Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

said:
gelin gelin samiyene BEKLİYORUZ... bu maçta fair play yok...

Sampiyonlugu garantilemis takimi yenip sonra OHA FENERI YENDIK EHEHE diyecek potansiyel goruyorum sende cok fena :p

Gayriresmi kanallardan da olsa gelen haberlere gore Aziz BJK 3. olsun istiyo, takimda da sampiyonlugun rehaveti var, FB kazanir diyenler GS'a hakaret etmis gibi bisey oluyor yani.

Sami Yen falan yalan ama, pek sikinti cektigimiz soylenemez orda, futbol ve sonuc olarak en azindan. Nolur ama; yoneticiler ve Fatih Terim gibi camiada saygi goren biri bile "ilk yari Kadikoy'de neler oldu ne alkisi be" dedikten sonra taraftar da bunu iyice intikam, kin, nefret, hesaplasma maci olarak gorup yapmadigini birakmiycak, artik tir lastigi mi atilir ne atilir gorucez.

Ozetle GS kazanir, insallah fark olmaz rehavetten, futboldan cok da olay cikar heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

yıkılsaydı coktan yıkılırdı.bakalım seyrantepe nolucak bekleyelim görelim

ayrıca maçta olay cıkıcagını sanmıyorum.cok iddalı bir maç degil.kim kazanır bilemem hiç belli olmaz

alkış olayını gundeme getirmek ayrı bir saçmalık.bizdende alkışın beklenmesi daha da büyük bi saçmalık.demin fatih gökşen le bir fb li yöneticisinin röportajını izledim.fb li yöneticide dio yani turkiye öyle bir olaya henuz hazır degil dio.ama belli olmaz eğer maçı kazanırsak alkışlanabilir.ama kaybedersek sanmıyorum.

tribün liderleride bulustup açıklama yaptılar olay olmicak diye

fenerbahçede bizi 6-0 yendigi zaman ligi 5. mi ne bitirmişti.maçı kazanırsak kimsenin nası koyduk diyicegini sanmıyorum ama olurda farklı biterse illaki konusulur nasıl yıllardır fenerliler 6-0 diosa
Sosyal ağlarda paylaş

ulan insallah abartmazlar, madde atacagına herkes hiç bagırmadıgı kadar cok bagırarak destek verse daha faydalı ve etkili olurdu gerci ama yine de atılmayan kalmayacak sahaya, gelecek sezon 2 maçtan fazla kapatılırsa saha boku yedik. gerçi onu da tahkimle indirirler nasıl olsa. adam gibi ceza verilse zaten cesaret edemez taraftar pislik yapmya da verilen cezalar nasıl olsa yarı yarıya indiriliyo hep bu da taraftara korkusuzluk veriyo.

maç içinse skor falan umrumda değil acıkcası, sampiyon belli, biz ikinciliğe oynuyoruz. stadda guzel guzel cekismeli bir maç izlemek istiyorum mümkünse sonunda da biz kazanalım ve bjk ye ş. ligi şansını vermeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bjk gideceğine gs gitsin şamp. ligine,uefa'da gruplardan çıkamayan takımın ne işi var devler liginde?

3takımın da bir halt edeceğini sanmıyorum cl de ama 3. tur ön elemede en şanslı olan yine beşiktaş. seribaşı olacağı garanti. fener büyük ihtimalle, gs ise garanti seribaşı olmayacak. fenerin geçen sene çekebileceklerinin en kolayını çekip elendiğini düşünürsek, gsnin 2. olmasının cl açısından ülkeye en ufak yararı olacağını düşünmüyorum.

beşiktaşın bi yararı olacak mı? bu haliyle olmayacak tabi ama gs'den de az olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gazetecinin "Fenerbahçe'nin bu sezon şampiyonluğu zor oldu neden?" sorusuna başbakan bile " bu federasyonla normal" cevabını verdiği bir ortamda,sahaya yabancı madde yağmasıda normal geçen sezon yağmur gibi yabancı madde yağmıştı 1 maç kapandı samiyen,bize gelince samiyende atılanların onda birini attık 3 maç kapandı..Çifte standartların ülkesi burası,istediğinizi atın ne olacak,gene kapağı yapıştırıp gidecez.
demirden korksak trene binmezdik ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bjk gideceğine gs gitsin şamp. ligine,uefa'da gruplardan çıkamayan takımın ne işi var devler liginde?

Bunu söyleyen şampiyonlar liginin GELMİŞ GEÇMİŞ en kötü 2. takımını tutmuyodur umarım?

Bu alkış olayıda bence daha da gaza getircek taraftarları, umarım abartmazlarda GS de büyük bir ceza almaz..sahaya yabancı madde atmak yerine daha organize bi şekilde tezahürat falan yapsalar veya tirübün şovları olsa bence daha güzel olur GS açısından..Gerçi şu durumda baya bi zor :)
Sosyal ağlarda paylaş

İşte G.Saray Tribünlerinin Fenerbahçe Maçı İçin Hazırladığı Organizasyon

Galatasaray tribününün varlarını yoklarını harcayarak kendilerine 9 bin YTL`ye mal olan ve çok gizli yürüttüklerini zannettikleri bir organizasyonu sizlere sunmaktan keyif alıyoruz.

Galatasaray tribünleri gizlilik nedir bilmiyorsa, veya dünya tribünlerinde çok önemli olan "organizasyonların gizli tutulması" ilkesine uyamıyorsa gelsinler kendilerine hızlandırılmış bir kurs verelim. Böylelikle kendilerine Truva organizasyonumuzu, Bayrak kesme operasyonlarımızı defalarca izlemelerini bu işi ehlinden öğrenmelerini tavsiye ederiz.

Yanlızca gizliliği becerememekle kalmayıp aynı zamanda yaratıcılıktan da son derece yoksunlar. Hazırladıkları ve Fenerbahçe maçında açmayı düşündükleri ve kendilerini aşarak tam 9 bin YTL harcadıkları olay tam bir komedi.

1. Açacakları bayrakta 7-0`dan bahsediyorlar. O maçta dedeleri portakal ağacında değildi. Ama 6-0 hala içlerindedir. Ve çıkmayacaktır.

2. Metin Oktay ağları delmiş. Biz sizi 100 yıldır deliyoruz. Ufak bir hatırlatma, İlk ağları delen Halit Deringör`dür. Hem de G.S. ağlarını.

3. Souness bayrağı dikmiş. Size Boğaz köprüsünü, Rambo`yu hatırlatırız. Astığınız bayraklar balıklara yorgan oldu.

4. Uefa Kupası`ymış. Bu masalları gidin Trömsö`ye anlatın.

5. 14 Mayıs 2006. Yarından sonra 6 Kasım 2002 gibi, 19 Mayıs 2007 de aklınızdan çıkmayacak.

6. Alkışlamayın! Önümüzde diz çökün! Şampiyon Fener Geliyor.
[spo] [/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...