Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Sıcağı sıcağına madde madde yazayım yorumlarımı:

- FB'ye tebrikler, bu zor atmosferde eksiklerine rağmen kazanmıayı bildiler.

- Maç rezaletti, ortada futbol namına hiçbir şey yoktu. İki takım da çok kötüydü. Zaten pozisyon bile yoktu tüm goller duran toplardan geldi. Ne taktik-teknik namına ne pozisyon ne de futbol namına en ufak şey göremedim

- GS'nin çok fazla eksiği var. Her şeyden önce Gerets gitmeli artık. Şu ana kadar hep Gerets'i savunuyordum ama görüyorum ki artık gitme vakti gelmiş. Oyunda teknik direktör eli değmiş dedirtecek hiçbir katkısı yoktu. Karman çorman bir GS sürdü sahaya, kimin nerede oynadığı belli değil. Hiçbir atak çalışılmamış, kim napıyor bilmiyor, hani nereden atak yapılacak kim oyunu kuracak kim nerede duracak kim kimi tutacak bilen yoktu sahada. Kötü kötü ve kötüydü Gerets.

- GS'de Song ve Mondragon (gerçi ona da iş düşmedi yediği golleri kurtaramazdı, başka da pozisyon gelmedi) dışında iyi adam yok. Bir de sonradan gelen Arda. Ümit Karan da aksayınca bir şey çıkmadı pozisyon açısından

- İlk yarı bittiğinde İnamoto niye sahada değil diye soruyodum arkadaşıma, meğer sahadaymış. E yuh be.. 45 dk tek bir kez mi ismi geçmez bir adamın.

- GS'nin acilen sırasıyla bir sağ bek, bir defansif ortasaha, bir 10 numara ve bir sol bek bulması gerekiyor.

- Kezman şu haliyle bu ligde Sivasspordan daha iyi bir takımda oynamayı haketmiyor. Eğer FB atakları hep boşa gittiyse tek sorumlusu bu adam.

- Tuncay kesin dellenecek diye düşündüm de şaşırttı beni ilk defa saçmalamadan oynadı böyle ağır bir maçta tebrikler.

- İnamoto, Necati, Cihan, Hasan Kabze, İnamoto, Mehmet Topal ve Cihan bu takımda oynayacak oyuncular değil. Necati ve Kabze belki yedek olarak tutulur, diğerleri gönderilmeli tez elden.

- Evet İnamoto ve Cihan'ı 2 kez yazdım.

- Aslında İnamoto'yu 3-4 kere yazmalıydım.

- Bunca maç boyunca Song'u kesen Gerets'e binbir bela okuyorum, bu adamı sene sonunda kaçırırsak rezaletlere bir yenisini daha ekleriz.

- Oyun 47.dk da turdu 56. dk da hakem soyunma odasına gitti, 72. dk da tekrar başladı. Yani 15dk dan fazla süre gitti oyun, ha değilse de uzatma 5dk dan fazla olmalıydı sadece oyunun durmasıyla hakemin soyunma odasına gitmesi arasında bile 8-9dk boşa geçen zaman var.

- FB herhangi bir oyun kurgusu olmadan tamamen zevkine çıktı maça, ama hem motivasyon hem de oyuncuların birbiriyle uyumu açısından GS'ye göre çok daha derli toplu bir görüntü çizdi.

- Şu olaylar yüzünden ciddi başı yanacak heralde GS'nin. En az 2-3 maç saha kapatma üstüne de para cezası bekliyorum.

- FB çok iyi bi kaleci kazanmış, bundan sonra Volkan ve hatta belki de Rüştü (eh bu yaştan sonra o kadar uzun bi sakatlık yaşayıp geri toparlanabilmek çok kolay bir şey değil) bile kolay kolay kaleye geçemezler. Biraz daha pişerse rahatça A milli takımda 1. kaleci bile olabilir.

- İnamoto tez elden gitsin

- İnamoto, İlic (giderse) ve Carrusca giderse 3 yabancılık boş yer açılır, bunu çok iyi değerlendirmek gerekli.

- Tekrar FB'ye tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

Mac 47'de durdu ama tekrar basladi, 47'de durup da 56'da soyunma odasina gitmedi hakemler. 5 dakika normal yani, tas catlasa 6 olurdu.

2-3 mac? Bilmiyorum tarafli mi dersiniz ama 5 mactan asagi olursa skandal yani, saha kapama da degil, seyircisiz. 56 dakika DURMADAN madde atildi, kufurler nerdeyse hic durmadi. Oyun durduktan sonra da kufur agirlikli olarak devam etti, muhimmat bitti heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

maçtan şimdi geldim..atılan envai çeşiy eşyaların fenerlilere karşı yapılan bir hareket olmadığını söyleyebilirim..bariz organize edilmiş bu olay.yönetimi istifa ettirme çabaları için galatasarayın şerefini beş para ettiler. maça gittiğime pişman oldum..biber gazı yedim,nefes alamadım.10 yıldır maça gidiyorum ben böyle bir şey görmedim.

1-yarın ilk iş bu yönetim istifa etmeli
2-istifa etmeden önce fenerbahçeye ve türk futboluna yapılanlardan dolayı özür dilenmesi lazım.yani özür bi işe yaramaz ama boş oturmak da olmaz.
3-artık federasyonun birilerini yakma zamanı geldi..bizi yaksınlar bari yoksa durum çok ciddi.birilerine sert cezalar vermezlerse bu iş böyle devam eder..1 sene tat kapasınlar ya da ne bilim alt lige düşürsünler..milyonlarca gs taraftarına yazık olabilir bir kaç bin salağın yaptıkları yüzünden.ama kurunun yanında yaş da yanar.başka türlü de olmaz bu iş..fanatik bir galatasaraylı olarak bu gece olanların hepsinden utandım.bundan sonra hiçbir yerde kendi takımımı "asil" diye savunamıcam nerdeyse. kendi adıma tüm fenerlilerden özür diliyorum. umarım bu iş burda biter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...