi grind grubu var ya öyle olduk[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

walla biz öldük de ben yarı vampir olduğum için resurrection yapmaya çalışıyorum şuan
*!yapar*
aha geldim[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

olm ben redeemer füzesini sniperla vurmuyom en azından.
imzan güzelmiş :)[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

nıhhıııııaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:hrr: :hrr:

*!dağları tepeleri 2elinde 2 chain gunla aşıp gelir yetişir olaya...*

hüleayyyyyynnnnnn kim ulan bu savaşan herkes koyvermiş birisine ben ona proton ben ona nötron ne dionuz olm siz :hrr:

hüleeeaaayyyyyyynnnnnnnnnnnnnnn

kevgire çevirirm hepinizi hüleayyynnnnnnnn!!!!!!!!

ha bu arada hani takımlara ayrılıp bi team death mach yapsak fenada olmas hani zuhuhuhuhuh :D[hline]napem alaala imza bulamadım :-)
Sosyal ağlarda paylaş

*! Tatbikattan dönen zırhlı birliklerin personeli yorgun ama guruludur*
- Bugün göstermiş olduğunuz üstün başarı hem iç hemde dış düşmanlarımıza karşı unutulmaz bir ders niteliğindedir. Hala bizim sabrımızı sınamaya devam edenler, sabrımızın bir sonu olduğunu bilmelidirler. Siz fedakar Paticik ordusunun çelik pençeli kahraman askerleri, bu zor günlerde sizlere çok büyük sorumluluklar düşmekte. Hepinizin bugünkü tatbikatta gösterdiği başarıları günü geldiğinde gerçek savaş meydanında da göstereceğinize eminim. Hepinizi tek tek kutluyorum.
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

Sosyal ağlarda paylaş

Ben gercekten hata yapmısım bır an bazı seylerın asıldıgı bır ortamda sanarak bu konuyu tartısmak ıstemıstım ama neysekı Geyıkzone da oldugumu bana hatırlattıgınız ıcın tekrar tesekkurler...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

*! Madalya töreni başlamıştır. Ordunun en genç ve gözüpek teğmeni göğsünde taşıdığı ilk madalyasını gururla taşımaktadır*

- Teğmen Bonecrusher birliklerini yönetmekte gösterdiği üstün başarı ve ateş altında bile çok hızlı ve doğru kararlar vermesi nedeniyle Demir Kartal nişanıyla ödüllendirilmiştir. Teğmen Bonecrusher, başarılarınızın devamını dilerim.
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ordu denilince aklıma sadece III. Reich gelmekte, adamlar sadece bir ordu değil ordu millet yaratmışlardı ki bence bu güne kadar onlar gibisi daha varolmadı. O sebepten hep onları kullanıyorum. Bİrde siyahbeyaz fotoğrafları hep renklilere tercih etmişimdir.

Bu arada bu konuyu çok ciddi tartışmak isteyenler olabilir ama ama Bone'unda daha önce verdiği linki tekrar yazmak gerekiyor demekki. FOrumlarda kavga ve laf atışması üzerine başlıklı konuyu tekrar okuyacak olursanız aslında açılan bu konunun ne derece gereksiz olduğunu göreceksiniz. Aynı şey iki yıl öncede tartışılıyordu, yarında tartışılacak iki yıl sonrada. Zaten adı üzerinde burası bir forum, bütün insanlar aynı fikirde olamazki. Farklı fikirlerin olduğu, ateşli ve tartışma kültüründen uzak insanların bol olduğu bir ülkede bu şekilde forum savaşları çok ama çok doğal.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...