Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hyjal (ssler)

druenler

Öne çıkan mesajlar

malfurion hiç uyumıcak demek istemiştim =)
yani hani archi emerald dreame sarıoda malfurion ani uyku durumuna geçio ya onu kastettim.

Bişi bulmuşlardır umarım, ya neden herşey consumable, neden tüketiliyor ::(
butun kahramanları kesıoz maşallah.
Ben çok seviom tyrande yi,
zaten adından belli tiran hatun, öle boyun moyun eymez direk gaddar yönetiyo.
Hem yabani hem seksi kimseyi geçirmiyo topraktan maşşallah.

Starfall görebilcekmiyiz acaba orda?

ayrıca taurene laf yok =)
cüceler portakalda vitaminken biz alemin kralıydık bea

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 01:25 tarihinde, Suark tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@suark: arthas dan once geldi demissin de zaten archimonde warcraft da oldu. ama arthas hala yasiyor. zaten death knight olarak azman olan arthas bi de lich king ile birlesti. wow da bir boss olarak gelmesi sacmaligin krali olur.

blizz in acilen w4 yada expansion cikarmasi lazim. wow cok hizli gelisiyor. isin icine musteriler de girince cok kotu oluyor. sonucta aylik odemeli bir oyun, musteri faktoru veya ticari kaygilar etkileyebiliyor. guzelim hikaye berbat bir hal alacak. yok kel'thuzad olse bile tekrar summon olabiliyor, yok archimonde zaten oldu gibi bahaneleri de kalmicak. simdi tbc de illidan i kesersek ne olacak? ya warcraft da yer almicak ya da salakca bir sekilde tekrar summon felan olup warcraft a dondurulecek. basrol oyuncusunun hep son anda yakayi kurtaran aksiyon filmleri gibi olacak.

wow, w3 den sonra cikti. dolayisiyla hikayede felan pek bir sorun yoktu. binlerce yillik tarihden gelip hersey yerli yerine oturmustu. horde yada ally de kimin neden orda oldugunu dusunsen yuzlerce olay veya uzun bir surec sonucu oldugunu gorursun. ama tbc e gelince shaman getirecegiz diye ally e yada paladin horde a bana gore batirdilar (allahaskina drenei ne alliance ne).
Sosyal ağlarda paylaş

Güç konusunda dedim onu ben druenler
Sonuçta lich kingi yapan adam kil'jaeden, Archimond neyse oda o =). Acımaz tokatlar :p

Gromda efsane yani, Thrall kıskanıo bence "ulan shaman rerolladık adama bak " diye

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 09:57 tarihinde, Suark tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Curse guildi direk bosslara sardı. Archimonde'den önce mob lar dalga dalga geliyorlarmış. Onları bi gm temizlemiş direk boss'a dalsınlar diye. Bir kaç SS'lerinde bir gm raid lideri ile konuşuyordu tekrardenemeyecek misiniz diye bunlarda evet diyor filan.

Archimonde 1% olunca belki bir event olabnilir dellenip herkesi stun eder bişi eder ağaca gide ro sıra wispler patlar filan sonrada Ağaçla kaynaşmış cesetten loot toplanır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrande orada haklı bir kere sadece oyuna değil lore'ada bakmanız lazım tüm lore'ü ezberledim neredeyse orada dünyayı kurtarmak için illidanın çok iyi bir müttefik olduğunu biliyor onu o yüzden kurtarıyor.malfuriona karsı verdiği cevaplarda da haklı malfurion sen böyle değildin değişmişsin deyince oda 'Ben uzun zaman önce bu diyarları korumaya yemin ettim uzun tehlike dolu zamanlarda uyumak gibi bir lüksüm yoktu' diyor ki oyunda ki en klas laflardan biridir o yüzden illidanı kurtarmaya giderken malfurion hayır yasaklıyorum onu çıkarmanı deyince söylediği 'sadece tanrıçam bana yasak koyabilir' lafındada haklı ayrıca çizgisini hiç bozmayan bir karakter baştan sona karizma ve kaliteli nightelf gibi nightelf :) zaten sonuçta onlar sevgili ve birazda onun kaprisi var haklı senin sevgilin 10000 yıl uyuysa sende kapris yapardın :)

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 14:17 tarihinde, ArchangelTanwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tyrande&illidan&malfurion uclusu pisikopat direk ya
kitaplardan filan okursaniz goruyorsunuz az cok aralarinda en yavsagi illidan da iliskileri hikayeleri filan harbiden dunyayi etkiliyen 3 karakter bunlar

ha genclik ozenti bu gunelrde babasini olduren KILICI ALIP DEMON KESECEEEEM BOEEEEH moduna giren uther gibi bir adama anani al git lan diyen bir salagi daha cok tutarlar

hazir lore dmeisken ashbringer ne oldu?
hala bir ilerleme yok hikayede
bide turalyon ile alleria nerde ne oldu bunanra aciklama filan yok ortada gay bi elf gezio ogullariyim ben modunda
Sosyal ağlarda paylaş

İlki oRA2, diğeri de (alttaki) Grid. İkisini de http://files.wowace.com/ adresinde bulabilirsin.

Edik: İşlevlerini yazmayı unutmuşum. oRA2 bildiğin klasik CTRaidAssist'in ace kodlarıyla yazılmış hali. MT ve MT Target filan gösteriyor.

Diğeri de yine CT tadında ama tüm özelliklerini kendinin belirlediği raid frame. Kafana göre tüm elemanların canlarını, o anki bufflarını, curselerini vs görebiliyorsun. Kesin tavsiye ederim.

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 19:11 tarihinde, pekaziz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...