Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

şempanzelerde aile içi şiddet, yamyamlık gibi özelliklerin tamamen çevresel koşullara bağlı ortaya çıktığını iddia eden tezler mevcuttur.
örneğin mecra değiştiren bir nehrin ayırdığı aynı klana ait iki ayrı koldan, bitkisel besinlerin herkese yetecek kadar bol olduğu kısımda kalanların otobur ve barışçı kalmalarına ve daha çok ağaçların üzerini yaşam alanı olarak kabullenmelerine karşın, kurak kısımda kalan şempanze topluluğunun çok daha siddet eğilimli oldukları , daha fazla yerde kaldıkları ve etobur beslenme alışkanlıkları (hatta yamyamlık) geliştirdiklerinin gözlemlendiği rapor edilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
buna cehennem diyorsan getiririz ormandan 20 bin tane şempaze veririz eline su şişelerini onlarda sizin yaptıgınızı yapar atarlar sahaya bumu cehennem lol

farklı bişey yapmadık ilk yarıda sizin yaptıklarınızı yaptık.. bidaha yapmayacağınızı anlamışsınızdır...
Sosyal ağlarda paylaş

yüzsüz olanlar belli....

bizim rezil olacağımızda bi durum yok... taraftarın o büyük tepkisi sizemi zannediyosunuz siz... Herşey yönetim içindi... Ayrıca ilk dönem kadıköydeki yaşananlar içindi.. Ama kimse bukadar büyüyeceğini tahmin etmemişti olayların.. Keşke dahada büyüseydi.. bi kaç tanesinin kafasını kırmadan gönderdik ona üzülüyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

kadıköyde yapılanları savunmuyorum ama belkide kurulan o baskı sayesinde 2 dk da 2 gol bulduk maçı kopardık..
gs seyirciside daha medeni bir şekilde Fb üzerinde baskı kurabilirdi ama yapılanlar kadıköyde yapılanların yüz misli yani,ee suyunu çıkarınca kendi takımınıza zarar verdiniz..
bunları engellemenin tek yolu var puan silmek ve ligden ihraç,bunlarda kolay kolay yapılamacayagına göre bu manzaraları daha çok görecez gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...