Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 player tavsitesi lazım

Ceday

Öne çıkan mesajlar

aslında arama da yaptım ama yazılanlara bakınca sanki out-of-date olmuslar.

şöle kaliteli, kapasite olarak 1 gb dan az olmaması (tercihen 2 gb) bişiler almak istiyorum.

fiyat olarak cok ucuk bişiler olmasın. (200$'a kadar alabilirim, hakikaten degecekse)

var mıdır tavsiyeniz acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde Creative Zen Nano var, 512MB'lik. Bir iki sene önce aldığımda 185YTL'ydi, şimdi 120-130YTL civarına inmiş diye duydum.
Bunun üst modelleri (2GB, 4GB, vs) varsa onların fiyatları da düşük değildir diye tahmin ediyorum.
Pil kapağının kolay kırılması hariç hiçbi eksi tarafı yok, çok memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

Creative in muvo S200 ü vardı ama 1 gb o sanırım..
biraz zaman oldu ilgilenmeyeli mp3 playerlerla .. Cowon iyi markadır onun ürünlerine bakabilirsin. canavar sesi var..ipod u salla..sadece kullanımı rahat o aletin, ses kalitesi çok ii değil..
bir de iriver lar var 2 gb lık modelleri, onlar da güzeldir..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 1 yıldır beyaz Ipod Video 30 gb var, ses kalitesi güzel ama ne bileyim almadan önceki hevesim kalmadı aldıktan sonra. Ekranı ve arka metal kısmı çizilebiliyor (ekran çizik giderici aparatı var). Pili gayet iyi gidiyor, video oynatmadığınız sürece. Ama boyutu büyük bence, küçük birşeyler almak lazım, şu kıça kaçanlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd48856&SKU=BD48856-2GB

Creative'den şaşma diyen bir insanım, onu belirteyim öncelikle.

1-2-4 gb lık versiyonları var, i pod killer olarak tanımlanıyor, Cnet editörlerin seçimi olmuş falan.

http://reviews.cnet.com/mp3-players/creative-zen-v-plus/4505-6490_7-31935067.html?tag=cnetfd.sd

Ben beğendim, bir arkadaşım da almayı planlıyor; başka kullanan tanıyan falan varsa onların görüşlerini de alalım bence bu aletle ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...