Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Alkis" kavgasi

Baggio

Öne çıkan mesajlar

ya ne biliyim ben öle hatırlıyorum başkasıyla karıştırmışta olabilirim allah allah ya.sorun bizde oluyo şaşırınca ama sorun sizde.bi topic açılıyo AY BU AÇILMIŞTI demeler birisi bişey diyo SORUNLU PATİ BİLMİYOSUN demeler filan ne bu ya.topic açıldıysa açıldı adam bilmiyosa bilmiyo yani arkadaş doğru değil bu böle normalde dersin adama öğretirsin doğrusunuda PATİ AHALİSİ SORUNLUMU YA(içinden sorun var diyosunda işte yazamadığın için buraya)NE BU FATİH ALTAYLI HİÇ FB LİMİ OLUR demeler filan.sorun bizde değil konuşmuş olmak için konuşanlarda

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 21:20 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Peki sorun bizde doğru diyorsun insan şaşırabilir ama şunu düşünmüyorsun. O kadar çok bilgi sahibi olmadan yorum yapanlar var ki görünce artık dayanamıyor insan.OHA diyesi geliyor.
P:S:Hayatımda kimseye bu konu açılmıştı, yeri burası değil ,ne biçim konu demedim.

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 21:30 tarihinde, Theghosthand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bilmeden konuşuyosa sokucan lafı konuşamicak ama bu tip olmaz.forum mantığına karşı be bu insanlar buraya tartışmaya konuşmaya bazı şeyler geliyo isteyen isteyenle muhattap isteyele değil.ama biri çıkıyo bu konu açılmıştı diyo.bakıyosun açılan konuya 3 sene öncenin.şimdi onu uplasan eski diye dikkat çekmez düşüncesi olabilir o yüzden yeni açmış olabilir falan filan.bitek bu örneği kullandığım için pardon ama aklıma başka gelmedi.şimdi bazı ufku geniş olmayanlar bitek bundan yakındığımı sanıp ben ölemi dedim filan diyebilirde

sokucan lafı derkende böle gidip kafanmı bozuk demiceksin.işte alakası yok fatih altaylı galatasaraylıydı hatta şurda böle yaptı deyip ikna ediceksin adama aa bilmiyodum saol =) dicek biticek

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 21:34 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...