Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

said:

Bonjo:

Kithnos
üye § 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 22:10 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Macta atilanlarin hepsi basta Aziz Yildirim sonra da butun fb topcularinin uygun yerine gelseydi keske

busunuz işte

sizin nasil oldugunuzu onceki maclarda gorduk.Hakkettiginiz gibi davrandik.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdide ırkçılık yap...kaba kuvvete karşı kaba kuvvet baya bi işe yarıo di mi?tarihte de hep işe yaramış zaten?peki bu ülke vahşi batı mı?herkes her istediğini yapabilir mi lan burda?demokrasi,özgürlük gibi kelimelerin anlamını yanlış anlamışınız siz.istediğinizi yapmak anlamına gelmez bu terimler..
bugün yapılanları savunan bi zihniyete daha fazla edicek bi lafım yok
Sosyal ağlarda paylaş

gerets de çok suç bulmuyorum ben zaten.gönderilmesini isterdim ama sorunun onda olmadığını daha da iyi görebiliyorum.

şampiyonlar ligine oynaması takımın bile bu gerginlikte,geçen seneki şampiyonluk,hem de bu kadar kısıtlı imkanla,onda bi suç aranmaması gerektiğinin bir göstergesi.hataları olmuştur ama feci bir hatası olduğuna inanmıyorum.

kadro,stad,yönetim derken bu hallere düştü bu takım,gs'yi bırakalım bence,daha çok ülke futbolunun düştüğü rezalet durumu ve yapılacak önlemleri konuşalım.

devlet el mi koymalıdır fedarasyona ve adalet karşısına bütün hesaplar yatırılmalı mıdır,yoksa ortamına bırakılıp zamanla bir şeyler düzelicektir mantığı mı daha doğrudur,ya da alternatif olarak ne yapılması gerekir,bunları konuşalım bana göre.

bugün izlediğimiz maç değildi çünkü,tartışmamız yersiz olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne dersen de Gilean,bu kadar igrenc bi anlayisa sahip takime ne yapsan yeridir.Her hafta futbolu kirletmek adina , 2 puan kaybettin mi federsyona hakemlere serefsiz diyip gunlerce medyayi mesgul ediyolar.Bizim svincimizi baltalamak icin haftalarca istifa ederim,yeri yerinden oynatirim gibi gunlerce tv de fink atiyolar sonra da bizden beyfendilik bekliyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Malum sitede ultrAslan ismi verilerek Emniyete ihbarda bulunulmuş!

Bugün, stat süslemesi çalışmaları esnasında Ali Sami Yen Stadı'na
"yanıcı, patlayıcı ve kesici madde" soktuğumuzu hayal ederek (!)
emniyete ihbarlarda bulunanlar her derbi maçı öncesi aynı senaryoyu utanmadan
sahneye koyuyorlar ve Türk Polisini gereksiz işlerine malzeme etmeye çalışıyorlar.

Ama bilmiyorlar ki;
Sabah erken saatlerde başlayan stat süsleme çalışmamızdan
önce Spor Asayiş biriminden arkadaşlar gerekli kontrolleri yapmışlar ve
halen de statta çalışmaların bitmesini beklemektedirler...

Kamuoyuna ve korkaklara duyurulur!

Kaynak:ultraslan.com

Okudum güldüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

pehi kazanmak adına hiçbişey yapmadı gs. ilk yarı 2 pozisyon oldu ikisini de gol yapmayı becerdi fb. ikinci yarı biraz daha istekli basladık ama hakemlerin sahayı terkedip geri dönmelerinden sonra iki takım da bitse de gitsek havasında devam etti, son dakkalarda da kimsenin umrunda olmayan bi gol oldu işte. tebrikz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel
üye § 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 22:32 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

@Rewendor: Mehmet Topal gayet iyi oyuncu, geleceği var. Genç bir oyuncu FB maçında oynayamadı diye laf söylemek anlamsız. Antalya maçında tek oynayan, iyi de oynayan adamdı. Bence çocuğa haksızlık ediyorsun..

Bir iki maçta parladı diye adamı iyi oyuncu olarak göstermem ben. Bu oyuncu şu anda GS'de oynayacak kapasitenin çok altında. Ha ileride iyi oyuncu olur/olmaz orasını bilemem ama daha çok pişmesi lazım. En iyi ihtimalle kiralık olarak gönderilmeli bir takıma.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçeyi önce şampiyonluğu ve sonra da bugünkü galibiyetinden ötürü kutluyorum.
Maç esnasındaki olaylara gelirsek, PFDK ve tahkim kurulunun korkak tutumu olayları adeta teşvik ediyor; bu seneki saraçoğlundaki maçtan sonra yalnızca 1 maç saha kapatma ve 1 maç seyircisiz ceza verilmesi resmen "ceza buysa ben de yapıyım" anlayışına götürdü.
Tabi, vakti zamanında 14 sene şampiyonluk görmemiş cefakar taraftar profilinin 96-2001 dönemi ve Türkiye'nin değişen sosyolojik yapısıyla beraber başarı odaklı, tahammülsüz bir kitleye dönüştürmüş olması bence asıl sebeptir.
Bir de Gilean, birkaç bin veya birkaç onbin galatasaray spor klubü taraftarının yaptıkları Galatasaray'ın asaletini lekelemeye yetmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...