Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Powerlevelling hakkında

S_burti

Öne çıkan mesajlar

of bana ver biraz o parayı =)

felaket çapulcu takılıorum epic mountum yok, ayrıca shadoweave seti yapmak için shadowcloth almam gerekior. Tailor ve Enchanterım enchantingim 300 o yüzden o işle para kazanmıyorum.

Primal Fire farmlayarak para akzaniim dedim onlar da 20-25 golda gidio. saatte anca 3 tane çıkıo çok dert iş.

Bana birisi kolay yoldan farmlayarak en rahat nerde ve nasıl para kazanılır sölerse sevinirim. Çok kısa sürede 1k golda yakın para yapmam gerek :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Merhaba Arkadaşlar,

Eski bir başlık ama benim gibi bir durum da kalmamanız için buraya yazmak istedim.

Bir hafta önce, buradaki olumlu görüşlere istinaden www.thsale.com'u kullandım ve karakterimi level 62'den 70'e çıkarttırdım.

Yaklaşık bir 5 gün sonra geçici ban yedim, blizzard'dan gelen mail'de "3rd party" program kullandığımı ve bu nedenle 72 saatlik ban cezası aldığımı, eğer bunu tekrar edecek olursam hesabımın süresiz kapatılacağını öğrendim.

Konuyu, hemen bu firmaya e-mail ile bildirim, böyle bir bot kullanımı yapmayacağınızın garantisini verdiğini kendilerine hatırlattım ama geçen şu 2 günlük sürede bir cevap hala daha gelmedi.

Eğer karakterinizi levellatmayı düşünüyorsanız, bu yaşadıklarımı da görerek ilgili firma ile görüşmenizi salık veririm.

İyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Selam Dyunn,

Bende bundan 10 yıl önce ki gibi şartlar altında olsaydım bende senin gibi düşünürdüm.

Evli ve çocuklu biri olarak 1997'den beri online oyunlardayım. İnan bana geliştirdiğim karakter sayısını hatırlamıyorum.

Önce UO ile OSI de başladım ve 5 karakter geliştirdim, sonra EQ1 geldi, kastım...SWG dedim, EQ' dedim, AO dedim, derken WoW geldi yaş 40'a ve iş güç de dolu hale geldi.

Bir anda çinliler çıktı ve bana da makul geldi açıkcası. Zamanı paraya çevirmek mümkünse bence neden olamsın dedim ve powerleveling kullandım. Dünür'ümün(abso - ki kızlarını oğullarıma beşik kertik :) dediği gibi) bahsettiği şekilde ilk firmamdan çok memnun ayrıldım www.ccxgames.com ...ama bu firmada dağıldık..

neyse, belki de sadece benim başıma gelmiştir, mutlaka burada olumlu görüş bildiren arkadaşların dediği gibi onlarda bu yaşanmamıştır. Bneim ana amacım değerlendirme yaparken bu tecrübyei de diğer arkadaşların olumlu tecrübesi gibi gözönüne almanız içindir.

İyi akşamalar
Sosyal ağlarda paylaş

altın almayı anlıyorum ama o karakteri geliştirdiğin süre içinde yaşadığın anılar, konuştuğun grup kurduğun insanlar vs olmazsa o karakterin bir anlamı yok bana göre de... ben şahsen dünyayı geze geze, balık tuta tuta, her bir tarafı göre göre 3 ayda lvl 60 olmuştum. sonra onyxxia'ya bile girmeden bıraktım oyunu. çünkü bana göre oyun oraya kadardı, raid'lerde item kasmak değildi. tabii bu benim naçizane görüşüm.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes cok idealist de
adamlar zamanimiz yok diyolar
ayrica bana da su an power level yaptirir misin deseler yane para kazansam bi isim olsa
tabiki ki ya

60 Tauren Shaman - USA de
60 Orc Shaman - EU - BL
60 Gnome Warrior - EU - Ahn Quiraj
50 Orc Warlord

Levelladim. Butun charlarim AV exalted Orc Shamanda ve Gnome da Epic mountlar var. Warriorda 4 parca T2; AQ droplari 4 parcada T1 wardi. Naxxramas dahil butun instancelere girmistim. Orc Shamanla MC yapmistim o deonem o wardi. Bu arada bu charlara ek olarak arkadasin Undead Magesinide AV Exalted yaptik yetmedi onnada raid yaptim, ayrica 3 ay kadarda 60 NE Druidle ZG BWL MC yaptim.

Su anda bi daha STV de allydan kacarak quest yapmaya caliscan, barrensda quillboard kescen deseler bi sittir git derim adama. Yeter ya walla hayattan sogudum.

Param olsa warlocku levelllattiririm yane. (ha unutmadan bide 51 hunter war AV exalted + priest ve druid disindan her chardanda bi tane levle 30 40 war en az)

[ Mesaj 28 Temmuz 2007, Cumartesi - 20:56 tarihinde, BonePART tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

O işte ilk charda ikinci charda oluyor bi süre sonra bayıyor aynı questleri yapmak aynı mobları kesmek. 1-60 150 dolar gibi bişey olmasa ben de yaptırcam valla. Ama çok pahalı. Yarın öbürgün ciddi bi iş sahibi olursam anca o zaman düşünürüm.

Kumadam çok doğru demiş, hem işine hem ailesine zaman ayırması gereken aynı zamanda oyun oynamak isteyen biri için ideal bi olay powerleveling. Aylak bi öğrenci olunca koyuyor ama hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

2 karakterden sonrası için katılabilirim hani alternatif karkater yapıyorsanız aynı serverda.

ama oyuna yeni başladıysanız bence yanlış bir seçim veya yeni bir serverda yeniden başladıysanız falan. oyundan tanıştığınız grup kurduğunuz elemanlar, friend listinizdeki elemanlar olmazsa oyunun tadı azalır. x item'ın nasıl düştüğünü bilmezseniz falan. ne bilim bana çekici gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...